Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]


 • Stacja do dezynfekcji stóp (nogomyjka) to innowacyjny i jedyny taki produkt na rynku. Brak kontaktu stopy z urządzeniem i dozowanie dezynfekcji dzięki czujce ruchu, pozwala na utrzymanie bezwzględnej czystości i ekonomiczną eksploatację, a użytkownik ma psychiczny komfort, że nikt przed nim nie miał bezpośredniego styku z podłożem  (jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych baseników do dezynfekcji, przez które użytkownicy bardzo niechętnie przechodzą).

  Stacja idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie należy szczególnie zadbać o czystość i higienę. Ze względu na innowacyjne automatyczne i mobilne rozwiązanie, urządzenie doskonale sprawdza się w obiektach basenowych i hotelach.

  Urządzenie nie wymaga żadnych podłączeń – działa na ekonomiczny, wydajny akumulator (dostępny w zestawie), który należy ładować nie częściej niż jeden raz na tydzień. Nogomyjka może więc stanąć w każdym miejscu.

      

  NOWOŚĆ NA RYNKU!   

  Zastosowanie


  Wydajne zasilanie akumulatorowe zapewnia bezpieczeństwo przeciwporażeniowe, oraz ekonomiczną eksploatację. Ładowanie akumulatora jest proste i odbywa się co jakiś czas. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu stacja jest w pełni mobilna i można ją umieścić w dowolnym miejscu. Nie wymaga instalowania i montażu, a jej antywandalowa, solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania.   

  Wyposażona w czujnik ruchu stacja do dezynfekcji jest wygodna, ekonomiczna i ma szeroką gamę zastosowań. Począwszy od przejść ze strefy zewnętrznej do wewnętrznej, aby uniknąć przenoszenia bakterii i nieczystości na halę basenową.   

  Wzrost bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dzięki bezdotykowej stacji do dezynfekcji będzie dobrym argumentem marketingowym, który przyciągnie większą ilości rodzin z dziećmi. Nowatorska formuła sprawia, że klienci bardzo chętnie korzystają z urządzenia, a u najmłodszych wyrabia się nawyk prawidłowego dbania o higienę na basenie.   

  Automatyczna stacja polecana jest do Saunariów jako doskonała pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz higieny. Sauna to jedno z miejsc, w którym odwiedzający przebywają na boso. Zatem kluczowym elementem każdej wizyty w saunie jest zadbanie o należytą dezynfekcję stóp, aby nie przenosić na nich wirusów i bakterii, które zagrażają zdrowiu uczestników seansów saunowych.   

  Mobilne urządzenie do dezynfekcji jest nieodzowną pomocą w utrzymaniu czystości w strefie Wellness, tam gdzie jest kontakt bosą stopą. Dbanie o komfort i zdrowie klientów dzięki dodatkowej dezynfekcji, znacznie podniesie standard obiektu.   

  Automatyczna nogomyjka idealnie wpisuje się w potrzeby obiektów nieposiadających baseników do dezynfekcji stóp, a tam, gdzie istnieją tradycyjne baseniki do dezynfekcji – bezdotykowa stacja daje duże wsparcie w miejscach dodatkowych (np. sauny, gabinety odnowy biologicznej, ciągi komunikacyjne itp.). Urządzenie stanowi także alternatywę dla klientów, którzy niechętnie korzystają z tradycyjnych baseników do dezynfekcji.

  Działanie

  Do dezynfekcji stosuje się standardowe płyny do dezynfekcji stóp, a dozowanie płynu uruchamiane jest przez czujnik ruchu reagujący na podkładaną stopę. Strumienie aplikowane są pod różnym kątem, tak aby cała stopa została dokładnie zdezynfekowana.

  Bezdotykowa stacja do dezynfekcji stóp i tadycyjny basenik do dezynfekcji – zestawienie:  Pobierz ulotkę produktu: www.basenprof.pl/pliki/3160.pdf

  Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

  Informacje i sprzedaż:
  Portal Basenprof
  tel. +48 731 557 481; + 48 794 557 481
  e-mail: marketing@basenprof.pl ; portal@basenprof.pl
  www.basenprof.pl


  Zobacz filmik pokazowy:

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.