Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Dodaj swoją firmęBaza firm - Usługi zewnętrzne

Ostatnie posty na forum:

wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?
 • Swimstone Sp. z o.o.
  Swimstone Sp. z o.o. to młoda i prężnie działająca firma z szeroką ofertą, specjalizująca się w handlu wyposażeniem sportowym pływalni, atrakcjami basenowymi jak i na wody otwarte.

  Założona przez byłego mistrza i rekordzistę Polski w pływaniu oraz prawnika firma Swimstone dostarcza kompleksowych usług począwszy od porady popartej doświadczeniem, przez montaż po spisanie profesjonalnie przygotowanej umowy.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  FITNET Sp. z o.o.
  Informatyka obiektów sportowych i rekreacyjnych.

  Fitnet to jedyna firma w Polsce, która działa od 20. lat wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej - ma to być gwarancją ciągłego rozwoju i doświadczenia.
  Firma tworzy małe i duże ESOK (system elektronicznej obsługi klienta), dostarcza narzędzia informatyczne do zarządzanie obiektami każdej wielkości. Ponad 800 realizacji w kraju ale też poza granicami. Przedsiębiorstwo jest producentem czytników RFID, systemów elektronicznej szatni, automatów sprzedażowych i instalatorem urządzeń kontroli dostępu (w tym bramek) wielu dostawców. Firma jest także dystrybutorem hiszpańskiej marki Ojmar i sprzedaje na terenie Polski zamki elektroniczne (RFID), pinowe i automatyczne zwrotniki opasek oraz akcesoria do nich.
  Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi Fitnet oferuje także tworzenie sprzedażowych serwisów internetowych zintegrowanych z ESOK a także zapewnia wsparcie techniczne przez 365 dni w roku. Aktualnym kierunkiem rozwoju firmy jest automatyzacja - opracowano i wdrożono do sprzedaży wszystkie potrzebne urządzenia umożliwiające obsługę klienta z minimalną ilością personelu.
  Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zarządzaniu obiektami sportowymi czy rekreacyjnymi, systemy tworzone przez Fitnet posiadają unikalne cechy, a ich ciągły rozwój pozytywnie zaskakuje obecnych i potencjalnych klientów.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  AMNON POLSKA Sp. z o.o.
  Amnon Polska Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i montażem zjeżdżalni wodnych na obiektach otwartych i zamkniętych takich jak Aquaparki, baseny termalne, kąpieliska otwarte, kąpieliska kryte, baseny przyszkolne, pływalnie przy hotelach i pensjonatach. W swoim dorobku mamy realizacje zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  PCS S.C
  Firma PCS działa na rynku od 2009 roku, siedziba firmy mieści się w Mikołowie - woj. Śląskie. Zajmujemy się produkcją urządzeń kontrolno-pomiarowych, pozwalających na automatyczną i kompleksową obsługę obiektów basenowych. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zwiększyliśmy funkcjonalność naszych urządzeń i dostosowaliśmy do nowych wymogów
  i norm.
  Dzięki temu przedsięwzięciu możliwa jest bezpośrednia kontrola parametrów chemicznych wody, dokładne analizy, sterowanie pracą urządzeń technologicznych i wreszcie dostępność pozyskanych danych poprzez sieć internetową.

  Wykorzystanie autorskiego oprogramowania pozwala zaoferować klientowi rozwiązania dostosowane do jego potrzeb i daje nieograniczone możliwości w projektowaniu nowych rozwiązań podążając za dynamicznym rozwojem technologii basenowej
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Transcom System Sp. z o.o.
  TRANSCOM SYSTEM to firma, działająca w branży informatycznej i specjalizująca się w dostarczaniu Elektronicznych Systemów Kontroli Dostępu oraz rejestracji czasu pracy dla obiektów sportowych oraz budynków użyteczności publicznej.

  Firma TRANSCOM SYSTEM jest dostawcą usług, oprogramowania, a także niezbędnego sprzętu. Jesteśmy również liderem w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych, wykorzystujących elektroniczne nośniki informacji.

