Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • System zjeżdżalni przed modernizacją (Holandia 2012r.)
  Dodaj komentarz
  0
  2013-08-08
  Modernizacja zjeżdżalni - konieczność czy fanaberia?
  Zjeżdżalnia wodna to nieodłączny element obiektu basenowego, który ma za zadanie zwiększyć popularność konkretnego miejsca oraz dostarczyć większej porcji rozrywki osobom je odwiedzającym. Stanowi atrakcję, która przyciąga swoim urokiem, jak również chęcią doświadczenia czegoś niepowtarzalnego. Tysiące użytkowników korzystają z nich każdego dnia. Jednakże wciąż wiele z użytkowanych obecnie zjeżdżalni nie spełnia współczesnych wymogów bezpieczeństwa. Dlatego cieszy fakt, że modernizacja oraz wymiana starych urządzeń na nowe wzrasta z każdym rokiem.

  Modernizacja zjeżdżalni jest zawsze dobrą okazją do zastosowania najnowszych technologii, poprawy ich wyglądu, jakości i trwałości. Taki remont nie musi się kojarzyć z przykrym doświadczeniem. Żyjemy w czasach, kiedy określenie "satysfakcja klienta" ponownie osiąga bardzo ważne znaczenie. Modernizacja zjeżdżalni jest zatem koniecznością, ale warto podkreślić fakt, iż może ona przebiegać bezboleśnie.

  Firma Pol - Glass opracowała rozwiązania, które umożliwiają sprawną modernizację zarówno typowych, jak i nietypowych ślizgów. Dzięki temu bezpieczeństwo i funkcjonalność urządzenia zyskują najwyższą jakość. W zależności od stopnia zużycia oferujemy kompleksowe rozwiązania wymiany różnych elementów, co w praktyce daje możliwości całkowitej bądź częściowej modernizacji zjeżdżalni.

  Nasza oferta modernizacyjna obejmuje:
  - wykonanie diagnostyki zjeżdżalni;
  - zdefiniowanie i uzgodnienie zakresu modernizacji;
  - demontaż starego urządzenia;
  - montaż nowej atrakcji;
  - uruchomienie i próby techniczne;
  - odbiór i dopuszczenie do użytkowania.
  Autor: Dominika Krzyżowska Kierownik Działu Sprzedaży w Pol-Glass s.j.
  Materiały: Pol-Glass s.j. www.wodneatrakcje.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Środek na glony w basenie Glon Fighter
  Płyn przeciw glonom, bakteriom i grzybom znajdującym się w wodzie basenów kąpielowych o potwierdzonej skuteczności. Środek Glon Fighter B-001 na glony w basenie zaleca się do stosowania zarówno na krytych, [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.