Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułówMiędzyzdroje

2015-04-09
Laminatowe brodziki to nowe możliwości dla obiektów

Modułowe brodziki dla dzieci firmy Pol-Glass uczynią Twój basen, hotel lub kąpielisko atrakcyjnym miejscem dla osób w każdym wieku. Niezależnie od tego, jaką ilością miejsca dysponujesz, modułowe brodziki dają nieskończenie wiele możliwości zarówno w zakresie aranżacji, jak i integracji z istniejącymi elementami infrastruktury.

Chcąc zapewnić atrakcje gościom obiektu, wielu zarządców rozważać musiało do tej pory kosztowne i inwazyjne zabiegi, natomiast modułowy brodzik dla dzieci otwiera przed Inwestorami zupełnie nowe możliwości. Pol-Glass dostarcza swoim klientom laminatowe brodziki dla dzieci wraz z atrakcjami składające się z lekkich elementów o opływowych i bezpiecznych kształtach. O budżecie przeznaczonym na dany projekt klient może decydować sam, oceniając swoje możliwości i wybierając adekwatnie ilość i rodzaj atrakcji zamontowanych w brodziku.

Możliwość zapewnienia dzieciom dobrej i bezpiecznej rozrywki jest dla rodziców priorytetem. Dzieci jako istoty bardzo żywiołowe potrzebują wielu atrakcji, aby uwolnić niekończące się pokłady energii. Firma Pol-Glass dba o zadowolenie swoich klientów oraz o najmłodszych użytkowników naszych brodzików, dlatego też zanim zaczęliśmy projektować wodne plac zabaw w postaci modułowych brodzików z laminatu z atrakcjami, pamiętaliśmy o konsultacji naszych rozwiązań z przyszłymi użytkownikami: dziećmi, rodzicami, opiekunami oraz administratorami obiektów nastawionych na ten rodzaj klienta. Jeśli plac zabaw jest zgodny z oczekiwaniami tak dzieci, jak i rodziców to maluchy będą chciały się w nim bawić, a rodzice chętniej będą przychodzić i jednocześnie nadzorować pociechy. Dobre miejsce zabawy to takie, które daje szeroki wachlarz możliwości.

Za kreatywnym rozwiązaniem musi stać wysoka jakość dostarczanych produktów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji laminatowych zabawek i zjeżdżalni wodnych oraz wodnych placów zabaw, wciąż udoskonalamy technologie i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania projektowe i wykończeniowe, co pozwala na zadowolenie najbardziej wymagających Klientów: dzieci pod kątem zabawy i atrakcyjności oraz rodziców ze względu na bezpieczeństwo swoich pociech.

Przy produkcji oraz montażu naszych brodzików działamy zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa, dbamy o wygodę użytkowania oraz wykonujemy obrzeża laminatowe zgodnie z technologią umożliwiającą zachowanie higieny na najwyższym poziomie.

Zawsze chętnie pomagamy w zagospodarowaniu przestrzeni tak, aby optymalnie spełnić oczekiwania naszych klientów, a przy tym zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Zamówione urządzenia rozlokujemy zgodnie z wymaganiami stref bezpieczeństwa oraz wskazówkami Inwestora.

Podaruj najmłodszym lepszą jakość zabawy. Stwórz kreatywną przestrzeń zabaw dla dzieci, która przyciągnie całe rodziny. Tchnij w swój obiekt nowe życie i otwórz przed sobą nowe możliwości jeszcze w tym sezonie !

Autor: Karolina Woźnicka, Specjalista ds. Sprzedaży w firmie Pol-Glass s.j.
Przeczytaj także: „Mini basen - dobre rozwiązanie dla mniejszych obiektów” - www.basenprof.pl/artykuly/24/mini_basen_-_dobre_rozwiazanie_dla_mniejszych_obiektow.html

zamknij

Przeczytaj także

Jak bezpiecznie i trwale zmodernizować obiekt basenowy na cały okres jego użytkowania?
Baseny to ten szczególny typ obiektów, który potrafi przysporzyć swoim włodarzom niemały ból głowy. Potwierdzi to każdy kierownik czy pracownik działu techniczno-eksploatacyjnego, który musiał [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.01748 seconds.