Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Ostatnie posty na forum:

wgkzpase - wysłana przez Brettnar
Provera
работа яндекс такси на личном - wysłana przez taxiUnashy
Яндекс такси-это хорошая возможность произвести заказ автомашины в любое время, куда угодно. Произвести заказ машины можно позво...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Cytat: Lidia w 11 Marzec 2019, 11:28:27Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonu...
wymina powietrza - wysłana przez Artek
Witam, niestety nie testowałem, ale pomysł wart uwagi. Wentylację mamy od firmy Calorex, może warto ich podpytać czy mają takie ...
Ostatnie komentarze:
 • 2019-06-15 08:37:16 - Pływaczka
  Basen jest już otwarty, działa pod nową nazwą Aqua Spa Kabaty
 • 2019-05-24 08:49:24 - Jacek
  Taka mała dygresja do wypowiedzi Inżyniera budowlańca. Chyba troszeczkę naciągana ta argumentacja, bo zgodnie z pańską interpretacją po uzyskaniu pozwolenia na [...]
 • 2019-05-23 22:26:14 - Iwona Michniewicz
  Szanowny Panie "inżynierze". Nie jestem budowlańcem. Moje tytuły dotyczą wiedzy i doświadczenia w materii (m.in) ratownictwa wodnego. Być może w dokumentacji budowlanej [...]
 • Zapraszamy do udziału w konferencji dla hoteli Spa oraz obiektów które chcą poszerzyć ofertę o bazę Spa.
  Tematem przewodnim będą rozwiązania, produkty i usługi dla hotelowych stref Spa (baseny, saunaria, atrakcje wodne, zarządzanie strefami Spa, dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój, narzędzia marketingowe zwiększające sprzedaż hotelowych usług, optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, bezpieczeństwo w strefach Spa i in.

  HOTEL SPA & POOL to jedyne takie spotkanie w branży – istnieje wiele wydarzeń dla branży hotelarskiej, jednak brakuje dedykowanego strefom basenowym. W dzisiejszych czasach hotelowy basen to niezbędny element do przyciągnięcia hotelowych Gości, jednak niewielu menedżerów z oczywistych względów ma wiedzę branżową/technologiczną w tym zakresie. Hotele nie zatrudniają też przecież odpowiednich w tym kierunku specjalistów. Konferencja w naturalny więc sposób wpisuje się w potrzeby hoteli w tym zakresie.

  Podczas spotkania przedstawione zostaną ważne aspekty związane m.in. z:
  1. Optymalizacja kosztów związanych z technologią basenową. Oprócz opłacalności dla hotelu i większego komfortu Gości, bardzo istotna jest obecnie ochrona środowiska – dzięki przedstawionym rozwiązaniom obiekt zdecydowanie wpisze się w trend, który wyróżni go na tle konkurencji i pozwoli na szeroką promocję w mediach (o takich inwestycjach się mówi!).
  2. Bezpieczeństwo Gości w strefie basenowej w świetle przepisów o ratownictwie wodnym - Jak zorganizować bezpieczeństwo w strefie basenowej? Na czym polega audyt bezpieczeństwa i jak go przeprowadzić? Jak zabezpieczyć się w razie wypadku/utonięcia? Jak ustrzec się przed odpowiedzialnością i konsekwencjami karnymi? – case study przedstawi biegły sądowy w zakresie wypadków w strefach wodnych.
  3. Dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój – jakie są obecnie możliwości pozyskania środków na inwestycje oraz na szkolenia kadry pracowniczej i menedżerskiej hoteli i ośrodków wypoczynkowych.
  4. Program lojalnościowy podstawą do związania klienta hotelem i zatrzymania go na dłużej – nowy innowacyjny, wchodzący na rynek system Grupy PKO BP w prosty i łatwy sposób przyczyni się do wzrostu sprzedaży usług hotelu.
  5. Co jeszcze można zrobić, aby wyróżnić obiekt na tle konkurencji? – system DAISY idealny aby:
   # przyciągnąć rodziny z dziećmi, osoby stawiające na zdrowie
   # zwiększyć komfort Gości hotelowych
   # zoptymalizować koszty uzdatniania wody
  6. Saunaria też mogą na siebie zarabiać – Jak zwiększyć przychody z saunariów? Jak nimi zarządzać i jak wyszkolić na miejscu profesjonalnych saunamistrzów?
  7. Atrakcje wodne – Jak korzystnie zainwestować w wodną infrastrukturę? Jakie urządzenia wybrać aby uatrakcyjnić pobyt w hotelu Gościom?
  8. Mobilne baseny – to propozycja zarówno na rozbudowę oferty w dużych obiektach, jak i dla małych, które nie mają miejsca na atrakcje dla najmłodszych. Te brodziki cieszą się powodzeniem w coraz większej ilości obiektów – przyciągające uwagę, funkcjonalne i trwałe do zamontowania wewnątrz i na zewnątrz. To rozwiązanie zdecydowanie podniesie atrakcyjność każdego hotelu.
  9. Basen hotelowy na lata – najnowsze technologie, trwałość, estetyka, oszczędności, zdrowie. Co warto wiedzieć szykując się do inwestycji, co jest opłacalne, jak szybko i efektywnie zmodernizować istniejącą infrastrukturę?
  10. Mobilne sterowanie infrastrukturą Spa – system kontroli na odległość pozwala na sprawne i efektywne zarządzanie infrastrukturą Spa z każdego miejsca. Ta nowa technologia pozwala na znaczną optymalizację kosztów eksploatacji stref basenowych.
  11. Jak zaoszczędzić naprawdę znaczną kwotę na czyszczeniu niecki basenowej? – Czyszczenie podwodne bez spuszczania wody w basenie to bardzo oszczędny i skuteczny sposób w przypadku standardowych i silnych zabrudzeń, jak i nieprzewidzianych zdarzeń.
  12. W programie także: produkty, kosmetyki i urządzenia do stref Spa, urządzenia czyszczące do hoteli, oferta szkoleń i audytów bezpieczeństwa i inne.

  Termin: 6 listopada 2018r. (w godz. 9-15)
  Miejsce: Kołobrzeg - Hotel IKAR PLAZA

  Organizator: Portal branży basenowej Basenprof

  Partnerzy:
  Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
  Polska Grupa Szkoleniowa Humanika
  Polska Fundacja Przedsiębiorczości
  Krajowa Rada Sportu i Ratownictwa
  Polskie Towarzystwo Saunowe

  Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

  Uwaga: Wstęp bezpłatny wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.


  Bardzo dziękujemy za zainteresowanie konferencją HOTEL SPA & POOL.

  Niestety nie ma już wolnych miejsc.

  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia – wkrótce ogłosimy na portalu www.basenprof.pl miejsce i termin kolejnej konferencji HOTEL SPA & POOL.

  Do zobaczenia!


  Informacje:

  Diana Sinkiewicz
  tel. +48 604 557 481
  e-mail: redakcja@basenprof.pl

  Jowita Kuzioła
  tel. +48 574 668 891
  e-mail: marketing@basenprof.pl
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.