Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Po godzinachwięcej
Ostatnie posty na forum:

купить телеинспекцию для канализации - wysłana przez Davidbal
camille morgan black porn http://azfhp.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=besthotcamgirlsbar.com watch free live web cams ti...
chinese herbalism - wysłana przez ArthurAmope
natural reflux remedies  https://www.bizcommunity.com/Profile/acheterphentermine37.5mgen  equine herbal supplements
Pnademic info expert - wysłana przez Davidbal
live amateur webcams http://www.ashukindvor.ru/forum/away.php?s=https://besthotcamgirlsbar.com best cam sites to make money free...
Ruszyliśmy - wysłana przez MatthewlaG
adult sex cams free hot hidden cam sex amature teen webcam 08. jasmin sex cams free gay webcams hidden camera girls nude. japane...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-12-03 11:15:16 - Sylwek
  Ogromne gratulacje!!! Miejmy nadzieję, że za rok będzie nominowanych więcej firm z naszej branży.
 • 2020-10-26 13:34:00 - Karl
  Baseny muszą być otwarte, tak jak wszystkie inne gałęzie gospodarki, bo inaczej nie będziemy mieć do czego wracać.
 • 2020-10-17 10:01:47 - Portal Basenprof
  Z zakazu wyłączone są tylko wybrane działania a nie wszystkie baseny, ale zgadzamy się, że zapisy nie są do końca jasne, dlatego zwróciliśmy się do legislatora o jasną [...]
 • Dodaj komentarz
  0
  2020-05-25
  Odyseja Wiślana - akcja dwóch pływaków
  Dwóch pływaków, Leszek Naziemiec i Łukasz Tkacz pokonali całą Wisłę wpław. Akcja miała zwrócić uwagę na przyczyny utonięć w Polsce oraz podkreślić jak ważna jest praca zespołowa pływaków.

  W niedzielę 24 maja b.r. do Torunia zawitali pływacy, którzy postanowili pokonać całą Wisłę wpław i zakończyć wyprawę wpływając do Bałtyku. Trasa pokonywana była etapami. W sobotę Odyseja Wiślana została wznowiona w Nieszawie, a kolejny etap zakończył się w Toruniu.

  Kierownikiem przedsięwzięcia był Leszek Naziemiec, któremu na całej trasie towarzyszy Łukasz Tkacz. Do wyprawy na poszczególnych etapach dołączają kolejni pływacy i pływaczki. Uczestnicy pokonują trasę korzystając wyłącznie z czepków kąpielówek.

  Oprócz wyzwania sportowego pływacy chcą zwrócić uwagę na prawdziwe przyczyny plagi utonięć w kraju, którym, jak wskazuje Naziemiec, są brak umiejętności pływackich i brak doświadczenia pływackiego w wodach otwartych.

  - Wg statystyk policyjnych, tylko co 4-5 osoba tonie po spożyciu alkoholu, większość jest jednak trzeźwa. Żadna liczba zakazów pływania i plaż strzeżonych nie zmieni statystyki, jeśli ludzie nie nauczą się porządnie pływać
  - zaznacza Leszek Naziemiec - Kolejnym celem wyprawy jest budowanie świadomości posiadania pięknej, częściowo dzikiej rzeki, którą powinniśmy chronić za wszelką cenę, jako dobro narodowe, na równi z Tatrami i Puszczą Białowieską - dodaje pływak.

  Leszek Naziemiec wyposażony jedynie w czepek i kąpielówki pokonał w tym roku dystans ponad 10 km w jeziorze Titicaca w rozrzedzonym powietrzu na wysokości 4000 tyś. m.n.p.m. Wcześniej dokonał rekordowych przepraw w Arktyce i u wybrzeży Antarktydy.

  Początkowo Pan Leszek myślał o przepłynięciu największej amerykańskiej rzeki Jukon, lub o jakiejś rzece w Rosji, lecz ostatecznie zdecydował się na naszą Wisłę, podkreślając, że była to znakomita przygoda.
  Autor: JoK - portal Basenprof
  Materiały: UM Toruń
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.