Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • Dodaj komentarz
  0
  2015-10-31
  Aquanale za nami
  Przez cztery dni (27-30.10.2015r.) w niemieckiej Kolonii odbywały się jedne z wiodących w branży basenowej targi Aquanale. Na tej odbywającej się co dwa lata imprezie jak zwykle nie zabrakło firm z branży oraz inwestorów i zarządców obiektów basenowych, Spa & Wellness, hoteli itp.
  Na kilku halach o łącznej powierzchni ponad 80 tys. m2 zwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz atrakcjami przeznaczonymi do basenów publicznych, hotelowych i prywatnych, saun i Spa.

  Jedną z najciekawszych ekspozycji był „wodny fortepian” – instrument całkowicie wypełniony wodą nie tylko cieszył oczy, ale można było także posłuchać koncertu w wykonaniu profesjonalnego pianisty.
  Kolejna oryginalna propozycja stoiska wystawienniczego należała do jednego z czeskich producentów technologii uzdatniania wody, który z przymrużeniem oka potraktował swoje urządzenia kontrolno -pomiarowe wykorzystując je do innych niż standardowo celów, konstruując barek dla swoich klientów.

  Duże zainteresowanie – szczególnie wśród menedżerów ekskluzywnych hoteli – wzbudzały przeźroczyste wodne kaskady, których nowoczesny i elegancji design wpisuje się w nastrojowe Spa & Wellness.
  Z drobnych elementów na uwagę zasługują też stylowe kratki przelewowe do wanien whirlpool o wyglądzie drewna.

  Zarządcy obiektów basenowych byli z kolei zainteresowani jedną z nowych technologii odzysku wód popłucznych z basenowych filtrów piaskowych.
  Kolejną nowością dla pływalni było urządzenie do zwalczania Legionelli, które nie jest oparte na przegrzewie wody jak to ma miejsce do tej pory.


  Oczywiście propozycji branżowych było dużo więcej i nie sposób je wszystkie przedstawić w krótkim materiale, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych aby śledzili informacje na portalu gdzie  sukcesywnie będziemy przybliżać poszczególne rozwiązania proponowane przez wystawców.
  Autor: Diana Sinkiewicz – portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Porcelana SeraPool na każdą porę, na każdy basen
  Porcelana w warunkach górskich i -25°C? Czemu nie? ^^1686_1   Marka SeraPool istnieje na rynku eropejskim od 1987 roku. Jest unikatowa w skali światowej [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.