Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Koronawirus - informacje dla basenówwięcej informacji


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • Foto - KPRM
  Dodaj komentarz
  0
  2021-08-30
  Wytyczne związane z Covid-19 do końca września bez zmian
  Z końcem wakacji wszyscy prowadzący działalność związaną z turystyką, sportem i rekreacją, z niepokojem wyczekują nowych informacji nt. czwartej fali pandemii i związanymi z tym konsekwencjami wprowadzenia nowych obostrzeń.

  Z najnowszych informacji wynika, że do końca września rząd nie planuje zmian w obecnych wytycznych dotyczących Covid-19.

  Anna Goławska Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia opublikowała najnowszy projekt rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, którego zapisy mówią o przedłużenie do dnia 30 września 2021 r. obowiązywania aktualnych ograniczeń, nakazów i zakazów.
  Autor: Portal Basenprof
  Przeczytaj także:
  „Zasada „3G” - nowe obostrzenia covidowe w Niemczech”
  - www.basenprof.pl/aktualnosci/3034/zasada_3g_-_nowe_obostrzenia_covidowe_w_niemczech.html

  „Komunikat UODO - Wyłączenia zaszczepionych z limitu na imprezach” - www.basenprof.pl/koronawirus/2908/komunikat_uodo_-_wylaczenia_zaszczepionych_z_limitu_na_imprezach.html

  „Baseny na 75% obłożenia”www.basenprof.pl/koronawirus/2906/baseny_na_75_oblozenia.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Legionella - prawidłowe praktyki dla hoteli i stref Spa
  Epidemia wywołana koronowirusem spowodowała paraliż turystycznej, rekreacyjnej i sportowej sfery życia znacznej części krajów naszego globu. W Europie powoli otwierają się baseny i parki wodne, a także hotelowe strefy Spa. [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.