Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Dodaj swoją firmęBaza firm - ProducenciOstatnie posty na forum:

Bobolin domki - wysłana przez Bobolinorats
noclegi Bobolin
problem z dezynfekcją wody metodą tlenową - wysłana przez zbylan
Bardzo proszę o podzielenie się Waszą wiedzą/doświadczeniami.Mam basen Intex 4x2x1 [m] (komplet fabryczny z pompą/filtrem).Używa...
Witamy na forum - wysłana przez zbylan
Witam wszystkich
Dezynfekcja stóp na basenie - wysłana przez Jacek
Z informacji umieszczonej w karcie produktu wynika że do "nogomyjek" należy wlewać roztwór w stężeniu 0,5 % to naprawdę minimaln...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Dzień dobry, podajemy dane kontaktowe - tam uzyska Pani wszelkie informacje nt. interesujących Panią szkoleń: tel. 604 557 481; ...
Ostatnie komentarze:
 • 2019-11-27 09:33:43 - Kim
  Jak nie wykorzystasz w terminie pieniądze przepadają. Tarci firm i Ty.
 • 2019-11-09 09:06:05 - Iwona Michniewicz
  Ten wyrok jest głosem rozsądku. W innym przypadku, każda beczka w strefie saunarium musiałaby być traktowana jak pływalnia. A w ślad za tym - ratownik, sprzęt etc. To [...]
 • 2019-10-31 12:04:06 - .....
  na 10 dzień po zawale i wstawieniu stendów byłem na basenie i przepłynąłem 3 długości 75 m teraz po 2 latach spokojnie pływam 1500 m w 35 minut
 • TTSoft Sp. z o.o.
  Dane Teleadresowe:
  ul. Przemysłowa 9A
  35-105 Rzeszów
  www.ttsoft.pl
  info@ttsoft.pl
  Łączymy ze sobą kreatywne idee oraz nowoczesną technologię IT, a wykorzystując zdobyte doświadczenie i wiedzę, pomagamy naszym Klientom budować ich nowoczesny biznes.
  Od momentu powstania firmy nieprzerwanie stawiamy na innowacje informatyczne i nigdy tego nie zmienimy.
  Mamy to w genach.

  HISTORIA FIRMY
  Firma TTSOFT powstała w 2000 roku w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie profesjonalnymi oraz fachowymi usługami informatycznymi. Kluczem do sukcesu okazało się zaangażowanie młodego i ambitnego zespołu specjalistów z branży IT.

  Początkowo, firma zajmowała się sprzedażą ESOK oraz tworzeniem infrastruktury basenowej. Jednak w szybkim czasie oferta firmy wzbogaciła się o zaawansowane rozwiązania informatyczne w zakresie środowiska IT. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza naszych pracowników i dogłębna znajomość tematu, a także wrodzona pasja są dziś największym kapitałem firmy TT Soft.
  To przede wszystkim kompleksowość, profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.
  Każdy program jest tworzony od nowa po przeanalizowaniu potrzeb Klienta, aby dopasowac tylko te funkcje które są wymagane
  Dzięki tym aspektom oferujemy następujące rozwiązania:

  Editems Digital Signage
  to inteligentne rozwiązanie dla ludzi szukających sposobu na wyświetlanie multimediów i reklam. Administrator może sam perosnalizować odtwarzacz : zmieniając zawartość, czas wyświetlania lub zapętalająć reklamy i in.
  Zakup systemu i ekranu jest jednorazowym wydatkiem a wielokrotność jego używania i ogrom funkcji pozwoli efektownie i elegancko przedstawić treść i całkowicie wykluczyć koszty ponoszone np. na drukowane materiały promocyjne.

  Wielofunkcyjność systemu Editems pozwala na używanie go jako tablicy ogłoszeniowej, rozkładu jazdy, rozpiski repertuaru, menu w restauracji, cennika, banera reklamowego, prezentacji multimedialnej, nośnika ważnych komunikatów i informacji. Ekran może być więc wszystkim tym, co akurat chcesz przekazać adresatom i odbiorcom treści zamieszczanych za pośrednictwem Editems.

  Editems jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi - dzięki czemu można nim sterować za pomocą domowego komputera, tabletu i smartfona.
  Nie
  ma ograniczeń co do miejsc, w których może być stosowany program Editems.

