Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]
 • CTS Chemistry Sp. z o.o.
  Dane Teleadresowe:
  ul. Okulickiego 19
  05-500 Piaseczno
  Świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu zabezpieczenia antypoślizgowego, gruntownego doczyszczania, odkamieniania, impregnacji. Firma CTS Chemistry jest Liderem Branży Antypoślizgowej.

  Posiadamy 17-letnie doświadczenie w branży. Pracujemy na własnych, profesjonalnych preparatach chemicznych marki CTS Chemistry. Gwarantujemy jakość i wieloletnią trwałość stosowanych zabezpieczeń. Stosujemy własne preparaty chemiczne oparte na autorskich i certyfikowanych recepturach oraz pracujemy zgodnie z własną opatentowaną technologią ZAP®. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kraju i za granicą.

  Zabezpieczamy mokre i śliskie powierzchnie, zarówno przed, jak i po montażu. Wykonujemy pomiar antypoślizgowości według wytycznych Instytutu Techniki Budowlanej.

  Po przeprowadzonej usłudze dokonamy pomiaru antypoślizgowości i wystawiamy Certyfikat Zgodności przeprowadzonego badania.

  Nasze usługi są skuteczne i bezpieczne, jako jedyne na rynku nie zmieniają stylistyki powierzchni. Bez potrzeby remontu lub stosowania nieestetycznych taśm, naklejek oraz mat antypoślizgowych, możemy zmienić każdą powierzchnię w czystą i bezpieczną.
  Zabezpieczenie antypoślizgowe

  Zabezpieczamy każdy rodzaj starej lub nowej powierzchni: z kamienia, ceramiki, betonu, cegły, na zewnątrz i wewnątrz budynku. Jako jedyna polska firma świadczymy profesjonalne usługi w oparciu o własną, opatentowaną technologię ZAP.

  Pomiar tarcia dynamicznego i PCV

  Wykonamy pomiar antypoślizgowości i wystawimy Certyfikat Zgodności oraz dostarczymy wydruk charakterystyki współczynnika tarcia dynamicznego zabezpieczonej powierzchni. Wszystko zgodnie z wytycznymi Instytutu Techniki Budowlanej i Ministerstwa Rozwoju.

  Doczyszczanie powierzchni

  Usługa głębokiego doczyszczenia posadzek sprawia, że każda powierzchnia wygląda lepiej niż kiedykolwiek, łatwiej podlega codziennemu czyszczeniu, wolniej ulega eksploatacji i jest bezpieczniejsza dla użytkowników.

  Odkamienianie

  Duże zanieczyszczenie kamieniem np. basenu tworzy konieczność zastosowania kwaśnych preparatów chemicznych. W miejscach, które narażone są na ciągły kontakt z wodą, należy pamiętać o okresowym czyszczeniu. Napisz do nas i zapytaj jak możemy pomóc.

  Impregnacja

  Powierzchnie będą wyglądać czysto i świeżo przez dłuższy czas, a ich codzienna pielęgnacja będzie łatwiejsza. Usługa może też wzmocnić kolor i przywrócić blask. Wykorzystamy ekologiczne, przyjazne dla ludzi i środowiska preparaty. Impregnacja zapobiega wchłanianiu substancji, w rezultacie brud można łatwo usuwać.

  Nasze produkty

  Posiadamy własne produkty z kategorii: antypoślizg, zmywacze, impregnaty wodne, impregnaty rozpuszczalnikowe. Posiadają atest PZH, są bezpieczne dla ludzi i środowiska, a większość z nich jest ekologiczna. Dodatkowo nie niszczą podłoża, wspomagają dezynfekcję, są łatwe w aplikacji wewnątrz i na zewnątrz, dla starych i nowych powierzchni.
  Arkadiusz Bonder
  Prezes Zarządu/CEO
  a.bonder@bonder.com.pl

  Mariusz Olejnik
  Doradca Techniczno-Handlowy
  m.olejnik@ctschemistry.com
  +48 503 690 477

  Iryna Mazurek
  Manager ds. Współpracy z Kluczowymi Klientami na Rynku Inwestycyjnym
  i.mazurek@ctschemistry.com
  +48 512 023 453
  Lotnisko Chopina - Zabezpieczenie antypoślizgowe
  POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie - Zabezpieczenie antypoślizgowe z impregnacją
  Aquapark Fala – Łódź - Zabezpieczenie antypoślizgowe z impregnacją
  Budynek główny Policji Federalnej w Sydney, Australia - Zabezpieczenie antypoślizgowe
  Stadion Widzew, Łódź - Zabezpieczenie antypoślizgowe
  Hotel Arłamów - Zabezpieczenie antypoślizgowe
  E. Wedel - Zabezpieczenie antypoślizgowe
  Metro Warszawskie – Stacja Młociny - Zabezpieczenie antypoślizgowe
  Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach - Zabezpieczenie antypoślizgowe z impregnacją

  „Sposób na życie bez… poślizgu”
  www.basenprof.pl/artykuly/665/sposob_na_zycie_bez_poslizgu.html

  „Nowoczesne zabezpieczenia antypoślizgowe na basenach”
  www.basenprof.pl/artykuly/3350/nowoczesne_zabezpieczenia_antyposlizgowe_na_basenach.html
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.