Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Zapraszamy do udziału w konferencji szkoleniowej dla menedżerów obiektów Spa, oraz wszystkich, którzy planują poszerzyć swoją wiedzę i ofertę w zakresie prowadzenia stref Spa (baseny i saunaria). Gwarantujemy masę praktycznej wiedzy, narzędzi i rozwiązań, które pomogą Wam w zarządzaniu, zwiększaniu efektywności i tworzeniu ciekawej oferty.

Strefa Spa (baseny, saunaria) - chociaż stanowi integralną część każdego obiektu – powinna być zarządzana w sposób systemowy i wyspecjalizowany, a także działać zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami prawa. Te czynniki umożliwią właścicielom i menedżerom osiąganie pożądanych efektów biznesowych (minimalizacja kosztów, zwiększenie rentowności, bezpieczeństwo dla klientów i kadry zarządzającej). Wychodząc naprzeciw zarządzającym i obecnym problemem związanym z kryzysem cen energii i mediów, Konferencja będzie przedstawiać możliwości obniżenia kosztów związanych z eksploatacją, co przyczyni się do znacznych oszczędności w funkcjonowaniu obiektu.

IV Konferencja HOTEL SPA BASENY I SAUNARIA to wyjątkowe i jedyne w Polsce wydarzenie, gdzie pozyskasz konkretną wiedzę branżową, dzięki której zarządzanie obiektem będzie łatwiejsze, zoptymalizowane i bardziej efektywne, a także nawiążesz konkretne kontakty biznesowe i spotkasz się z najlepszymi branżowymi ekspertami.

Listopadowa edycja konferencji będzie również możliwością do wzięcia udziału w debacie z menagerami hotelów SPA, przedstawicielami organizacji hotelarskich na temat obecnej sytuacji, potrzebach baraży i możliwościach rozwoju.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Spotkaniu Branżowym wraz z kolacją w dn. 29.11.2022r. (dzień przed konferencją). Jest to okazja do networkingu i porozmawiania na temat wyzwań i przyszłości branży.


Część szkoleniowa
Część seminaryjna
Część konsultacyjna
Tematy przewodnie to rozwiązania, produkty i usługi dla hotelowych stref Spa&Wellness:
W poprzedniej edycji licznie uczestniczyli właściciele i menedżerowie hoteli i obiektów Spa:Podczas wydarzenia przedstawione zostaną ważne dla menedżerów hoteli Spa tematy m.in.:
 1. Zarządzanie strefami Spa – Jak zmieniał się rynek usług Spa w pandemicznej rzeczywistości? Funkcjonowanie obiektu Spa w niepewnych czasach.
 2. Specjalistyczne plany utrzymania czystości w strefie Spa hotelu - Jak zwiększyć efektywność pracy służby sprzątającej? Jak zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne i zwiększyć komfort Gości? Jak zoptymalizować koszty generowane w niezbędnym procesie utrzymania higieny?
 3. Optymalizacja kosztów związanych z technologią basenową. Oprócz opłacalności dla hotelu i większego komfortu Gości, bardzo istotna jest obecnie ochrona środowiska – dzięki przedstawionym rozwiązaniom obiekt zdecydowanie wpisze się w trend, który wyróżni go na tle konkurencji i pozwoli na szeroką promocję w mediach (o takich inwestycjach się mówi!).
 4. Bezpieczeństwo w strefie basenowej w świetle przepisów prawnych - Jak zorganizować bezpieczeństwo w strefie basenowej? Jakie obowiązki ciążą na zarządzającym obiektem Spa? Na czym polega audyt bezpieczeństwa i jak go przeprowadzić? Jak zabezpieczyć się w razie wypadku/utonięcia? Jak ustrzec się przed odpowiedzialnością i konsekwencjami karnymi?
 5. Bezpieczeństwo i komfort Użytkowników strefy spa – opatentowane zabezpieczające rozwiązania technologiczne.
 6. Co jeszcze można zrobić, aby wyróżnić obiekt na tle konkurencji? Rozwiązania systemowe, technologiczne, architektoniczne i środowiskowe, innowacje produktowe, oraz narzędzia marketingowe aby:
  # przyciągnąć konkretne grupy klienckie
  # zwiększyć komfort Gości obiektu
  # zoptymalizować koszty
 7. Saunaria - Jak zwiększyć przychody z saunariów? Jak nimi zarządzać i jak wyszkolić na miejscu profesjonalnych saunamistrzów?
 8. Atrakcje wodne – Jak korzystnie zainwestować w wodną infrastrukturę? Jakie urządzenia wybrać aby uatrakcyjnić pobyt w hotelu Gościom?
 9. Mobilne baseny modułowe – To ekonomiczna propozycja zarówno na rozbudowę oferty w dużych obiektach, jak i dla małych, które nie mają zbyt dużo miejsca na atrakcje wodne. Te baseny cieszą się powodzeniem w coraz większej ilości obiektów – przyciągające uwagę, funkcjonalne i trwałe do zamontowania wewnątrz i na zewnątrz. To rozwiązanie zdecydowanie podniesie atrakcyjność każdego hotelu.
 10. Basen hotelowy na lata – Co warto wiedzieć szykując się do inwestycji? Co jest opłacalne? Jak szybko i efektywnie zmodernizować istniejącą infrastrukturę? Najnowsze technologie, trwałość, estetyka, oszczędności i zdrowie.
 11. Program Certyfikacji SAFE POOL jako potwierdzenie wdrożenia najwyższych standardów bezpieczeństwa w obiekcie Spa – Ochrona obiektu i Gości. Misja i edukacja w budowaniu świadomego użytkownika. Wykorzystanie znaków, jako doskonałe narzędzie marketingowe.

