Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Pani Aneto,w kwestii szkolenia dla ekip sprzątających, jeśli używają Państwo środków konkretnej firmy, to przeważnie ta firma ro...
zabawki basenowe - wysłana przez Tomasz
Wspomniane przez kolegów firmy sprzedają dobrej jakości produkty i nie musisz się bać, że po roku będą do wymiany, lub ich estet...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Aquaglide
Certyfikowane wodne parki także nazywane wodnymi placami zabaw: http://swimstone.pl/
Nietypowa instalacja na istniejacym basenie - wysłana przez Basenprof
Wszystko jest możliwe, kwestia tylko odpowiedniego budżetu :-). A na poważnie, zgodnie z naszą wiedzą raczej nie ma przeciwwskaz...
Nowa inwestycja Aqua park - wysłana przez Maciej Kostecki
Dzień dobryJesteśmy producentem paneli akrylowych, scian akrylowych, walców etc. Proszę spojrzec na nasza oferte.http://akwaria-...
Ostatnie komentarze:
 • 2017-09-28 09:50:47 - Tomasz Maślonka CN Heliox
  Witam, wszytko zależy od stopnia zabrudzenia, jednak średnio powinno się to zamknąć w jednym dniu (max 2 dni). Pozdrawiam
 • 2017-09-27 14:49:47 - Stefek
  Może to i ciekawe rozwiązanie, ale pod warunkiem, że pływa się po malutkim akwenie - nie wyobrażam sobie siedzenia w wodzie przez kilka godzin żeglując ;-)
 • 2017-09-25 11:50:41 - Andrzej
  Ile czasu zajmuje tym sposobem czyszczenie niecki sportowej 25x12,5m?

 • Foto - MTP
  Dodaj komentarz
  0
  2017-10-13
  Targi SPORT INVEST – sport i rekreacja w otoczeniu zieleni
  Przed nami kolejna edycja wyjątkowych na polskim rynku targów branży sportowej i rekreacyjnej. Targi SPORT INVEST zaprezentują najnowszą ofertę z zakresu nowoczesnych i bezpiecznych placów zabaw, wygodnych siłowni zewnętrznych, basenów, saun, balii ogrodowych, stref wellness i SPA spełniających najwyższe wymagania klientów, profesjonalnych nawierzchni naturalnych i sztucznych, materiałów do budowy, modernizacji i wyposażenia hal, boisk, kortów oraz lodowisk.

  Tradycyjnie podczas targów odbędzie się FORUM SPORT INVEST, czyli merytoryczne panele eksperckie dla branży basenowo-sportowej, których organizatorem jest założyciel Forum - portal Basenprof.

  Targi SPORT INVEST skierowane są głównie do zarządców obiektów sportowych i pływalni, właścicieli hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych, zainteresowanych budową bądź modernizacją atrakcji sportowo – rekreacyjnych. To również doskonałe miejsce inspiracji dla przedstawicieli jednostek samorządowych, firm deweloperskich i generalnych wykonawców – siłownie zewnętrzne, place zabaw, baseny, sauny i inne tego typu atrakcje w znaczący sposób podnoszą przecież wartość oferowanych mieszkań czy domów.

  Z najnowszych, dostępnych informacji* jasno wynika, że ponad 60% Polaków podejmuje różne aktywności fizyczne w czasie wolnym. Wśród najbardziej popularnych obiektów znajdziemy baseny, siłownie plenerowe czy też stacjonarne. Cały czas obserwujemy też rosnące zainteresowanie strefami wellness & SPA.

  - Dla zdecydowanej większości użytkowników najistotniejsza jest jakość, estetyka, nowoczesny i zadbany sprzęt, a to wymaga poszukiwania dostawców, którzy spełnią wszystkie te wymogi jednocześnie. – mówi dyrektor targów, Dariusz Muślewski – Targi SPORT INVEST będą znakomitą okazją do zaprezentowania kompleksowej oferty, najnowszych rozwiązań technologicznych i nietuzinkowych atrakcji dla gości hoteli, obiektów sportowych i rekreacyjnych, mieszkańców osiedli czy też właścicieli domów.” – dodaje.

  Poprzednia edycja targów SPORT INVEST skupiła uwagę firm zajmujących się projektowaniem, zakładaniem i utrzymaniem terenów zieleni (29%), budowy obiektów sportowych, rekreacyjnych i SPA (21%), zarządców obiektów sportowo – rekreacyjnych (14%), inwestorów prywatnych (13%), przedstawicieli samorządów (12%), a także właścicieli i kadry zarządzającej hoteli i ośrodków wypoczynkowych (11%).

  Dodatkowym atutem z pewnością będą odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, największe spotkanie branży ogrodniczej w Polsce.

  „Inwestycje w obiekty sportowe i strefy rekreacyjne to nie tylko nowoczesne wyposażenie czy nowe atrakcje dla klientów, to także odpowiedni dobór roślin, które stworzą niepowtarzalny charakter. Te dwa elementy są ze sobą nierozłączne.” – przekonuje Jakub Patelka, dyrektor targów Gardenia. – „Targi ogrodnicze pozwolą na szersze spojrzenie na temat aranżacji przestrzeni rekreacyjnych i wypoczynkowych, w szczególny sposób podkreślając ich najważniejsze walory. To tutaj zasięgniemy specjalistycznych porad, dowiemy się o ich pielęgnacji, tak, aby służyły nam bezproblemowo przez wiele lat.”

  Zapraszamy do udziału w wyjątkowych targach – doskonałym połączeniu biznesu!

  SPORT INVEST i GARDENIA
  , 22 – 24 lutego 2018r. , Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie.

  Zdobądź nowe kontakty biznesowe! Zaprezentuj swoją ofertę blisko 30.000 uczestników targów SPORT INVEST oraz GARDENIA!

  *źródło: Kantar Public 2016; Ministerstwo Sportu i Rekreacji
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Kanał przepływowy Endless Pool Elite w Aqua Lublin
  Po pracowitym sezonie pora na podsumowania. Rok 2015 był dla firmy Klubben udany – dokonaliśmy wielu spektakularnych dostaw zarówno w zakresie wyposażenia basenów publicznych, jak i prywatnych. Aqua [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.