  Firma TRANSCOM SYSTEM świadczy usługi w zakresie konsultingu oraz tworzenia wyspecjalizowanych informatycznych systemów kontroli dostępu opartych o karty elektroniczne, bilety z kodem kreskowym, transpondery itd. Produkty Spółki skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży rozrywki z dostępem publiczności takich jak: baseny, aquaparki, kluby fitness oraz innym obiektów, w których występują rożne stopnie dostępności sektorów lub pomieszczeń placówki.

  Wieloletnie doświadczenie Spółki TRANSCOM SYSTEM w branży teleinformatycznej pozwala na opracowanie nowoczesnych, pionierskich rozwiązań dla zwiększenia efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw lub innych organizacji gospodarczych, przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki informatycznej i telekomunikacyjnej. Zrealizowanie szeregu projektów zaowocowało zebraniem ogromnej wiedzy oraz wykształceniem szerokiego zaplecza kadry specjalistów, o często unikalnych umiejętnościach. To dzięki nim Spółka może proponować odbiorcom realizacje modelowe i indywidualne, dostosowane do specyfiki określonej działalności, wychodząc na przeciw ich bieżącym i przyszłym oczekiwaniom. TRANSCOM SYSTEM współpracując ściśle z klientem, na zasadach partnerskich, oferuje zastosowanie najnowocześniejszych koncepcji projektowych, konstrukcji sprzętu, nowatorskich rozwiązań z zakresu transmisji danych i systemów zabezpieczeń.

  Dzięki stałej dbałości o najwyższą jakość oraz kompleksowość usług, TRANSCOM SYSTEM zapewnia wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii, nowoczesnych podzespołów i systemów, udzielając jednocześnie wieloletnich gwarancji oraz zapewniając szybki i skuteczny serwis. Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania systemami telekomunikacyjnymi, komputerowymi, sieciowymi, oprogramowaniem. W imieniu naszych klientów projektujemy, kupujemy, instalujemy centra komputerowe, sieci teleinformatyczne, oprogramowanie oraz nadzorujemy ich codzienne funkcjonowanie i utrzymanie.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  BWT Polska Sp. z o.o.
  Firma BWT Polska istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku uzdatniania wody oraz ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług to gwarancja niezawodności i innowacyjności proponowanych przez nas rozwiązań Dostarczamy nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne produkty i technologie.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
  Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia identyfikowany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Od ponad 45 lat Firma Berndorf specjalizuje się w produkcji i budowie basenów ze stali nierdzewnej. Do dzisiaj w całej Europie wykonaliśmy ponad 6000 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Realizacje na polskim rynku to ok. 200 obiektów kąpielowych z nieckami ze stali nierdzewnej w tym ponad 700 niecek. Wspieramy naszych partnerów w zakresie technologii uzdatniania wody basenowej, saun, strefy Welles, wodnych placów zabaw itp. Współpracujemy z biurami projektowymi tworząc wspólnie ciekawe i funkcjonalne rozwiązania,
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  P.P.U.H. Bassau
  Bassau to polska firma działająca na rynku od 1997 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z zagranicznymi spółkami stworzyliśmy stabilne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo. Cechuje nas profesjonalizm i innowacyjność co wpływa na dynamiczny postęp. Jako producent szerokiej gamy produktów kontrolujemy ich jakość i bezpieczeństwo, a zrozumieć potrzeby naszych klientów to nasza podstawowa zasada. Proponowane przez nas artykuły spełniają najwyższe normy jakości i są ważnym elementem funkcjonowania dla wielu obiektów wodnych w Polsce i za granicą. Nasze preparaty są doceniane przez konsumentów co podkreśla fakt otrzymania prestiżowego wyróżnienia PRODUKT NA MEDAL 2013 dla towarów: podchloryn sodu stabilizowany i koncentrat zapachowy do sauny.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  TEDTRONIX – multimedialne systemy basenowe
  Firma TEDTRONIX to polski producent specjalizujący się w produkcji szeroko rozumianych systemów multimedialnych dla zjeżdżalni wodnych, oraz elektroniki przemysłowej, sterowników, wyświetlaczy LED i oświetlenia LED.

  Wieloletnie doświadczenie firmy oraz szereg zrealizowanych projektów dają gwarancje najwyższej jakości.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  FUNAM Sp. z o.o
  Firma FUNAM powstała w 1989 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
  Po kilku latach szybkiego rozwoju firma umocniła swoją pozycję na rynku w obszarze budowy i modernizacji stacji uzdatniania wody dla celów komunalnych, basenowych jak i przemysłowych.

  Od początku swojego istnienia firma FUNAM prowadziła także działalność handlową oferując początkowo materiały instalacyjne z tworzyw sztucznych i środki chemiczne do uzdatniania wody.

  W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością handlową w roku 2009 z firmy został wydzielony Dział Handlowy jako samodzielna jednostka organizacyjna i finansowa działająca w ramach FUNAM Sp. z o.o.

  Stopniowo nawiązywaliśmy kontakty z wiodącymi producentami z branży basenowej rozszerzając corocznie swoją ofertę, zwłaszcza o urządzenia wymagające fachowej wiedzy i pomocy w zakresie doboru, montażu, rozruchu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

  W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami następujących wiodących producentów techniki basenowej:
    BAYROL - stacje pomiarowo-regulacyjne i środki chemiczne do uzdatniania wody,
    EMEC - stacje pomiarowo-regulacyjne i pompy dozujące,
    LOVIBOND - urządzenia i odczynniki do analizy wody,
    ZODIAC® - urządzenia do uzdatniania wody basenowej na zasadzie elektrolizy (ZODIAC® is a registered trademark of Zodiac International, S.A.S.U., used under license),
    POOL-TECHNOLOGIE - urządzenia do uzdatniania wody basenowej na zasadzie elektrolizy soli i jonizacji,
    MAYTRONICS - odkurzacze basenowe Dolphin, urządzenia do uzdatniania wody na zasadzie jonizacji,
    MICROWELL - basenowe osuszacze powietrza,
    PRAHER - materiały z instalacyjne z tworzyw sztucznych.
    COMER - materiały z instalacyjne z tworzyw sztucznych.

  Ponadto współpracujemy z wieloma innymi i znanymi producentami wyposażenia basenowego oferując zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, gdzie dysponujemy odpowiednim zapleczem i magazynem części zamiennych do oferowanych przez nas wyrobów.

  Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie poczynając od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo i rozruch basenu, a na wszechstronnym serwisie kończąc.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  WAPOTEC POLSKA
  Obecność w Polsce rozwiązań i produktów firmowanych przez Grupę WAPOTEC daje basenom szansę na skorzystanie z innowacyjnych i sprawdzonych na świecie metod poprawy jakości wody basenowej. Technologie WAPOTEC są obecne w ponad 40 krajach świata, zawierają w sobie ponad 200 patentów i są dostępne w ponad 100 markach towarowych. Dostarczane produkty potwierdzają swoją wiarygodność dokumentacją patentową, licencjami, znakami towarowymi czy też obowiązującymi w Unii Europejskiej numerami rejestracyjnymi, co gwarantuje klientom bezpieczeństwo i legalność ich stosowania.

  Powstawanie kolejnych produktów marki WAPOTEC wynika z gromadzenia i analizy zarówno doświadczeń własnych, jak i doświadczeń licznych instytucji współpracujących oraz z systematycznego partnerstwa w międzynarodowych sympozjach i specjalistycznych spotkaniach. Naczelną strategią budowania autorytetu firmy oraz zdobywania zaufania klientów dla rozwiązań i produktów WAPOTEC jest chęć działania w celu przyniesienia długotrwałych korzyści klientowi, a nie dążność do szybkiej optymalizacji zysku.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  HAKO POLSKA Sp. z o.o.
  HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących.

  Od ponad 20 lat działamy na rynku maszyn czyszczących w Polsce. Dostarczamy najwyższej klasy maszyny, jednocześnie zapewniając profesjonalne doradztwo i dbając o ochronę środowiska.

  Hako posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  KLUBBEN POLSKA Sp. z o.o. KLUBBENpool, KLUBBENtiming, SWIMSHOP
  KLUBBEN Polska działa od 2004 roku i jest częścią międzynarodowego koncernu KLUBBEN International z siedzibą główną w Norwegii.

  Główne sektory działalności firmy obejmują:


  - wyposażenie pływaków wyczynowych, szkółek pływania oraz lekki i ciężki sprzęt do aqua aerobiku - www.swimshop.pl

  - wyposażenie klubów fitness, sprzęt rehabilitacyjny i sportowy - www.klubben.pl

  - specjalistyczne urządzenia do rehabilitacji oddechowej dla sportowców i osób z POChP i astmą - www.lepszeoddychanie.pl

  - systemy wyświetlania wyników/telebimy, systemy pomiaru czasu szwajcarskiej marki SWISS TIMING (OMEGA) oraz holenderskiej marki MyLaps (bieganie, triathlon, kolarstwo, sporty moorowe) - www.timingsystems.eu

  Dział KLUBBENpool
   (www.klubbenpool.pl) w ramach naszej firmy zajmuje się dystrybucją szeroko pojętych urządzeń techniki basenowej, technologii wody oraz pełnego zakresu wyposażenia pływalni publicznych. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem wiodących producentów sprzętu na rynek Polski. W naszym port folio znajdą Państwo sprzęt takich producentów jak:

  ANTI - bezsprzeczny lider w zakresie sprzedaży wyczynowych lin torowych, profesjonalnych boisk do waterpolo oraz systemów przechowywania lin,
  WIBIT - certyfikowane wodne place zabaw,
  SWISS TIMING (OMEGA) - systemy wyświetlania wyników/telebimy, systemy pomiaru czasu,
  HEXAGONE - francuskie odkurzacze basenowe, sprzęt do czyszczenia niecek basenowych, podnośniki dla niepełnosprawnych,
  DECOPLACTIC - kosze, regały, wózki z tworzywa sztucznego do przechowywania sprzętu na basenie, wyposażenie magazynów sprzętu i szatni,
  ENDLESS POOLS - amerykańskie baseny treningowe z systemem przeciwprądu (kanały przepływowe),
  ... i wiele, wiele innych.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Watermania
  Watermania zajmuje się profesjonalnym wynajmem wodnych torów przeszkód firmy WIBIT oraz organizowaniem eventów na wodzie. Nasze atrakcje wodne świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez pływalnię czy też jako urozmaicenie integracyjnych imprez firmowych lub rodzinnych. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu tego typu przedsięwzięć dla firm i placówek oświatowych oraz rodziców organizujących swoim dzieciom przyjęcia urodzinowe. Nasze atrakcje z powodzeniem gościły już na wielu basenach w całej Polsce.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Master Spas Polska
  Master Spas ma swoją siedzibę w Fort Wayne, w stanie Indiana, gdzie z dumą produkujemy wszystkie nasze swim spa i jacuzzi. Operując z najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego o powierzchni 23 tys. m2, jesteśmy jednym z największych producentów Spa przenośnych i swim spa w USA oraz największym producentem swim spa na świecie. Wygraliśmy wiele nagród i rekomendacji dla naszych produktów. Zyskaliśmy również reputację w zakresie jakości, innowacji i rzemiosła.

