Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy

Ostatnie posty na forum:

Ruszyliśmy - wysłana przez Anita
No to mamy zniesienie limitu gości na basenach hotelowych. Zapraszamy wszystkich do podróżowania i wybierania hoteli z basenami ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Kermit
A może cos takiego? https://www.wentylacyjny.pl/2024-1-1-wentylacja-basenow--przeglad-rozwiazan-rynkowych.html
Nowy początek - wysłana przez Piotr
Pierwszy dzień z kolejkami na zewnątrz. Pogoda nam sprzyjała, bo lało, więc wszyscy pognali na baseny :-). Ale co z tego, jak i ...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-08-13 18:23:06 - Monia
  Witam, Ja mam basen ogrodowy na początku do basenu wsypałam aktywny chlor, później koagulant i alga off, teraz po kilku dniach w basenie pływają jakieś białe płatki w [...]
 • 2020-08-02 13:33:18 - Portal Basenprof
  GIS rekomenduje, a Rozporządzenie jest wiążące, więc stosujemy się do zapisów Rozporządzenia. Pozdrawiamy.
 • 2020-08-02 09:37:51 - white
  No właśnie Co z tego że jest rozporządzenie jak GIS dalej rekomenduje 4 osoby na torze
 • TEDTRONIX – multimedialne systemy basenowe
  Dane Teleadresowe:
  ul. Rynek 10
  32-700 Bochnia
  tel.: +48 601 086 266
  www.tedtronix.pl
  tedtronix@tedtronix.pl
  Firma TEDTRONIX to polski producent specjalizujący się w produkcji szeroko rozumianych systemów multimedialnych dla zjeżdżalni wodnych, oraz elektroniki przemysłowej, sterowników, wyświetlaczy LED i oświetlenia LED.

  Wieloletnie doświadczenie firmy oraz szereg zrealizowanych projektów dają gwarancje najwyższej jakości.
  Firma TEDTRONIX jako producent oferuje najbardziej rozbudowane i spektakularne efekty multimedialne, których zastosowanie zapewnią niesamowite wrażenia nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

  Firma wyposaża atrakcje w efekty świetlne i interaktywne efekty dźwiękowe, a w ofercie można znaleźć między innymi:
  - Ekrany wodne LED montowane wewnątrz zjeżdżalni,
  - Efekty świetlne na bazie naszych produktów LED, pozwalają na utworzenie ciekawych kompozycji  świetlnych we wnętrzu rury basenowej. Użytkownik samodzielnie może kreować nastrój w zjeżdżalni - w dowolnym momencie możne przejść z tropikalnej dżungli przez ekstremalną jazdę na swobodnym relaksie kończąc. Równolegle odtwarzane są efekty dźwiękowe wywołując na użytkowniku jeszcze lepsze ważenia.
  - Sterownik SlideDriver
  (system start-stop) - zwiększa bezpieczeństwo na zjeżdżalni oraz komfort jej użytkowników. Jego zadaniem jest sterowanie zapalania światła czerwonego lub zielonego cyklicznie lub w zależności od aktywacji czujników ruchu umieszczonych na zjeżdżalni. (System start-stop)
  - Semafory LED
  - Slidecamera - System wykonujący zdjęcia użytkownikom różnych atrakcji, np. w parkach rozrywki, zjeżdżalniach basenowych itp. Produkt składa się z kamer i jednostki umożliwiającej przeglądanie i wysyłanie zdjęć użytkownikom. System wykonuje zdjęcia osobom znajdującym się w ruchu bezpośrednio przed kamerą.
  - Tablice czasów -
  które współpracująca ze sterownikiem zjeżdżalni
  - Punkty dotykowe LED - pozwalają stworzyć interaktywną grę – zjeżdżający może zbierać punkty i odczytywać wynik na tablicy LED. Miejsca dotykowe w zależności od potrzeb mogą być dowolnie rozmieszczone zmieniając w ten sposób poziom trudności.
  - Podświetlane kurtyny wodne
  - Panele wyborów -
  umożliwiające wybór efektu i rodzaju muzyki w trakcie zjazdu osobie korzystającej ze zjeżdżalni.
  - Zaawansowane oprogramowanie -
  dzięki któremu można uzyskać nawet kilka milionów kombinacji obrazów i muzyki lub dźwięków, co gwarantuje, że każdy przejazd zjeżdżalnią będzie inny, więc osoby korzystające z niej nigdy się nie znudzą.

  Dodatkowo firma oferuje przeglądy, modernizację i naprawę już istniejących systemów multimedialnych oraz kompleksowe usługi obejmujące nie tylko dostawę swoich produktów, ale także montaż i serwis, a produkty mogą być dostosowywane pod indywidualne potrzeby klientów.

  Dział handlowy:
  tel.: +48 601 086 266
  e-mail: tedtronix@tedtronix.pl

  www.tedtronix.pl

  Zjeżdżalnie nowej generacji - dla wymagających klientów - www.basenprof.pl/artykuly/1852/zjezdzalnie_nowej_generacji_-_dla_wymagajacych_klientow.html
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów