Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum


Ostatnie posty na forum:

Temperatura wody pod prysznicami. - wysłana przez mila
sprawdź na jakiejkolwiek stronie z prognozami pogody :-)
rozporzącdzenie dot. wody - wysłana przez BryanWooms
Koledzy poniewaz trafilo do mnie kilka maili i telefonow w tej sprawie informuje ze z posiadanych przeze mnie na ten moment info...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez alicja90
Cytat: malwina w 25 Maj 2018, 12:01:09formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśl...
вакансии очистные сооружения - wysłana przez TVPElDetry
Завод емкостного оборудования ТВП делает резервуары для очистных сооружений на собственной индустриальной базе в Нашей страны. Р...
Okna basenowe - wysłana przez Aqua Technology
Dzień dobry, Oferujemy kompleksowe wykonanie i montaż podwodnych okien basenowych, przezroczystych ścian, dna basenu. Realizacje...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-10-15 12:38:36 - Anka
  Która z tych maszyn jest przeznaczona typowo dla pływalni?
 • 2018-10-01 00:07:07 - SharkSwiimAcademy
  Zachęcam zainteresować się stylem Total Immersion! Świetna metoda nauki pływania kraulem: https://www.facebook.com/Sharkswimacademy/
 • 2018-09-18 11:05:13 - Maks
  Rekiny w Redzie ;-) trochę z przymrużeniem oka w porównaniu do tych ze zdjęcia, ale naprawdę polecam Redę, jest w czym wybierać.
 • Zapraszamy do udziału w konferencji dla hoteli Spa oraz obiektów które chcą poszerzyć ofertę o bazę Spa.
  Tematem przewodnim będą rozwiązania, produkty i usługi dla hotelowych stref Spa (baseny, saunaria, atrakcje wodne, zarządzanie strefami Spa, dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój, narzędzia marketingowe zwiększające sprzedaż hotelowych usług, optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, bezpieczeństwo w strefach Spa i in.

  HOTEL SPA & POOL to jedyne takie spotkanie w branży – istnieje wiele wydarzeń dla branży hotelarskiej, jednak brakuje dedykowanego strefom basenowym. W dzisiejszych czasach hotelowy basen to niezbędny element do przyciągnięcia hotelowych Gości, jednak niewielu menedżerów z oczywistych względów ma wiedzę branżową/technologiczną w tym zakresie. Hotele nie zatrudniają też przecież odpowiednich w tym kierunku specjalistów. Konferencja w naturalny więc sposób wpisuje się w potrzeby hoteli w tym zakresie.

