Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności
Ostatnie posty na forum:

купить телеинспекцию для канализации - wysłana przez Davidbal
milf girlfriend camera http://londonqualificationsonline.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=besthotcamgirlsbar.com free adul...
chinese herbalism - wysłana przez ArthurAmope
natural reflux remedies  https://www.bizcommunity.com/Profile/acheterphentermine37.5mgen  equine herbal supplements
Pnademic info expert - wysłana przez Davidbal
live amateur webcams http://www.ashukindvor.ru/forum/away.php?s=https://besthotcamgirlsbar.com best cam sites to make money free...
Ruszyliśmy - wysłana przez MatthewlaG
adult sex cams free hot hidden cam sex amature teen webcam 08. jasmin sex cams free gay webcams hidden camera girls nude. japane...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-12-03 11:15:16 - Sylwek
  Ogromne gratulacje!!! Miejmy nadzieję, że za rok będzie nominowanych więcej firm z naszej branży.
 • 2020-10-26 13:34:00 - Karl
  Baseny muszą być otwarte, tak jak wszystkie inne gałęzie gospodarki, bo inaczej nie będziemy mieć do czego wracać.
 • 2020-10-17 10:01:47 - Portal Basenprof
  Z zakazu wyłączone są tylko wybrane działania a nie wszystkie baseny, ale zgadzamy się, że zapisy nie są do końca jasne, dlatego zwróciliśmy się do legislatora o jasną [...]

 • Baseny w Redzie. Foto www.aquasfera.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2014-09-19
  Rekiny w Redzie

  W Redzie powstaje niezwykły kompleks rekreacyjno-sportowy wraz z osiedlem mieszkaniowym. AquaSfera to wyjątkowy projekt deweloperski. To miejsce w którym uzupełniają i przenikają się funkcje mieszkaniowe i rekreacyjne, gdzie czas wolny spędzić można w aktywny sposób praktycznie nie wychodząc z domu.

  Architekci Semeko zaplanowali realizację unikatowego kompleksu. Cztery budynki mieszkalne o nazwach trzech oceanów: Atlantic, Pacific, Indian oraz czwarty Port, wraz z zaplanowanym obok wielofunkcyjnym Parkiem Wodnym przypominają stojące przy nabrzeżu statki.

  12 lipca 2014r. uroczyście podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę Aquaparku oraz części rekreacyjno - sportowej.

  Aquasfera to nie tylko baseny i sauny. Przewidziano także sale do fitness, halę do bowlingu i korty do squasha. Jednak największą atrakcją będzie 6-metrowa zjeżdżalnia w tunelu, wokół którego zbudowane zostanie wielkie akwarium z rekinami.

  - Rekiny oraz inne zwierzęta morskie oglądać będzie można przez szybę z jednego z basenów rekreacyjnych. I to na dwa sposoby - znad lub spod wody - mówi Adam Mierzejewski, menadżer kompleksu. - W ten sposób ma powstać wrażenie pływania wśród rekinów - dodaje. W obiekcie powstanie też oceanarium z akwariami morskimi i żywą rafą koralową.

  W kompleksie znajdzie się długa na ponad 350 metrów "leniwa rzeka", która połączy poszczególne części basenu.

  Nie zabraknie też basenu sportowego o wymiarach 16x25 m z szerszymi niż tradycyjne torami. Basen sportowy ma mieć osobne zaplecze szatniowe, aby mógł funkcjonować niezależnie od całego Aquaparku. To duży atut dla mieszkańców osiedla, którzy będą mogli pływać w nietypowych godzinach, np. wcześnie rano przed wyjazdem do pracy.

  Inwestor planuje też organizowanie zajęć wf dla dzieci z okolicznych szkół.

  Wyodrębniona zostanie bezpieczna strefa dla niemowląt z odrębną niecką odizolowaną od pozostałych basenów. Woda w niecce dla maluszków będzie mniej chlorowana a dostęp do niej będą mieć wyłącznie opiekunowie dzieci.

  Łączny koszt inwestycji to ponad 74 mln złotych, z czego 20 mln zł inwestor uzyskał z Funduszu Europejskiego Jessica. Aquapark ma być gotowy w połowie 2015 roku.

  Źródło: www.aquasfera.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Ruszył nabór Programu KLUB - edycja 2021
  Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłasza nabór wniosków do kolejnej edycji Rządowego Programu Klub w 2021 r. – innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.