Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy

Ostatnie posty na forum:

wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?
 • FUNAM Sp. z o.o
  Firma FUNAM powstała w 1989 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
  Po kilku latach szybkiego rozwoju firma umocniła swoją pozycję na rynku w obszarze budowy i modernizacji stacji uzdatniania wody dla celów komunalnych, basenowych jak i przemysłowych.

  Od początku swojego istnienia firma FUNAM prowadziła także działalność handlową oferując początkowo materiały instalacyjne z tworzyw sztucznych i środki chemiczne do uzdatniania wody.

  W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością handlową w roku 2009 z firmy został wydzielony Dział Handlowy jako samodzielna jednostka organizacyjna i finansowa działająca w ramach FUNAM Sp. z o.o.

  Stopniowo nawiązywaliśmy kontakty z wiodącymi producentami z branży basenowej rozszerzając corocznie swoją ofertę, zwłaszcza o urządzenia wymagające fachowej wiedzy i pomocy w zakresie doboru, montażu, rozruchu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

  W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami następujących wiodących producentów techniki basenowej:
    BAYROL - stacje pomiarowo-regulacyjne i środki chemiczne do uzdatniania wody,
    EMEC - stacje pomiarowo-regulacyjne i pompy dozujące,
    LOVIBOND - urządzenia i odczynniki do analizy wody,
    ZODIAC® - urządzenia do uzdatniania wody basenowej na zasadzie elektrolizy (ZODIAC® is a registered trademark of Zodiac International, S.A.S.U., used under license),
    POOL-TECHNOLOGIE - urządzenia do uzdatniania wody basenowej na zasadzie elektrolizy soli i jonizacji,
    MAYTRONICS - odkurzacze basenowe Dolphin, urządzenia do uzdatniania wody na zasadzie jonizacji,
    MICROWELL - basenowe osuszacze powietrza,
    PRAHER - materiały z instalacyjne z tworzyw sztucznych.
    COMER - materiały z instalacyjne z tworzyw sztucznych.

  Ponadto współpracujemy z wieloma innymi i znanymi producentami wyposażenia basenowego oferując zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, gdzie dysponujemy odpowiednim zapleczem i magazynem części zamiennych do oferowanych przez nas wyrobów.

  Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie poczynając od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo i rozruch basenu, a na wszechstronnym serwisie kończąc.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  BWT Polska Sp. z o.o.
  Firma BWT Polska istnieje na polskim rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie na rynku uzdatniania wody oraz ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług to gwarancja niezawodności i innowacyjności proponowanych przez nas rozwiązań Dostarczamy nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne produkty i technologie.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Firma Mazur Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. kom.
  Firma Mazur to doświadczenie w branży projektowania, produkcji i wykonawstwa zjeżdżalni i atrakcji wodnych oraz technologii basenowej. Firma nastawiona jest na kompleksową realizację zleceń inwestorów oraz zarządzających obiektami, którzy chcą wyposażyć obiekt i zapewnić jego sprawne funkcjonowanie, wysoką jakość oraz najwyższe standardy.

  Naszym mottem przewodnim jest "łączenie przyjemnego z pożytecznym", dlatego też traktujemy każdy zrealizowany projekt jako osobisty sukces.

  Naszą wyróżniającą się cechą charakterystyczną jest otwartość na ludzi jak i pomysły, czy szeroko pojęte innowacje. Dlatego też natychmiastowo reagujemy na impulsy płynące z rynku, zmiany trendów, tworząc odpowiednie, dopasowane produkty.

  Od momentu wejściach Polski do Unii Europejskiej otworzyliśmy się na rynki międzynarodowe. Efekty tego działania są widoczne w wielu krajach europejskich, a także w Ameryce Płn. i Azji.

  Firma Mazur zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem elementów wyposażenia oraz atrakcji wodnych dla parków wodnych, placów zabaw, basenów publicznych, prywatnych i hotelowych oraz obiektów przemysłowych. Od ponad 25 lat dostarczamy produkty i urządzenia służące rozrywce, zabawie i rozwojowi kultury fizycznej.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  PCS S.C
  Firma PCS działa na rynku od 2009 roku, siedziba firmy mieści się w Mikołowie - woj. Śląskie. Zajmujemy się produkcją urządzeń kontrolno-pomiarowych, pozwalających na automatyczną i kompleksową obsługę obiektów basenowych. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zwiększyliśmy funkcjonalność naszych urządzeń i dostosowaliśmy do nowych wymogów
  i norm.
  Dzięki temu przedsięwzięciu możliwa jest bezpośrednia kontrola parametrów chemicznych wody, dokładne analizy, sterowanie pracą urządzeń technologicznych i wreszcie dostępność pozyskanych danych poprzez sieć internetową.

  Wykorzystanie autorskiego oprogramowania pozwala zaoferować klientowi rozwiązania dostosowane do jego potrzeb i daje nieograniczone możliwości w projektowaniu nowych rozwiązań podążając za dynamicznym rozwojem technologii basenowej
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  PPHU Anchem
  Powstanie firmy w 1995 roku było odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie ochrony środowiska tj. analiz technicznych, badań laboratoryjnych, nadzoru technologicznego w procesach uzdatniania wody oraz kompleksowej obsługi basenów kąpielowych i pływalni.

  Firma z powodzeniem działa także na rynku budowlanym w zakresie wykonywania technologii uzdatniania wody łącznie z budową stacji uzdatniania wraz z zapleczem technicznym w obiektach wodnych.

  Anchem współpracuje także z pracowniami projektowymi przygotowując koncepcje wodnych obiektów rekreacyjno-sportowych.

