Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

TV Basenprofwięcej

2022-12-14
Najbardziej wydajny panel solarny na świecie
Rozmowa z Jackiem Rybczyńskim – Przedstawicielem firmy Abora Solar na Polskę, na temat możliwości pozyskania energii za pomocą opatentowanych hybrydowych paneli słonecznych wytwarzających jednocześnie energię elektryczną i ciepłą wodę.

Abora Solar to hiszpańska firma stworzona przez zespół zawodowców o gruntownym wykształceniu i doświadczeniu w obszarze energetyki słonecznej, specjalizująca się w projektowaniu, rozwoju i produkcji hybrydowych modułów słonecznych. Siedziba firmy mieści się w stolicy Aragonii - Saragossie. Założycielem i CEO firmy jest dr Alejandro del Amo, który jest też wykładowcą akademickim w dziedzinie energetyki odnawialnej a niedawno znalazł się na liście Forbesa w gronie najbardziej kreatywnych przedstawicieli biznesu w Hiszpanii. Moduły produkowane przez jego firmę zdobyły wiele międzynarodowych nagród jako najwydajniejsze i najrentowniejsze na świecie.

Abora Solar – energia słoneczna. Zmaksymalizowanie rentowności dzięki innowacjom technologicznym. Opatentowane hybrydowe panele słoneczne wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepłą wodę. Hybrydowy panel słoneczny Abora Solar w technologii aHTech® wytwarza taką samą energię, jak 4 panele fotowoltaiczne.

– W obliczu wzrostów cen i szantażu ze wschodu, korzystanie ze źródeł odnawialnych stanowi nie tylko szansę na oszczędność pieniędzy i wkład w poprawę jakości powietrza, ale również jest szansą na aktywne uczestnictwo w procesie transformacji energetycznej i światopoglądowej na skalę planetarną. Moduły hybrydowe Abora Solar oferują najlepszą istniejącą technologię, ukazującą swoje atuty właśnie dla branży hotelarskiej i basenowej ze względu na ogromne zapotrzebowanie na ciepłą wodę i energię elektryczną w Państwa obiektach. Cieszę się że mogłem przedstawić je na IV Konferencji Hotel Spa Baseny i Saunaria w Krakowie. – powiedział Jacek Rybczyński - Przedstawiciel firmy Abora Solar na Polskę.


*******
Więcej o technologii solarnej Abora:

Jacek Rybczyński
Tel. 733 300 145
e-mail: polska@abora-solar.com
https://abora-solar.com/en/

Obejrzyj rozmowę:

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.