  W zatłoczonym markecie pełnym spa ogrodowych i bieżni pływackich, coś wyróżnia produkty Master Spas. Ciężko to opisać, ale łatwo zauważyć. Wszystko zaczyna się od sposobu komunikacji i podejścia do klienta, najlepszych cen, oraz oczywiście najlepszych jakościowo produktów. Nasze spa ogrodowe i bieżnie pływackie cieszą się uznaniem ze względu na swoją jakość i innowacyjność. Wszystkim produktom nadajemy opływowe kształty oraz oryginalny design. Jesteśmy liderem w branży w zakresie inteligentnych produktów z fantastycznymi nowymi cechami, jak i ulepszeniami. Master Spas zapewnia Ci wszytko, czego oczekujesz od swojego spa -wygodę, zdrowie, rodzinną rozrywkę, fitness, a także wewnętrzny spokój.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  MULTIHIGIENA
  "Od 2005 roku świadczymy dla Państwa kompleksowe, profesjonalne usługi sprzątające.

  Przez ten okres wykonaliśmy setki różnych zleceń polegających na sprzątaniu i doczyszczaniu obiektów, a w tym: doczyszczaniu po budowie i remontach, zabezpieczaniu posadzek powłokami polimerowymi, szlifowaniu kamieni naturalnych, mycia okien w tym również po pracach budowlanych, oraz na wysokościach, praniu wykładzin i dywanów ,bieżącym utrzymaniu czystości, pracach interwencyjnych, a także szeregu różnych innych prac polegających na usuwaniu trudnych i uporczywych zabrudzeń. NASZA SPECJALNOŚĆ TO:

  DOCZYSZCZAMY OBIEKTY PO BUDOWACH I REMONTACH
  REGENERUJEMY PODŁOGI KAMIENNE (MARMUR,GRANIT,LASTRIKO,TRAWERTYN)
  KRYSTALIZUJEMY MARMUR, GRANIT I INNE POSADZKI KAMIENNE
  CZYŚCIMY POSADZKI, ŚCIANY, OKNA I INNE
  ZABEZPIECZAMY POSADZKI
  ZABEZPIECZMY POSADZKI POLIMERAMI
  CZYŚCIMY I DEZYNFEKUJEMY ŁAZIENKI I TOALETY
  PIERZEMY WYKŁADZINY I DYWANY
  MYJEMY I ZABEZPIECZAMY OKNA NANO TECHNOLOGIĄ
  MONTAŻ WSZELKIEGO RODZAJU DOZOWNIKÓW I INNYCH URZĄDZEŃ

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  "
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  AKORI Nieruchomości
  "Świadczymy kompleksowe usługi sprzątające na rzecz basenów kąpielowych.
  Swoje usługi kierujemy do odbiorców, stawiających wysoko poprzeczkę określającą potrzeby utrzymania czystości i higieny.
  Wychodząc na przeciw wysokim wymaganiom sanitarno-epidemiologicznych. Baseny kąpielowe jak każdy obiekt użyteczności publicznej wymagają zaangażowania fachowej kadry osób, które utrzymają wysoki poziom higieny i czystości.
  Nie muszę Państwa przekonywać jak bardzo ten aspekt prawidłowego funkcjonowania basenu jest ważny.
  Niestety problemy, które pojawiają się przy realizowaniu zadań związanych z utrzymaniem czystości zauważane są często zbyt późno co niejednokrotnie kończy się zamknięciem obiektu. Zdrowie i życie osób korzystających z basenów powinno być sprawą priorytetową, bo jest to zdrowie i życie nas wszystkich, dlatego też chciałbym Państwu zaproponować profesjonalne rozwiązania polegające na:

  opracowaniu planu higieny opartego na ""Dobrych Zasadach Higieny"" (GHP), które to zasady reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2002 r. (Dz.U.Nr.224, poz. 1882),
  bezpośrednim, kompleksowym realizowaniu zadań wynikających z opracowanego planu
  przeprowadzeniu szkoleń kadry pracowniczej i kierowniczej w/w zakresie
  Doradztwie i doborze odpowiednich środków pozwalających na prawidłowe funkcjonowanie systemu higieny i czystości."
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  ENERGO-SERWIS
  kontrola dostepu, instalacje elektryczne, sieci komputerowe, projekty indywidualne, oprogramowania
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Ever Grupa
   Ever Grupa dysponuje technologią, która zapewni idealną czystość dna basenu nawet przy bardzo intensywnym jego użytkowaniu. W przerwach technologicznych, przy wymianie wody, doprowadzimy całą nieckę do pożądanej czystości.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  ABC-Service
  Oferuje usługi w zakresie: * utrzymania czystości w obiektach biurowych, sportowych, służby zdrowia, przemysłowych, budynkach mieszkalnych * projektowania, realizacji projektów, pielęgnacji i konserwacji (specjalistyczna ochrona sanitarna) terenów zielonych * ochrony osób i mienia, monitoringu i konwojowania wartości Firma posiada własny dział handlowy prowadzący sprzedaż i serwis profesjonalnych urządzeń do sprzątania oraz oferujący szeroki asortyment środków chemicznych (przyjaznych dla środowiska) stosowanych do prac czystościowo-porządkowych. Jesteśmy zespołem o wysokich kwalifikacjach, dużym doświadczeniu i bogatej bazie sprzętowej. Naszą misją jest zrozumienie potrzeb i profesjonalne wykonanie usług zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Przedstawicielstwa firmy ABC - Service działają we Wrocławiu, Opolu, Nysie, Legnicy, Zielonej Górze, Brzegu, Zgorzelcu, Bolesławcu, Jeleniej Górze, Katowicach, Bielsku-Białej. Jakość usług na najwyższym poziomie to dla nas sprawa priorytetowa. ABC - Service ma wdrożony system zarządzania jakością (certyfikat ISO 9001;2000) pozwalający osiągnąć jednolitą, powtarzalną i wysoką jakość usług. Zapraszamy do współpracy!
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  LUERS system
  akcesoria basenowe
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Firma usługowa Flux
  Firma Usługowa Flux powstała w czasach szalonych. W roku 1991 wolnego rynku dopiero się przecież wszyscy uczyliśmy. Doświadczenie procentuje. Dziś nie straszna nam żadna zmiana, żadne wyzwanie. Wiemy, że dobre i zdrowe przedsiębiorstwo zawsze się obroni. Zadowoleni klienci, renoma na rynku, swoista więź z pracownikami to wszystko sprawia, że w XXI wieku w warunkach Unii Europejskiej jesteśmy przedsiębiorstwem stabilnym. Z roku na rok bardziej dynamicznym. Planujemy długofalowo. Budujemy długotrwałe relacje z klientami.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Clean Pool
  chemia i czyszczenie basenów
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  F.H.U. MAX & RUGS
  "F.H.U. MAX & RUGS
  Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej, samochodowej i skórzanej, a także kompleksowymi usługami czystościowymi. Pracujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu i chemii. Prowadzimy sprzedaż środków czystości, sprzętu i urządzeń sprzątających oraz maszyn czyszczących. Oferujemy pełną gamę usług dla klientów indywidualnych oraz dla firm."
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  TTSoft Sp. z o.o.
  Łączymy ze sobą kreatywne idee oraz nowoczesną technologię IT, a wykorzystując zdobyte doświadczenie i wiedzę, pomagamy naszym Klientom budować ich nowoczesny biznes.
  Od momentu powstania firmy nieprzerwanie stawiamy na innowacje informatyczne i nigdy tego nie zmienimy.
  Mamy to w genach.

  HISTORIA FIRMY
  Firma TTSOFT powstała w 2000 roku w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie profesjonalnymi oraz fachowymi usługami informatycznymi. Kluczem do sukcesu okazało się zaangażowanie młodego i ambitnego zespołu specjalistów z branży IT.

  Początkowo, firma zajmowała się sprzedażą ESOK oraz tworzeniem infrastruktury basenowej. Jednak w szybkim czasie oferta firmy wzbogaciła się o zaawansowane rozwiązania informatyczne w zakresie środowiska IT. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza naszych pracowników i dogłębna znajomość tematu, a także wrodzona pasja są dziś największym kapitałem firmy TT Soft.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  ARCHIW-CLEAN S.C.
  "Utrzymanie czystości w budynkach- biurach.

  - odkurzanie
  - mycie podłóg
  - ścieranie biurek
  - urządzeń sanitarnych
  - mycie okien
  - sprzątanie po remontach

  W ofercie zapewniamy środki czystości.

  Ceny uzgadniane indywidualnie z klientem."
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  ARMA
  "kompleksowe mycie niecek basenów odkrytych: stalowych, glazurowanych, foliowych, malowanych żywicami epoksydowymi
  doczyszczanie pływalni: niecek, plaż, stref mokrych
  kompleksowe doczyszczanie pobudowane nowych obiektów, również
  z pozostałości epoksydowych
  doradztwo w zakresie utrzymania parametrów fizykochemicznych wody basenowej
  dostawę i wymianę złóż filtrujących
  dostawę chemii do uzdatniania wody basenowej ( chlor, regulatory PH, ziemia okrzemkowa )
  dostawę i serwis odkurzaczy basenowych Delfin"
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Splash Zone – wypożyczanie torów wodnych Wibit
  Firma Splash Zone jest pierwszą w Polsce firmą, która oferuje wynajem zestawu elementów dmuchanych na basen – toru przeszkód renomowanej marki WIBIT.

  Taki aquatrack jest idealną formą nowego wymiaru rozrywki by urozmaicić czas wszystkim na basenie i sprowadzić nowych klientów na obiekt.

  Wyjątkowo szybki i łatwy montaż sprawia, że pływalnia w krótkim czasie zyskuje nowe oblicze i stanowi wyzwanie dla każdego pływaka.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  A & P2 Firma Usługowa Kazimierz Walijewski
  "W ciągu 5 lat naszej działalności zdążyliśmy przekształcić jedno-odkurzaczową firemkę w firmę która posiada już ugruntowaną pozycję na rynku kołobrzeskim, której ufają duże firmy i instytucje. Młoda ale doświadczona kadra, wykwalifikowani pracownicy zapewniają naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz zaoszczędzony czas.
  Nie zamykamy się na nowe pomysły! Stale rozwijamy swój zakres działania i nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy elastyczni ale przy tym bardzo skuteczni. To dzięki temu zaufała nam prawie połowa mieszkańców naszego uzdrowiskowego miasta. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Współpracujemy z hotelami, ośrodkami, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, biurami jaki i zwykłymi kołobrzeżanami .

  "
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  BŁYSK Jarosław Czaja
  "Firma ""BŁYSK"" Jarosław Czaja działa nieprzerwanie na rynku Polskim od 1991r. Od początku swego istnienia jest firmą rodzinną zajmującą się wszelkiego rodzaju usługami porządkowymi.

  Na przełomie wieloletnich doświadczeń w tej branży wyspecjalizowaliśmy się w sprzątaniu obiektów o różnorodnej charakterystyce, od pomieszczeń biurowych o najwyższym standardzie po hale, magazyny i chłodnie przemysłu spożywczego.

  Dysponujemy sprzętem renomowanych firm takich jak: Taski, Karcher, Hako, BKF charakteryzujący się cichą a zarazem wydajną pracą. Używane przez nas środki czystości, to preparaty ekologiczne posiadające stosowne atesty."
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Sp. z o.o. „Hutnik-Usługi
  "Jesteśmy postrzegani jako firma wykonująca powierzone jej obowiązki w sposób rzetelny i odpowiedzialny.

  Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości:
  – pomieszczeń biurowych,
  – hal fabrycznych,
  – magazynów,
  – obiektów użyteczności publicznej,
  – terenów zewnętrznych.

  Niewątpliwym naszym atutem jest zaufana, przeszkolona i nierotująca załoga.
  Jako jedni z pierwszych wyposażyliśmy naszych pracowników w Europejskie Paszporty Pracownicze, potwierdzające m.in. zdobyte doświadczenie zawodowe oraz szkolenia danej osoby."
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.