Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Sauny - Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Okna basenowe - wysłana przez Soypoca
 Do you have a spam issue on this blog; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; many of us have developed...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez michał
Mobilex - mają duży wybór. zapytaj o możliwość uzyskania dofinansowania z PEFRON-u, mają taką wiedzę.
Ostatnie komentarze:
 • 2020-09-04 11:35:01 - Portal Basenprof
  Panie Adamie, prosimy o zadanie pytania drogą mailową na adres: redakcja@basenprof.pl - skierujemy je do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiam serdecznie.
 • 2020-09-01 11:12:34 - Adam
  1. Jak sukcesywnie obniżyć lub podwyższyć redox, 2. Czym zwalczać chloroform na kąpieliskach otwartych, 3. W przypadku niskiego pH (np 6.0), w jaki sposób można je [...]
 • 2020-08-27 22:39:00 - Ewelina
  Bardzo konstruktywny artykuł, dziekuję

 • Foto - www.termyrzymskie.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2020-05-12
  Nowe oblicze Pałacu Saturna
  Mimo pandemii Termy Rzymskie w Czeladzi wykorzystują okres zamknięcia obiektu jak najlepiej. Szykuje się  sporo zmian - Pałac Saturna szuka nowych inspiracji na aranżację wnętrz i wkrótce zyska nowe oblicze.

  Od 4 maja hotele i miejsca noclegowe wznowiły swoją działalność, lecz niestety jednak w dalszym ciągu ograniczona pozostaje działalność rekreacyjna i restauracyjna. Podczas tej przerwy Termy Rzymskie w Czeladzi ciężko pracują nad drobnymi poprawkami, a także nowymi i ciekawymi rozwiązaniami.

  W strefie pryszniców wrażeń powstały niewielkie zmiany: „SYBERYJSKA BURZA” - to orzeźwiający prysznic dla odważnych, wzbogacony efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Energetyzująca muzyka rozbrzmiewająca z głośników z efektami grzmotów burzy, odświeżający miętowy zapach i niebieski kolor oświetlenia, postawią na nogi każdego. Atrakcje wodne, zimny deszcz, wodospad i mgła uruchamiają się naprzemiennie. Dla tych, którzy preferują cieplejsze kąpiele powstał „TROPIKALNY DESZCZ” - program ciepły, to rozkosz ciepłego deszczu i wodospadu uruchamianego w różnych sekwencjach, któremu towarzyszy egzotyczny zapach unoszący się w powietrzu a także kojąca muzyka i ciepła barwa oświetlenia.

  Jednak największym przedsięwzięciem jest budowa Colosseum Sauna Arena - to największa sauna na świecie budowana w architekturze starożytnego Koloseum. Po zakończeniu budowy zostanie wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

  Metamorfozę przechodzi również recepcja.

  Przypomnijmy, że w Pałacu Saturna znajduje się jedno z najciekawszych saunariów w Polsce i Europie. Seanse saunowe prowadzone są przez saunamistrzów w stylowo zaaranżowanych salach saunowych. Najpiękniejsza i prawdopodobnie największa sauna zewnętrzna w Europie, jest w stanie pomieścić jednocześnie ponad 100 osób. Wspaniały relaks w Świątyni zapewnia kominek, znajdujący się w samym sercu sauny. To sauna sucha o wilgotności 10-15% i temperaturze 100 stopni C. Zalecany czas przebywania 7-15 min.
  Autor: JoK - portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Konferencja prasowa Programu Szkolny Klub Sportowy
  Z bezpłatnych zajęć sportowych w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy korzysta obecnie ok. 300 000 uczniów w całej Polsce. Zapraszamy do udziału, bo zajęcia SKS to mnóstwo korzyści. 16 września 2020 r. na [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny w regionie środkowopomorskim zatrudni menedżera strefy Spa. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres redakcja@basenprof.pl