Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Co słychać na obiektachwięcej informacji

Pamiątkowe zdjęcie drużyn

2014-03-20
Turniej Hokeja zakończył sezon w Swarzędzu
W poniedziałek 17 marca na lodowisku przy Pływalni Wodny Raj, odbył się Amatorski Turniej Hokeja na lodzie o puchar SCSiR. Zawody zakończyły jednocześnie sezon zimowy na obiekcie.

Na lodowisku stawiło się 6 dobrze przygotowanych drużyn. Po kilku sezonach (25 zawodników regularnie dwa razy w tygodniu od listopada do marca uczestniczyło w treningach na lodowisku SCSiR), poziom sportowy i organizacyjny podnosi się z roku na rok. Wygląd zawodników ubranych w stroje hokejowe, kaski, ochraniacze i osłony na zęby sprawiał wrażenie, że uczestnicy turnieju, to zawodowi hokeiści. Po trzech godzinach zaciętej walki wyłonił się zwycięzca - drużyna Wrześni, pokonała w finale team z Kicina. Miejsce trzecie zajęła ekipa Białych ze Swarzędza, czwarte - Czarni Swarzędz, piąte- Niebiescy Swarzędz a szóste- ZS-1 Swarzędz.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Jeske z drużyny Biali Swarzędz. Trzy najlepsze drużyny uhonorowane zostały pucharami.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za dobrą zabawę prowadzoną w duchu fair play i zapraszamy na kolejny sezon hokejowy na lodowisku SCSiR już w listopadzie 2014.