Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Dodaj swoją firmęBaza firm - Usługi zewnętrzne

Fundacja Wodna Służba Ratownicza
Wodna Służba Ratownicza jest podmiotem uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego na podstawie decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr 29/2015 z dnia 8 grudnia 2015 r. Od tego czasu działa aktywnie na wielu płaszczyznach rynku w całej Polsce oferując m.in. kompleksową obsługę ratowniczą na terenie całego kraju.

Wodna Służba ratownicza głównie zajmuje się zabezpieczeniem ratowniczym Aquaparków, Parku Wodnych i basenów. Posiada profesjonale zespoły ratowników w całej Polsce. Przeprowadza szkolenia, kursy kwalifikacyjne, analizy zagrożeń.
Przejdz do profilu Firmy >>>
FUNAM Sp. z o.o
Firma FUNAM powstała w 1989 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Po kilku latach szybkiego rozwoju firma umocniła swoją pozycję na rynku w obszarze budowy i modernizacji stacji uzdatniania wody dla celów komunalnych, basenowych jak i przemysłowych.

Od początku swojego istnienia firma FUNAM prowadziła także działalność handlową oferując początkowo materiały instalacyjne z tworzyw sztucznych i środki chemiczne do uzdatniania wody.

W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością handlową w roku 2009 z firmy został wydzielony Dział Handlowy jako samodzielna jednostka organizacyjna i finansowa działająca w ramach FUNAM Sp. z o.o.

Stopniowo nawiązywaliśmy kontakty z wiodącymi producentami z branży basenowej rozszerzając corocznie swoją ofertę, zwłaszcza o urządzenia wymagające fachowej wiedzy i pomocy w zakresie doboru, montażu, rozruchu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami następujących wiodących producentów techniki basenowej:
 • MAYTRONICS - odkurzacze basenowe Dolphin,
 • FAIRLAND - basenowe pompy ciepła oraz osuszacze powietrza
 • BAYROL - stacje pomiarowo-regulacyjne i środki chemiczne do uzdatniania wody
 • AQUAGEM - inwertorowe basenowe pompy obiegowe
 • EMEC - stacje pomiarowo-regulacyjne i pompy dozujące
 • LOVIBOND - urządzenia i odczynniki do analizy wody
 • PALINTEST - urządzenia i odczynniki do analizy wody

Ponadto współpracujemy z wieloma innymi i znanymi producentami wyposażenia basenowego oferując zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, gdzie dysponujemy odpowiednim zapleczem i magazynem części zamiennych do oferowanych przez nas wyrobów.

Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie poczynając od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo i rozruch basenu, a na wszechstronnym serwisie kończąc.
Przejdz do profilu Firmy >>>
POLOR Sp. z o.o.
Dystrybutor profesjonalnego sprzętu czyszczącego, urządzeń i maszyn sprzątających, środków do sprzątania - dla firm, hoteli i domów.

Polor Sp. z o.o. jest od 25 lat jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Posiada pełną ofertę urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących. Od początku działalności jest wyłącznym dystrybutorem Numatic International w Polsce, oferując najlepszy, profesjonalny sprzęt czyszczący wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową.

Firma posiada szeroki wachlarz produktów tj. automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, środki chemiczne, w tym płyny do dezynfekcji, pady czyszczące, urządzenia do czyszczenia wentylacji. Doradcy Polor pomagają w wyborze odpowiedniego odkurzacza, czy automatu do mycia posadzek i in. powierzchni i organizują indywidualne pokazy skuteczności oraz sposobu działania sprzętu czyszczącego na teranie całej Polski.

Automaty czyszczące, odkurzacze, zamiatarki i inne urządzenia objęte są opieką doświadczonych serwisantów w całym kraju. Profesjonale produkty czyszczące dedykowane są do użytku obiektowego, a uzupełnieniem oferty firmy POLOR Sp. z o.o. jest cała gama produktów do użytku domowego, ze szczególnym uwzględnieniem znakomitych odkurzaczy i robotów sprzątających.
Przejdz do profilu Firmy >>>
FITNET Sp. z o.o.
Informatyka obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Fitnet to jedyna firma w Polsce, która działa od 20. lat wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej - ma to być gwarancją ciągłego rozwoju i doświadczenia.
Firma tworzy małe i duże ESOK (system elektronicznej obsługi klienta), dostarcza narzędzia informatyczne do zarządzanie obiektami każdej wielkości. Ponad 800 realizacji w kraju ale też poza granicami. Przedsiębiorstwo jest producentem czytników RFID, systemów elektronicznej szatni, automatów sprzedażowych i instalatorem urządzeń kontroli dostępu (w tym bramek) wielu dostawców. Firma jest także dystrybutorem hiszpańskiej marki Ojmar i sprzedaje na terenie Polski zamki elektroniczne (RFID), pinowe i automatyczne zwrotniki opasek oraz akcesoria do nich.
Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi Fitnet oferuje także tworzenie sprzedażowych serwisów internetowych zintegrowanych z ESOK a także zapewnia wsparcie techniczne przez 365 dni w roku. Aktualnym kierunkiem rozwoju firmy jest automatyzacja - opracowano i wdrożono do sprzedaży wszystkie potrzebne urządzenia umożliwiające obsługę klienta z minimalną ilością personelu.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zarządzaniu obiektami sportowymi czy rekreacyjnymi, systemy tworzone przez Fitnet posiadają unikalne cechy, a ich ciągły rozwój pozytywnie zaskakuje obecnych i potencjalnych klientów.
Przejdz do profilu Firmy >>>
Abora Solar Polska

Energia słoneczna - zmaksymalizowanie rentowności dzięki innowacjom technologicznym. Opatentowane hybrydowe panele słoneczne wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepłą wodę. Hybrydowy panel słoneczny Abora Solar w technologii  aHTech® wytwarza taką samą energię, jak 4 panele fotowoltaiczne.

ABORA SOLAR to producent najbardziej wydajnych i opłacalnych obecnie modułów hybrydowych na świecie. Nowa generacja paneli i ulepszona technologia pozwala na zapewnienie bardzo wysokiej sprawności instalacji. Zwykle klasyczne panele fotowoltaiczne mają sprawność (czyli efektywność produkcji energii elektrycznej) na poziomie około 20%. Pozostałe 80% energii promieniowania słonecznego jest marnowane w postaci odbicia promieni słonecznych (około 5%) oraz strat ciepła (około 75%). Sprawność zwykłych paneli fotowoltaicznych spada ponadto wraz ze wzrostem ich temperatury.

Przejdz do profilu Firmy >>>
Elmark Automatyka S.A.
Elmark Automatyka: sprawdzone rozwiązania dla przemysłu

Wyselekcjonowane urządzenia dostępne od ręki
Od 40 lat pomagamy partnerom z terenu Środkowej Europy w maksymalizowaniu zwrotu z inwestycji w obszarach automatyki przemysłowej, energetyki, kolejnictwa, inteligentnych systemów zarządzania ruchem i wielu innych. Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań od czołowych producentów, takich jak:
 • Advantech
 • Getac
 • MEAN WELL
 • Moxa
 • Unitronics
 • Universal Robots

Ponadto od kilkunastu lat posiadamy w ofercie rozwiązania Elmatic – własnej marki, będącej jednocześnie synonimem najwyższej jakości falowników.

Współpracując z nami zyskujesz:
 • Dostępność towarów od ręki, bez długich tygodni czekania,
 • Ich szybką wysyłkę, często nawet tego samego dnia, 
 • Bezpłatne konsultacje przy doborze rozwiązań i realizacji instalacji
 • Dzielenie się wiedzą, którą mamy dzięki realizacji projektów od skali krajowej, do tych najmniejszych
 • Serwis urządzeń door-to-door
 • Wygodny i intuicyjny e-sklep stworzony zgodnie z filozofią smart-distributor,
 • Dostęp do olbrzymiej bazy wiedzy i wsparcie specjalistów na każdym etapie wdrożenia.
Przejdz do profilu Firmy >>>
P.P.U.H. Bassau
Bassau to polska firma działająca na rynku od 1997 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z zagranicznymi spółkami stworzyliśmy stabilne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo. Cechuje nas profesjonalizm i innowacyjność co wpływa na dynamiczny postęp. Jako producent szerokiej gamy produktów kontrolujemy ich jakość i bezpieczeństwo, a zrozumieć potrzeby naszych klientów to nasza podstawowa zasada. Proponowane przez nas artykuły spełniają najwyższe normy jakości i są ważnym elementem funkcjonowania dla wielu obiektów wodnych w Polsce i za granicą. Nasze preparaty są doceniane przez konsumentów co podkreśla fakt otrzymania prestiżowego wyróżnienia PRODUKT NA MEDAL 2013 dla towarów: podchloryn sodu stabilizowany i koncentrat zapachowy do sauny.
Przejdz do profilu Firmy >>>
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
Berndorf Bäderbau - Producent basenów ze stali nierdzewnej

Najwyższy standard, kompetencje i doświadczenie


Berndorf Bäderbau jest wiodącym producentem instalacji basenowej od 1960 roku, posiadającym punkty sprzedaży w całej Europie. Nasze baseny ze stali nierdzewnej stanowią wizytówkę parków wodnych i rekreacyjnych w przestrzeni publicznej, a także hoteli, prywatnych uzdrowisk i rezydencji. Tworząc harmonijne i atrakcyjne krajobrazy wodne, łączymy atmosferę i komfort, funkcjonalność i design. Naszym celem jest realizacja marzeń i poprawa jakości życia w oparciu o indywidualne potrzeby i inicjatywy gospodarcze.

Historia Firmy


Firma została założona w 1843 roku przez Alfreda Kruppa i przemysłowca Alexandra Schoeller`a jako "k.k. private Metallwarenfabrik". Firma, która stała się znana jako pierwszy stalowy producent przemysłowy na świecie, zyskała międzynarodowy sukces.

Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia identyfikowany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Firma Berndorf Metall-und Bäderbau GmbH z Austrii, od 1960 roku jest wiodącym producentem obiektów kąpieliskowych. Firma specjalizuje się w produkcji basenów ze stali nierdzewnej. Do dzisiaj wykonano ponad 8000 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Polska filia firmy została założona w 2002 roku jako Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Siedziba znajduje się w Jaworzu koło Bielska-Białej. Nasze realizacje na polskim rynku to ponad 1000 niecek kąpielowych ze stali nierdzewnej w ok. 500 obiektów.
Przejdz do profilu Firmy >>>

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.