Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum
Ostatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Cytat: Monika Fijałkowska w 11 Luty 2019, 14:20:04Jestem zainteresowana dofinansowanym szkoleniem dla obsługi recepcji, a także ...
wymina powietrza - wysłana przez Artek
Witam, niestety nie testowałem, ale pomysł wart uwagi. Wentylację mamy od firmy Calorex, może warto ich podpytać czy mają takie ...
Zgoda na dźwigi przed basenem - wysłana przez Radek
Z tego co mi wiadomo z wnioskiem o jakiekolwiek pozwolenie musi wystąpić właściciel gruntu. Nie wiem jaki jest stan obecny i co ...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez Patrycja86
Nie ma problemu z dofinansowaniem jeśli się zorganizuje niezbędne dokumenty i wybierze sprawdzoną firmę montującą windy dla niep...
Hello par - wysłana przez Alexspar
Hello, i am here new par
Ostatnie komentarze:
 • 2019-02-15 14:26:03 - Iwona Michniewicz
  Audyt bezpieczeństwa nie obowiązuje na żadnym obiekcie. Natomiast na każdym obiekcie należy (jest obowiązek wynikający z ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na [...]
 • 2019-02-12 14:38:31 - PWK
  Ja polecam współpracę z p. Iwoną - duża wiedza, konkretnie i praktycznie.
 • 2019-02-12 14:32:24 - Arianna
  Czy audyt bezpieczeństwa obowiązuje także na basenach hotelowych? Jak to się ma do przepisów?
 • Zapraszamy do udziału w konferencji dla hoteli Spa oraz obiektów które chcą poszerzyć ofertę o bazę Spa.
  Tematem przewodnim będą rozwiązania, produkty i usługi dla hotelowych stref Spa (baseny, saunaria, atrakcje wodne, zarządzanie strefami Spa, dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój, narzędzia marketingowe zwiększające sprzedaż hotelowych usług, optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, bezpieczeństwo w strefach Spa i in.

  HOTEL SPA & POOL to jedyne takie spotkanie w branży – istnieje wiele wydarzeń dla branży hotelarskiej, jednak brakuje dedykowanego strefom basenowym. W dzisiejszych czasach hotelowy basen to niezbędny element do przyciągnięcia hotelowych Gości, jednak niewielu menedżerów z oczywistych względów ma wiedzę branżową/technologiczną w tym zakresie. Hotele nie zatrudniają też przecież odpowiednich w tym kierunku specjalistów. Konferencja w naturalny więc sposób wpisuje się w potrzeby hoteli w tym zakresie.

  Podczas spotkania przedstawione zostaną ważne aspekty związane m.in. z:
  1. Optymalizacja kosztów związanych z technologią basenową. Oprócz opłacalności dla hotelu i większego komfortu Gości, bardzo istotna jest obecnie ochrona środowiska – dzięki przedstawionym rozwiązaniom obiekt zdecydowanie wpisze się w trend, który wyróżni go na tle konkurencji i pozwoli na szeroką promocję w mediach (o takich inwestycjach się mówi!).
  2. Bezpieczeństwo Gości w strefie basenowej w świetle przepisów o ratownictwie wodnym - Jak zorganizować bezpieczeństwo w strefie basenowej? Na czym polega audyt bezpieczeństwa i jak go przeprowadzić? Jak zabezpieczyć się w razie wypadku/utonięcia? Jak ustrzec się przed odpowiedzialnością i konsekwencjami karnymi? – case study przedstawi biegły sądowy w zakresie wypadków w strefach wodnych.
  3. Dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój – jakie są obecnie możliwości pozyskania środków na inwestycje oraz na szkolenia kadry pracowniczej i menedżerskiej hoteli i ośrodków wypoczynkowych.
  4. Program lojalnościowy podstawą do związania klienta hotelem i zatrzymania go na dłużej – nowy innowacyjny, wchodzący na rynek system Grupy PKO BP w prosty i łatwy sposób przyczyni się do wzrostu sprzedaży usług hotelu.
  5. Co jeszcze można zrobić, aby wyróżnić obiekt na tle konkurencji? – system DAISY idealny aby:
   # przyciągnąć rodziny z dziećmi, osoby stawiające na zdrowie
   # zwiększyć komfort Gości hotelowych
   # zoptymalizować koszty uzdatniania wody
  6. Saunaria też mogą na siebie zarabiać – Jak zwiększyć przychody z saunariów? Jak nimi zarządzać i jak wyszkolić na miejscu profesjonalnych saunamistrzów?
  7. Atrakcje wodne – Jak korzystnie zainwestować w wodną infrastrukturę? Jakie urządzenia wybrać aby uatrakcyjnić pobyt w hotelu Gościom?
  8. Mobilne baseny – to propozycja zarówno na rozbudowę oferty w dużych obiektach, jak i dla małych, które nie mają miejsca na atrakcje dla najmłodszych. Te brodziki cieszą się powodzeniem w coraz większej ilości obiektów – przyciągające uwagę, funkcjonalne i trwałe do zamontowania wewnątrz i na zewnątrz. To rozwiązanie zdecydowanie podniesie atrakcyjność każdego hotelu.
  9. Basen hotelowy na lata – najnowsze technologie, trwałość, estetyka, oszczędności, zdrowie. Co warto wiedzieć szykując się do inwestycji, co jest opłacalne, jak szybko i efektywnie zmodernizować istniejącą infrastrukturę?
  10. Mobilne sterowanie infrastrukturą Spa – system kontroli na odległość pozwala na sprawne i efektywne zarządzanie infrastrukturą Spa z każdego miejsca. Ta nowa technologia pozwala na znaczną optymalizację kosztów eksploatacji stref basenowych.
  11. Jak zaoszczędzić naprawdę znaczną kwotę na czyszczeniu niecki basenowej? – Czyszczenie podwodne bez spuszczania wody w basenie to bardzo oszczędny i skuteczny sposób w przypadku standardowych i silnych zabrudzeń, jak i nieprzewidzianych zdarzeń.
  12. W programie także: produkty, kosmetyki i urządzenia do stref Spa, urządzenia czyszczące do hoteli, oferta szkoleń i audytów bezpieczeństwa i inne.

  Termin: 6 listopada 2018r. (w godz. 9-15)
  Miejsce: Kołobrzeg - Hotel IKAR PLAZA

  Organizator: Portal branży basenowej Basenprof

  Partnerzy:
  Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
  Polska Grupa Szkoleniowa Humanika
  Polska Fundacja Przedsiębiorczości
  Krajowa Rada Sportu i Ratownictwa
  Polskie Towarzystwo Saunowe

  Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

  Uwaga: Wstęp bezpłatny wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.


  Bardzo dziękujemy za zainteresowanie konferencją HOTEL SPA & POOL.

  Niestety nie ma już wolnych miejsc.

  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia – wkrótce ogłosimy na portalu www.basenprof.pl miejsce i termin kolejnej konferencji HOTEL SPA & POOL.

  Do zobaczenia!


  Informacje:

  Diana Sinkiewicz
  tel. +48 604 557 481
  e-mail: redakcja@basenprof.pl

  Jowita Kuzioła
  tel. +48 574 668 891
  e-mail: marketing@basenprof.pl
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  time: 0.0058689117431641