Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Koronawirus - informacje dla basenówwięcej informacji

Foto - gov.pl

2021-04-02
Kolejne ograniczenia w korzystaniu z pływalni
Od dzisiaj (02.04.2021), w związku z publikacją kolejnych zmian w rozporządzeniu „antycovidowym” z zasobów obiektów sportowych (np. siłownie, baseny, czy centra fitness) będą korzystać wyłącznie osoby wchodzące w skład kadr narodowych związków sportowych w sportach olimpijskich (paraolimpijskich). W ten sposób ograniczono dostęp do infrastruktury sportowej kolejnej grupie sportowców rekrutujących się z kadr narodowych sportów „nieolimpijskich”.

W ostatnim czasie przybyło wiele „związków sportowychzajmujących się niekonwencjonalnymi  dyscyplinami (np. Polski Związek Grania w Butelkę). Przedmiotowa zmiana definitywnie zamyka furtkę do legalnego korzystania z siłowni lub basenów przez pełnoprawnych członków tych związków.

Całość opublikowanego rozporządzenia można pobrać w tym miejscu: www.basenprof.pl/pliki/2747.pdf

zamknij

Przeczytaj także

Hotelowy basen - jakie obowiązki musi spełniać?
Rozmowa z dr Iwoną Michniewicz - prezes Krajowej Rady Sportu i Ratownictwa na temat obowiązków, jakie muszą spełniać hotelowe strefy Spa Dr. Iwona Michniewicz - Biegły sądowy w dziedzinie ratownictwa wodnego, [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.