Termin: 30 listopada 2022r. (w godz. 9-16)
Miejsce: Kraków-Wieliczka - Centrum Hotelowo-Konferencyjne Hotel Lenart ****,
ul. G. Narutowicza 1
Organizator: Portal branży basenowej Basenprof
Partner Strategiczny Konferencji:
Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej
APE – Academy of Pool Experts
Polska Grupa Szkoleniowa Humanika
Przedstawiciele firm – rejestracja przez e-mail: marketing@basenprof.pl

Informacje:

Diana Sinkiewicz
tel. +48 604 557 481
e-mail: redakcja@basenprof.pl

Joanna Maląg
tel. +48 731 557 481
e-mail: portal@basenprof.pl
Formularz zgłoszeniowy uczestnika:

IV Konferencja HOTEL SPA BASENY I SAUNARIA: BEZPIECZENSTWO, ZARZĄDZANIE, EKSPOLATACJA

Rejestracja do dnia 23.11.2022r. Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)


Uwaga: Wstęp wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.

Zarejestruj się teraz (ilość miejsc ograniczona)!


Dołącz do jedynego w Polsce wydarzenia dedykowanego hotelowym strefom SPA!


W opłatę wliczony jest pełny zakres:
Zarejestruj się teraz (ilość miejsc ograniczona)


Pola oznaczone znakiem * są obowiązkowe.


Po wysłaniu zgłoszenia na podany adres e-mail prześlemy fakturę, którą należy opłacić przelewem.

Wypełnienie formularza rejestracyjnego na konferencję jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Polska Grupa Szkoleniowa Humanika - Wydawca portalu Basenprof. Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko w celach organizacyjnych związanych z prowadzoną korespondencją konferencyjną i nie będą udostępniane firmom i innym podmiotom. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z postanowieniami RODO i Polskimi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Mają Państwo prawo do dostępu, lub zmiany treści swoich danych, lub usunięcia danych – w tym celu należy przesłać pisemną prośbę listem poleconym na adres: PGS Humanika ul. Jedności 4, 75-401 Koszalin.
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.005 seconds.