Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Sauny - Artykuływięcej artykułówŁóżko do masażu Aquai - foto aquapark.koszalin.pl

2017-01-31
Aquai - urządzenie nawet dla małego obiektu
Aquai to kolejna propozycja dla obiektów nieposiadających rozbudowanej strefy Spa, które chcą poszerzyć swoją ofertę i zdobyć nowych klientów, ale też dla dużych Aquaparków, które stale dbają o zapewnianie użytkownikom nowych atrakcji.

To innowacyjne łóżko do masażu odznacza się trzema podstawowymi cechami – nie potrzebuje dużej przestrzeni, wystarczy wygospodarować na nie małe pomieszczenie, które po odpowiedniej aranżacji przemieni się w stylowy gabinet Spa. Co istotne, łóżko nie wymaga specjalistycznej obsługi, obiekt nie musi więc zatrudniać wykwalifikowanego masażysty. Dla klientów istotna jest szybkość, ponieważ masaż nie wymaga typowych ceremoniałów – klient kładzie się na łóżku w ubraniu, sam może ustalić sobie czas masażu i jakie ewentualnie partie ciała chciałby stymulować a po zakończonym zabiegu może błyskawicznie wrócić do swoich zajęć. Jest to więc propozycja także dla osób, które mają mało czasu na typowe zabiegi Spa.

Aquai jest urządzeniem stosowanym do masażu membranowego. Ten wielofunkcyjny produkt ma szerokie spektrum zastosowań. Służy do wykonywania suchego hydromasażu, czyli masażu "na sucho". Woda wydobywając się z dysz uderza w elastyczną membranę powodując masaż całego ciała, bądź w zależności od potrzeb wybranych jego partii.

Łóżko Aquai jest wykorzystywane w centrach fitness i odnowy biologicznej, w ośrodkach Medical SPA, gabinetach rehabilitacji a ostatnio zaczynają się nim interesować także obiekty sportowe. Z początkiem roku do swojej oferty wprowadził je Park Wodny Koszalin.

Aquai, inaczej zwane też wanną do suchego masażu jest wyposażone w funkcje regulacji czasu trwania zabiegu oraz częstotliwości i sekwencji zmian stref masujących. 24 dysze podzielone są na 6 stref masujących. Regulowana jest także temperatura wody, która aby zapewnić komfort podczas zabiegu utrzymywana jest przez cały czas wykonywania zabiegów.

Urządzenie do masażu Aquai posiada sześć fabrycznych programów regulujących, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wprowadzania własnych programów masażu. Masaż wykonany za pomocą uderzenia Aquai poprawia krążenie krwi zwiększając transport tlenu do tkanek. Zwiększa się poziom endorfin odpowiedzialnych za tolerancję bólu. Działanie ciepłej wody w połączeniu z mechanicznym oddziaływaniem na tkanki, wpływa na organizm rozluźniająco, obniża poziom stresu, zwiększa ruchomość kończyn pacjenta.
Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
Materiały: aquapark.koszalin.pl

zamknij

Przeczytaj także

Zjeżdżalnie nowej generacji - dla wymagających klientów
Zastanawiali się Państwo jak wzbogacić wrażenia z pobytu klientów w Aquaparku i jak zamienić zwykłą zjeżdżalnie w multimedialny raj? Firma Tedtronix oferuje Państwu innowacyjne rozwiązania multimedialne dla [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.01675 seconds.