  Podczas spotkania przedstawione zostaną ważne aspekty związane m.in. z:
  1. Optymalizacja kosztów związanych z technologią basenową. Oprócz opłacalności dla hotelu i większego komfortu Gości, bardzo istotna jest obecnie ochrona środowiska – dzięki przedstawionym rozwiązaniom obiekt zdecydowanie wpisze się w trend, który wyróżni go na tle konkurencji i pozwoli na szeroką promocję w mediach (o takich inwestycjach się mówi!).
  2. Bezpieczeństwo Gości w strefie basenowej w świetle przepisów o ratownictwie wodnym - Jak zorganizować bezpieczeństwo w strefie basenowej? Na czym polega audyt bezpieczeństwa i jak go przeprowadzić? Jak zabezpieczyć się w razie wypadku/utonięcia? Jak ustrzec się przed odpowiedzialnością i konsekwencjami karnymi? – case study przedstawi biegły sądowy w zakresie wypadków w strefach wodnych.
  3. Dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój – jakie są obecnie możliwości pozyskania środków na inwestycje oraz na szkolenia kadry pracowniczej i menedżerskiej hoteli i ośrodków wypoczynkowych.
  4. Program lojalnościowy podstawą do związania klienta hotelem i zatrzymania go na dłużej – nowy innowacyjny, wchodzący na rynek system Grupy PKO BP w prosty i łatwy sposób przyczyni się do wzrostu sprzedaży usług hotelu.
  5. Co jeszcze można zrobić, aby wyróżnić obiekt na tle konkurencji? – system DAISY idealny aby:
   # przyciągnąć rodziny z dziećmi, osoby stawiające na zdrowie
   # zwiększyć komfort Gości hotelowych
   # zoptymalizować koszty uzdatniania wody
  6. Saunaria też mogą na siebie zarabiać – Jak zwiększyć przychody z saunariów? Jak nimi zarządzać i jak wyszkolić na miejscu profesjonalnych saunamistrzów?
  7. Atrakcje wodne – Jak korzystnie zainwestować w wodną infrastrukturę? Jakie urządzenia wybrać aby uatrakcyjnić pobyt w hotelu Gościom?
  8. Mobilne baseny – to propozycja zarówno na rozbudowę oferty w dużych obiektach, jak i dla małych, które nie mają miejsca na atrakcje dla najmłodszych. Te brodziki cieszą się powodzeniem w coraz większej ilości obiektów – przyciągające uwagę, funkcjonalne i trwałe do zamontowania wewnątrz i na zewnątrz. To rozwiązanie zdecydowanie podniesie atrakcyjność każdego hotelu.
  9. Basen hotelowy na lata – najnowsze technologie, trwałość, estetyka, oszczędności, zdrowie. Co warto wiedzieć szykując się do inwestycji, co jest opłacalne, jak szybko i efektywnie zmodernizować istniejącą infrastrukturę?
  10. Mobilne sterowanie infrastrukturą Spa – system kontroli na odległość pozwala na sprawne i efektywne zarządzanie infrastrukturą Spa z każdego miejsca. Ta nowa technologia pozwala na znaczną optymalizację kosztów eksploatacji stref basenowych.
  11. Jak zaoszczędzić naprawdę znaczną kwotę na czyszczeniu niecki basenowej? – Czyszczenie podwodne bez spuszczania wody w basenie to bardzo oszczędny i skuteczny sposób w przypadku standardowych i silnych zabrudzeń, jak i nieprzewidzianych zdarzeń.
  12. W programie także: produkty, kosmetyki i urządzenia do stref Spa, urządzenia czyszczące do hoteli, oferta szkoleń i audytów bezpieczeństwa i inne.

  Termin: 6 listopada 2018r. (w godz. 9-15)
  Miejsce: Kołobrzeg - Hotel IKAR PLAZA

  Organizator: Portal branży basenowej Basenprof

  Partnerzy:
  Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
  Polska Grupa Szkoleniowa Humanika
  Polska Fundacja Przedsiębiorczości
  Krajowa Rada Sportu i Ratownictwa
  Polskie Towarzystwo Saunowe

  Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

  Uwaga: Wstęp bezpłatny wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.


  Zarejestruj się teraz (ilość miejsc ograniczona)

  Imię i nazwisko:*
  Nazwa firmy/obiektu:*
  E-mail:*


     

  Pola oznaczone znakiem * są obowiązkowe.


  Rejestrując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach związanych z konferencją oraz zgadzam się na otrzymywanie drogą e-mailową informacji konferencyjnych. Wiem, że przysługuje mi prawo do poprawienia lub usunięcia moich danych w każdym momencie, w tym celu należy wysłać prośbę pisemnie, lub e-mailem.


  Informacje:

  Diana Sinkiewicz
  tel. +48 604 557 481
  e-mail: redakcja@basenprof.pl

  Jowita Kuzioła
  tel. +48 574 668 891
  e-mail: marketing@basenprof.pl
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
   Chcesz zwiększać obroty swojego obiektu?     ★  ★  ★     Chcesz, żeby klienci częściej powracali i kupowali więcej?     ★  ★  ★     ZENCARD - nowe narzędzie do marketingu dla obiektów basenowych i hoteli     ★  ★  ★     „Powracalność” klientów wyższa o 40%     ★  ★  ★     kliknij po szczegóły