Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Po godzinachwięcej

Ostatnie posty na forum:

hotel ass lickgay hard - wysłana przez MichaelSkymn
hotel Hardcore
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez michał
Mobilex - mają duży wybór. zapytaj o możliwość uzyskania dofinansowania z PEFRON-u, mają taką wiedzę.
Ostatnie komentarze:
 • 2020-09-04 11:35:01 - Portal Basenprof
  Panie Adamie, prosimy o zadanie pytania drogą mailową na adres: redakcja@basenprof.pl - skierujemy je do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiam serdecznie.
 • 2020-09-01 11:12:34 - Adam
  1. Jak sukcesywnie obniżyć lub podwyższyć redox, 2. Czym zwalczać chloroform na kąpieliskach otwartych, 3. W przypadku niskiego pH (np 6.0), w jaki sposób można je [...]
 • 2020-08-27 22:39:00 - Ewelina
  Bardzo konstruktywny artykuł, dziekuję
 • Dodaj komentarz
  0
  2020-05-05
  Pierwsze wrocławskie sportowe centrum medyczne
  Miejsce stworzone z pasji do zdrowia, czyli sportowe centrum medyczne SportsMedic, rozpoczęło swoją działalność. To pierwsza tego typu placówka we Wrocławiu, gdzie pomoc medyczną znajdą wszyscy sportowcy, zarówno ci zawodowi, jak i ci zajmujący się sportem hobbystycznie.

  – Przyznam, że funkcjonując w świecie wrocławskiego sportu, wielokrotnie spotykałem się z pytaniami o takie miejsce w dolnośląskiej stolicy. Nie znalazłem konkretnej opcji, więc postanowiłem działać i otworzyć SportsMedic, czyli połączenie medycyny ze sportem w kompleksowy sposób. Od diagnostyki u lekarza specjalisty po fizjoterapię, rehabilitację, na profesjonalnym medycznym treningu kończąc. Miejsce dla wszystkich, a przede wszystkim dla tych, którzy uprawiają sport, nawet amatorsko
  – zaznacza Kajetan Maćkowiak, właściciel SportsMedic, który jest także współwłaścicielem siatkarskiej KFC Gwardii.

  Co istotne, SportsMedic to nie tylko miejsce, gdzie leczy się sportowców. Możemy tam również skorzystać z regeneracji po treningach, a także poprawić swoją kondycję ruchową i sprawność. Zadba o to wykwalifikowany personel i specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy, który dodatkowo pozwala na przeprowadzanie wielu badań i analiz bezpośrednio w placówce.

  W centrum medycznym pacjenci mogą skorzystać ze specjalistów w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kardiologii (próby wysiłkowe), neurologii, laryngologii, chirurgii ogólnej, nefrologii i reumatologii, a także psychologii, dietetyki i fizjoterapii.

  – To nowe "dziecko" w naszej sportowej rodzinie i cieszę się, że tuż po wyjątkowym, świątecznym czasie możemy je zaprezentować. Misją SportsMedic jest zaproponowanie każdemu pacjentowi indywidualnie dobranego procesu usprawniania, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych metod leczenia, w ramach prywatnej opieki medycznej
  – mówi prezes KFC Gwardia Wrocław, Łukasz Tobys.

  Centrum medyczne SportsMedic znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Dokerskiej 2A w Galerii Pilczyckiej Viktor na II piętrze. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej centrum.
  Materiały: UM Wrocław
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny w regionie środkowopomorskim zatrudni menedżera strefy Spa. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres redakcja@basenprof.pl