Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • Dodaj komentarz
  1
  2013-09-12
  Potrzebujesz zmian by przyciągnąć nowych klientów?
  W branży rekreacyjnej konkurencja jest ogromna, więc jedynie nieustanny, dynamiczny rozwój jest w stanie zagwarantować sukces i co roku zachęcać do odwiedzin nowych gości. Potrzebujesz zmian by przyciągnąć nowych klientów? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

  Firma Pol-Glass oferuje mini brodziki kąpielowe, składające się z modułowych obrzeży o przeróżnych kształtach i kolorach, które klient sam może dopasować do swojego pomysłu i wystroju kąpieliska.

  Niewątpliwym plusem jest tutaj możliwość wprowadzenia zupełnie nowej atrakcji nawet przy ograniczonej przestrzeni. W modułowych systemach zabudowy to nie przestrzeń dopasowuje się do brodzika, ale brodzik do przestrzeni, pozwalając na jej maksymalne jej wykorzystanie, ze względu na dostępność obrzeży w różnych wymiarach i wariantach. Na niewielkiej powierzchni możemy zgromadzić optymalną ilość atrakcji, w taki sposób, aby zapewnić milusińskim zabawę przez długi czas.

  O walorach tego produktu moglibyśmy opowiadać w nieskończoność, ale skupimy się tylko na jego kluczowych zaletach, a bezpieczeństwo najmłodszych niewątpliwie do takich należy. Opływowe kształty pozbawione ostrych elementów i kantów oraz laminat, z którego zabawki wodne są wykonane sprawiają, że brodziki zapewniają ograniczone do minimum ryzyko jakichkolwiek urazów ciała dzieci podczas zabawy i przez to zapewniają one maksymalny komfort rodzicom.

  Warto również dodać, że tego typu inwestycja to również dobry sposób na zwiększenie atrakcyjności basenu w bardzo krótkim czasie i przy dość niskich nakładach środków. Koszty, jakie musi ponieść zamawiający mieszczą się w kwocie, która nie musi obejmować procedury przetargowej, a co za tym idzie, cały proces realizacji zamówienia przebiega bardzo szybko i sprawnie.

  Po formalnościach przychodzi czas na realizację i tu od momentu wyboru kolorystyki i uzgodnienia detali, na dostarczenie elementów czekamy około 2 tygodni. Profesjonalna ekipa montuje poszczególne elementy już na miejscu w przeciągu zaledwie kilku dni. Realizację całości możemy zamknąć w miesiącu czasu bez konieczności zamykania basenu na czas pracy ekipy montażowej. Dostawca brodzików jest na tyle elastyczny, że w miarę potrzeb klienta wykonuje prace montażowe również po godzinach otwarcia obiektu. Dzięki temu cały proces od momentu decyzji o nowej inwestycji do jej zakończenia może trwać naprawdę krótko, a efekt końcowy służy zarówno inwestorowi, jak i użytkownikom przez naprawdę długie lata.
  Autor: Karolina Woźnicka, Specjalista ds. Sprzedaży, Pol-Glass s. j.
  Przeczytaj także jak taka inwestycja wygląda w praktyce:
  www.basenprof.pl/artykuly/24/mini_basen_-_dobre_rozwiazanie_dla_mniejszych_obiektow.html
  
  Komentarze
  W
  2013-10-31 10:24:09
  Mini brodziki to rzeczywiście trafiony pomysł - przy starszych obiektach, które raczej zawsze pełniły rolę basenów sportowych, to możliwosć znacznego zwiększenia liczby klientów, bo moda na rodzinne spędzanie czasu na basenie jest obecnie coraz większa. I łatwiej na pewno będzie nam - zarządcom przekonać "górę", żeby uwzględniono taki brodzik w planowanym budżecie, bo koszt nie jest aż tak wielki.
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Dolphin M600 - jeszcze łatwiejsze czyszczenie basenu
  Dolphin M600 to najnowszy i zarazem najbardziej zaawansowany technicznie odkurzacz firmy Maytronics, zaprojektowany pod kątem maksymalnej wydajności czyszczenia oraz wygodnej i prostej obsługi. Dzięki aktywnym, [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.