Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Sauny - Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-29 17:02:36 - Bartek
  Zamówili, zapłacili i jest zbędne? Nie używali? Kto na coś takiego pozwala? A może kupili nie to co trzeba? Tak czy inaczej "ręce opadywują"
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!

 • Foto - www.termyrzymskie.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2020-05-12
  Nowe oblicze Pałacu Saturna
  Mimo pandemii Termy Rzymskie w Czeladzi wykorzystują okres zamknięcia obiektu jak najlepiej. Szykuje się  sporo zmian - Pałac Saturna szuka nowych inspiracji na aranżację wnętrz i wkrótce zyska nowe oblicze.

  Od 4 maja hotele i miejsca noclegowe wznowiły swoją działalność, lecz niestety jednak w dalszym ciągu ograniczona pozostaje działalność rekreacyjna i restauracyjna. Podczas tej przerwy Termy Rzymskie w Czeladzi ciężko pracują nad drobnymi poprawkami, a także nowymi i ciekawymi rozwiązaniami.

  W strefie pryszniców wrażeń powstały niewielkie zmiany: „SYBERYJSKA BURZA” - to orzeźwiający prysznic dla odważnych, wzbogacony efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Energetyzująca muzyka rozbrzmiewająca z głośników z efektami grzmotów burzy, odświeżający miętowy zapach i niebieski kolor oświetlenia, postawią na nogi każdego. Atrakcje wodne, zimny deszcz, wodospad i mgła uruchamiają się naprzemiennie. Dla tych, którzy preferują cieplejsze kąpiele powstał „TROPIKALNY DESZCZ” - program ciepły, to rozkosz ciepłego deszczu i wodospadu uruchamianego w różnych sekwencjach, któremu towarzyszy egzotyczny zapach unoszący się w powietrzu a także kojąca muzyka i ciepła barwa oświetlenia.

  Jednak największym przedsięwzięciem jest budowa Colosseum Sauna Arena - to największa sauna na świecie budowana w architekturze starożytnego Koloseum. Po zakończeniu budowy zostanie wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

  Metamorfozę przechodzi również recepcja.

  Przypomnijmy, że w Pałacu Saturna znajduje się jedno z najciekawszych saunariów w Polsce i Europie. Seanse saunowe prowadzone są przez saunamistrzów w stylowo zaaranżowanych salach saunowych. Najpiękniejsza i prawdopodobnie największa sauna zewnętrzna w Europie, jest w stanie pomieścić jednocześnie ponad 100 osób. Wspaniały relaks w Świątyni zapewnia kominek, znajdujący się w samym sercu sauny. To sauna sucha o wilgotności 10-15% i temperaturze 100 stopni C. Zalecany czas przebywania 7-15 min.
  Autor: JoK - portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Wynagrodzenie trenerów w ramach Programu KLUB
  Na wsparcie małych i średnich klubów sportowych w tym roku Ministerstwo Sportu przeznaczyło rekordową kwotę 55,5 mln zł. W edycji 2020 całą kwotę przyznaną w ramach dofinansowania można przeznaczyć na wynagrodzenie [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów