Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forumOstatnie posty na forum:

Ostatnie komentarze:
 • 2022-01-17 10:58:19 - Portal Basenprof
  Aby mieć pewność, że obiekt nie spełnia warunków "pływalni" zgodnie z wspomnianą Ustawą, należy przeprowadzic analizę zagrożeń i na tej podstawie określić podstawę [...]
 • 2022-01-15 16:56:30 - Sylwek
  Dziękuję za wyjaśnienie :) Zatem pojawia się pytanie kolejne, jak udostępnić formalnie turystom lub gościom hotelowym niewielką nieckę do pluskania dla dzieci i [...]
 • 2022-01-10 12:28:16 - Piwko
  P. działacze weźcie się do pracy i róbcie coś dla klubu i 9 dzielnicy. Nie traćcie czasu,bo można dużo zrobić

 • Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie (PAiP) powstało w odpowiedzi na potrzeby branży w trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa.

  PAiP to organizacja, która zrzesza podmioty działające w ramach branży pływalni, parków wodnych, saunariów, term i in. Misją przewodnią Stowarzyszenia jest dążenie do szeroko pojętego ułatwiania prowadzenia działalności obiektów basenowych na polskim rynku.

  Członkami stowarzyszenia są między innymi prezesi i dyrektorzy dużych, polskich obiektów kąpielowych, które ze względu na rozmiar i kubaturę są dość specyficzne w zarządzaniu, co mierzy się z wieloma wyzwaniami.

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.