  EOBIEKT
  - Elektroniczny System Obsłsugi Klienta (w skrócie ESOK) to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające kompleksową, sprawną obsługę w obiektach, które rozliczają klientów na podstawie czasu korzystania ze świadczonych usług. Najczęściej system znajduje zastosowanie w obiektach sportowych, szczególnie basenach, aquaparkach, gabinetach odnowy biologicznej a także kręgielniach, kinach, restauracjach oraz innych lokalach, w których infrastrukturze funkcjonują bramki oraz czytniki rejestrujące wejścia na teren obiektu lub korzystanie z dostępnych usług.

  Webobiekt
  - Dzięki wieloletniemu doświadczeniu powstał program WebObiekt z nowoczesnymi rozwiązaniami technologiczno – informatycznymi i sprecyzowany według potrzeb klienta. WebObiekt jest narzędziem, które działa online tym samym umożliwia monitorowanie pracy obiektu w każdym żądanym miejscu i czasie przez użytkownika z odpowiednim prawem dostępu. WebObiekt został stworzony we współpracy z naszymi klientami, rozwijany był według realnych ich potrzeb ze szczególnym uwzględnieniem intuicyjnej nawigacji, szybkości i płynności obsługi.

  Edostęp kontrola dostepu
  : System Edostęp pozwala na skuteczne nadzorowanie czasu pracy oraz zakresu dostępu w obszarze Twojej organizacji. Wdrożenie tego systemu pozwoli na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności. Cechuje go wysoka elastyczność, duża różnorodność możliwych do wykorzystania raportów, możliwość definicji grupowych oraz indywidualnych uprawnień.

  Szafki i meble TT SOFT -
  wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału jakim jest HPL (High Pressure Laminate). Głównym zadaniem szafek jest przechowywanie w nich ubrań oraz innych akcesoriów klientów. Firma TT Soft ma możliwość dostarczenia kilku rodzajów szafek, w zależności od potrzeb użytkowych obiektu.

  ,,All in One"
  - oprócz systemów TT SOFT jest także producentem nowatorskiego urządzenia ,,All in One", które jest niczym innym jak bezobsługową wysoko wydajną scieżką dostępu.

  W swojej ofercie posiadamy również tablicie diodowe, bramki i zamki typu Safe o Tronic.
  Nasz zespół składa się z ponad 30 specjalistów podzielonych na kilka zespołów: sprzedaż, obsługa klienta, dział IT, serwis. oraz zarządzanie.

  Kontakt :
  Grzegorz Tarnowski
  e-mail: grzegorz.tarnowski@ttsoft.pl
  GSM: 692 294 923
  Wdrożenia Editems Digital Signage:
  •  Helios
  •  Termy Maltańskie
  •  Onninen
  •  Wdrożenia ESOK:
  •  Termy Maltańskie w Poznaniu
  •  Centrum Nauki Kopernik
  •  Wodna Nuta w Opolu
  •  Aquapark w Polkowicach
  •  Centrum Rekreacji Oborniki
  •  Systemy Kontroli Dostępu:
  •  Budowa II Lini Metra w Warszawie
  •  Budowa bloków 5 i 6 Elektrowni Opole

  Wdrożenia ESOK:
  •  Termy Maltańskie w Poznaniu
  •  Wodna Nuta w Opolu
  •  Aquapark w Polkowicach
  •  Centrum Rekreacji Oborniki

  Systemy Kontroli Dostępu:
  •  Budowa II Lini Metra w Warszawie
  •  Budowa bloków 5 i 6 Elektrowni Opole

  „Editems - sposób na dodatkowy dochód obiektu”
  www.basenprof.pl/artykuly/1425/editems_-_sposob_na_dodatkowy_dochod_obiektu.html

  „Śremska pływalnia prekursorem systemów biometrycznych w Polsce”
  www.basenprof.pl/artykuly/1557/sremska_plywalnia_prekursorem_systemow_biometrycznych_w_polsce.html

  „Czytniki szafkowe - mały, duży a może biometria?”
  www.basenprof.pl/artykuly/1759/czytniki_szafkowe_-_maly_duzy_a_moze_biometria.html

  „Zintegrowane strony www dla obiektów sportowo-rekreacyjnych”
  www.basenprof.pl/artykuly/1779/zintegrowane_strony_www_dla_obiektow_sportowo-rekreacyjnych.html
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.