Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

'; Zapisz się na newsletter portalu Basenprof.
Raz w tygodniu otrzymasz ciekawe i pomocne w Twojej codziennej pracy informacje związane z basenami, saunami i spa.
Będą to wyłącznie informacje branżowe a nie spam.
Aby otrzymywać newsletter podajesz nam tylko swój adres e-mail – żadnych innych danych osobowych. Zapewniamy, że twój adres nie zostanie udostępniany nikomu innemu – o to możesz być spokojny.


ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

E-mail:*
Zabezpieczenie antyspamowe:*
(kliknij w biały kwadrat aby zatwierdzić)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji z branży basenowej w formie Newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej przez PGS Humanika (Wydawcy portalu Basenprof) w celu korzystania z prowadzonej wysyłki Newslettera. Jednocześnie wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo zadania ich poprawienia, uzupełnienia, lub usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu otrzymywania Newslettera.*

Szczegółowe informacje na temat gromadzenia i przetwarzania danych osobowych znajdują się w Regulaminie i Polityce PrywatnościPola oznaczone znakiem * są obowiązkowe.

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.