Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Sauny - Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez human
Szkolenia dla obsługi działu utrzymania czystości są teraz jak najbardziej potrzebne - po tak długim przestoju związanym z lockd...
Ostatnie komentarze:
 • 2021-06-07 11:01:53 - Pirat1kr
  Jak dobie Pani z tym poradziła?
 • 2021-05-31 11:55:54 - piszczol
  zgadzam się w stu procentach z autorami komentarzy księstwo borek się odradza
 • 2021-05-31 11:52:01 - hartabuz
  W Borku mieszka dużo dzieci i młodzieży r . jedyna rozrywka to park i klub sportowy borek . trzeba więc remontować i rozwijaćpark i małą archiktekturę w parku oraz klubie [...]

 • Foto - www.termyrzymskie.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2021-05-24
  IX Mistrzostwa Polski Saunamistrzów
  Od 3 do 6 czerwca w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi odbędą się już po raz 9 Mistrzostwa Polski Saunamistrzów. Najlepsi polscy zawodnicy indywidualni, oraz najlepsze drużyny, zmierzą się ze sobą o tytuł Mistrza Polski oraz Drużynowych Mistrzów Polski Saunamistrzów.

  Na każdym seansie IX Mistrzostw Polski, polskich Saunamistrzów oceniać będzie 4 zagranicznych Sędziów AUFGUSS WM, których punkty będą składały się na końcowy wynik Saunamistrza. Wówczas będzie można zakwalifikować się do prestiżowych Mistrzostw Świata Aufguss WM, które odbędą się w Sauna Colosseum Arena w Czeladzi w dniach 06-12-09.2021.

  IX Mistrzostwa Polski Saunamistrzów po raz kolejny honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Czeladź.

  Sponsorem imprezy jest od lat m.in. firma Bassau - producent chemii basenowej oraz aromaterapii i kosmetyków do sauny, łaźni parowej i SPA. W tym roku zapewni koszulki i medale dla wszystkich zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski, a także puchary i nagrody rzeczowe dla najlepszych. Warto też dodać, że firma Bassau jest także od lat ekspertem na naszym portalu w dziedzinie zarządzania saunariami.

  Przypomnijmy, ideą tego wydarzenia jest wykonanie oryginalnego rytuału saunowego, zaprezentowanie go na najwyższym poziomie, oraz urozmaicenie go poprzez dodanie specjalnej muzyki, animacji, choreografii i innych unikalnych efektów.
  Autor: JoK - portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Chlorifix do dezynfekcji wody w basenach
  Szybko rozpuszczalny granulat chlorowy do szokowej dezynfekcji wody Chlorifix Supreme / Chlorifix firmy Bayrol jest szybko rozpuszczalnym preparatem w postaci mikrogranulek o działaniu dezynfekcyjnym używanym głównie [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.