Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-08-01 15:02:45 - szczupły
  czego brakuje,żeby zacząć budowe boiska treningowego ks borek
 • 2022-07-28 13:49:00 - mag
  Dobra akcja - ludzie zbyt mało wiedzą o prawidłowym korzystaniu z wodnej rekreacji. Wchodząc na basen, czy plażę zupełnie wyłączają myślenie.
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]

 • Międzyzdroje
  Dodaj komentarz
  0
  2015-04-09
  Laminatowe brodziki to nowe możliwości dla obiektów

  Modułowe brodziki dla dzieci firmy Pol-Glass uczynią Twój basen, hotel lub kąpielisko atrakcyjnym miejscem dla osób w każdym wieku. Niezależnie od tego, jaką ilością miejsca dysponujesz, modułowe brodziki dają nieskończenie wiele możliwości zarówno w zakresie aranżacji, jak i integracji z istniejącymi elementami infrastruktury.

  Chcąc zapewnić atrakcje gościom obiektu, wielu zarządców rozważać musiało do tej pory kosztowne i inwazyjne zabiegi, natomiast modułowy brodzik dla dzieci otwiera przed Inwestorami zupełnie nowe możliwości. Pol-Glass dostarcza swoim klientom laminatowe brodziki dla dzieci wraz z atrakcjami składające się z lekkich elementów o opływowych i bezpiecznych kształtach. O budżecie przeznaczonym na dany projekt klient może decydować sam, oceniając swoje możliwości i wybierając adekwatnie ilość i rodzaj atrakcji zamontowanych w brodziku.

  Możliwość zapewnienia dzieciom dobrej i bezpiecznej rozrywki jest dla rodziców priorytetem. Dzieci jako istoty bardzo żywiołowe potrzebują wielu atrakcji, aby uwolnić niekończące się pokłady energii. Firma Pol-Glass dba o zadowolenie swoich klientów oraz o najmłodszych użytkowników naszych brodzików, dlatego też zanim zaczęliśmy projektować wodne plac zabaw w postaci modułowych brodzików z laminatu z atrakcjami, pamiętaliśmy o konsultacji naszych rozwiązań z przyszłymi użytkownikami: dziećmi, rodzicami, opiekunami oraz administratorami obiektów nastawionych na ten rodzaj klienta. Jeśli plac zabaw jest zgodny z oczekiwaniami tak dzieci, jak i rodziców to maluchy będą chciały się w nim bawić, a rodzice chętniej będą przychodzić i jednocześnie nadzorować pociechy. Dobre miejsce zabawy to takie, które daje szeroki wachlarz możliwości.

  Za kreatywnym rozwiązaniem musi stać wysoka jakość dostarczanych produktów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji laminatowych zabawek i zjeżdżalni wodnych oraz wodnych placów zabaw, wciąż udoskonalamy technologie i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania projektowe i wykończeniowe, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagających Klientów: dzieci pod kątem zabawy i atrakcyjności oraz rodziców ze względu na bezpieczeństwo swoich pociech.

  Przy produkcji oraz montażu naszych brodzików działamy zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa, dbamy o wygodę użytkowania oraz wykonujemy obrzeża laminatowe zgodnie z technologią umożliwiającą zachowanie higieny na najwyższym poziomie.

  Zawsze chętnie pomagamy w zagospodarowaniu przestrzeni tak, aby optymalnie spełnić oczekiwania naszych klientów, a przy tym zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Zamówione urządzenia rozlokujemy zgodnie z wymaganiami stref bezpieczeństwa oraz wskazówkami Inwestora.

  Podaruj najmłodszym lepszą jakość zabawy. Stwórz kreatywną przestrzeń zabaw dla dzieci, która przyciągnie całe rodziny. Tchnij w swój obiekt nowe życie i otwórz przed sobą nowe możliwości jeszcze w tym sezonie !

  Autor: Karolina Woźnicka, Specjalista ds. Sprzedaży w firmie Pol-Glass s.j.
  Przeczytaj także: „Mini basen - dobre rozwiązanie dla mniejszych obiektów” - www.basenprof.pl/artykuly/24/mini_basen_-_dobre_rozwiazanie_dla_mniejszych_obiektow.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Wanny Spa HotSpring – wyjątkowa jakość od ponad 40 lat
  Wanny spa zwane potocznie „jacuzzi” to dzisiaj obowiązkowe wyposażenie każdego Spa. I to zarówno prywatnego, znajdującego się wewnątrz domu lub w ogrodzie jak i takiego dostępnego dla gości hotelowych, czy [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.