Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Aquaglide
Certyfikowane wodne parki także nazywane wodnymi placami zabaw: http://swimstone.pl/
Nietypowa instalacja na istniejacym basenie - wysłana przez Basenprof
Wszystko jest możliwe, kwestia tylko odpowiedniego budżetu :-). A na poważnie, zgodnie z naszą wiedzą raczej nie ma przeciwwskaz...
Nowa inwestycja Aqua park - wysłana przez Maciej Kostecki
Dzień dobryJesteśmy producentem paneli akrylowych, scian akrylowych, walców etc. Proszę spojrzec na nasza oferte.http://akwaria-...
rozporzącdzenie dot. wody - wysłana przez Paweł
Dziękuje redakcji za interwencję
zabawki basenowe - wysłana przez Joasia
Bardzo dziękuję za podpowiedz, na pewno skorzystam.
Ostatnie komentarze:
 • 2017-09-25 11:50:41 - Andrzej
  Ile czasu zajmuje tym sposobem czyszczenie niecki sportowej 25x12,5m?
 • 2017-09-18 11:43:20 - Portal Basenprof
  Baseny dostępne są dla wszystkich. Cennik znajduje się na stronie: http://www.hotelpolanica.pl/cennik_parku_wodnego. Pozdrawiamy serdecznie.
 • 2017-09-18 11:22:19 - Stanbud49
  Czy ten kryty basen jest dostępny dla wszystkich ? /z innych hoteli , sanatoriów/..jeśli tak to prosimy o cennik...

 • Basen Podolanka w Płocku - fot MOSiR Płock
  Dodaj komentarz
  0
  2017-08-04
  Dialog konkurencyjny ws. budowy wodnego parku w Płocku
  Miasto Płock zamierza wybudować wodny park w formule PPP. Obecnie urzędnicy analizują złożone wnioski do dialogu konkurencyjnego, podczas którego wspólnie z potencjalnymi partnerami wypracowana zostanie koncepcja obiektu oraz zasady współpracy i umowy.

  Do udziału w dialogu zgłosiły się cztery podmioty: Aqua Płock, NDI Projekt, Warbud PPP4 i konsorcjum Bretide Investments i Kaliente. Po przeprowadzonej analizie zapadnie decyzja, które firmy będą mogły wziąć udział w dialogu z miastem. Dowiemy się tego za kilka tygodni.

  Po ostatecznej decyzji magistratu, rozmowy z potencjalnymi partnerami będą trwać około roku. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, następnie ogłoszony zostanie przetarg na wykonawcę. Oferty złożyć będą mogły wyłącznie te podmioty, które zakwalifikują się do dialogu konkurencyjnego.

  Obecnie w Płocku funkcjonują trzy baseny miejskie: Podolanka, Jagiellonka i Kobylanka a także miejskie kąpielisko. Jak podkreślają władze miasta, w przypadku nowej inwestycji chodzi o nowoczesny, spełniający wszystkie dzisiejsze standardy basen z prawdziwego zdarzenia a obiekt ma być centrum sportowo-rekreacyjnym.
  Autor: DoP - portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Podsumowanie dwuletnich efektów programu "remontowego"
  W związku z upływem dwuletniego okresu realizacji Programu rozwoju inwestycji sportowych w Departamencie Infrastruktury Sportowej MSiT opracowany został materiał przedstawiający podsumowanie jego dotychczasowych wyników. [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.