  Dzięki specjalistycznym szkoleniom przeprowadzonym w siedzibie firmy Maytronics w Izraelu, do zakresu działania firmy dołączyła sprzedaż i serwis odkurzaczy basenowych Delphin.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Transcom System Sp. z o.o.
  TRANSCOM SYSTEM to firma, działająca w branży informatycznej i specjalizująca się w dostarczaniu Elektronicznych Systemów Kontroli Dostępu oraz rejestracji czasu pracy dla obiektów sportowych oraz budynków użyteczności publicznej.

  Firma TRANSCOM SYSTEM jest dostawcą usług, oprogramowania, a także niezbędnego sprzętu. Jesteśmy również liderem w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych, wykorzystujących elektroniczne nośniki informacji.

  Firma TRANSCOM SYSTEM świadczy usługi w zakresie konsultingu oraz tworzenia wyspecjalizowanych informatycznych systemów kontroli dostępu opartych o karty elektroniczne, bilety z kodem kreskowym, transpondery itd. Produkty Spółki skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży rozrywki z dostępem publiczności takich jak: baseny, aquaparki, kluby fitness oraz innym obiektów, w których występują rożne stopnie dostępności sektorów lub pomieszczeń placówki.

  Wieloletnie doświadczenie Spółki TRANSCOM SYSTEM w branży teleinformatycznej pozwala na opracowanie nowoczesnych, pionierskich rozwiązań dla zwiększenia efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw lub innych organizacji gospodarczych, przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki informatycznej i telekomunikacyjnej. Zrealizowanie szeregu projektów zaowocowało zebraniem ogromnej wiedzy oraz wykształceniem szerokiego zaplecza kadry specjalistów, o często unikalnych umiejętnościach. To dzięki nim Spółka może proponować odbiorcom realizacje modelowe i indywidualne, dostosowane do specyfiki określonej działalności, wychodząc na przeciw ich bieżącym i przyszłym oczekiwaniom. TRANSCOM SYSTEM współpracując ściśle z klientem, na zasadach partnerskich, oferuje zastosowanie najnowocześniejszych koncepcji projektowych, konstrukcji sprzętu, nowatorskich rozwiązań z zakresu transmisji danych i systemów zabezpieczeń.

  Dzięki stałej dbałości o najwyższą jakość oraz kompleksowość usług, TRANSCOM SYSTEM zapewnia wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii, nowoczesnych podzespołów i systemów, udzielając jednocześnie wieloletnich gwarancji oraz zapewniając szybki i skuteczny serwis. Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania systemami telekomunikacyjnymi, komputerowymi, sieciowymi, oprogramowaniem. W imieniu naszych klientów projektujemy, kupujemy, instalujemy centra komputerowe, sieci teleinformatyczne, oprogramowanie oraz nadzorujemy ich codzienne funkcjonowanie i utrzymanie.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
  Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia identyfikowany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Od ponad 45 lat Firma Berndorf specjalizuje się w produkcji i budowie basenów ze stali nierdzewnej. Do dzisiaj w całej Europie wykonaliśmy ponad 6000 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Realizacje na polskim rynku to ok. 200 obiektów kąpielowych z nieckami ze stali nierdzewnej w tym ponad 700 niecek. Wspieramy naszych partnerów w zakresie technologii uzdatniania wody basenowej, saun, strefy Welles, wodnych placów zabaw itp. Współpracujemy z biurami projektowymi tworząc wspólnie ciekawe i funkcjonalne rozwiązania,
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  P.P.U.H. Bassau
  Bassau to polska firma działająca na rynku od 1997 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z zagranicznymi spółkami stworzyliśmy stabilne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo. Cechuje nas profesjonalizm i innowacyjność co wpływa na dynamiczny postęp. Jako producent szerokiej gamy produktów kontrolujemy ich jakość i bezpieczeństwo, a zrozumieć potrzeby naszych klientów to nasza podstawowa zasada. Proponowane przez nas artykuły spełniają najwyższe normy jakości i są ważnym elementem funkcjonowania dla wielu obiektów wodnych w Polsce i za granicą. Nasze preparaty są doceniane przez konsumentów co podkreśla fakt otrzymania prestiżowego wyróżnienia PRODUKT NA MEDAL 2013 dla towarów: podchloryn sodu stabilizowany i koncentrat zapachowy do sauny.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  FITNET Sp. z o.o.
  Informatyka obiektów sportowych i rekreacyjnych.

  Fitnet to jedyna firma w Polsce, która działa od 20. lat wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej - ma to być gwarancją ciągłego rozwoju i doświadczenia.
  Firma tworzy małe i duże ESOK (system elektronicznej obsługi klienta), dostarcza narzędzia informatyczne do zarządzanie obiektami każdej wielkości. Ponad 800 realizacji w kraju ale też poza granicami. Przedsiębiorstwo jest producentem czytników RFID, systemów elektronicznej szatni, automatów sprzedażowych i instalatorem urządzeń kontroli dostępu (w tym bramek) wielu dostawców. Firma jest także dystrybutorem hiszpańskiej marki Ojmar i sprzedaje na terenie Polski zamki elektroniczne (RFID), pinowe i automatyczne zwrotniki opasek oraz akcesoria do nich.
  Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi Fitnet oferuje także tworzenie sprzedażowych serwisów internetowych zintegrowanych z ESOK a także zapewnia wsparcie techniczne przez 365 dni w roku. Aktualnym kierunkiem rozwoju firmy jest automatyzacja - opracowano i wdrożono do sprzedaży wszystkie potrzebne urządzenia umożliwiające obsługę klienta z minimalną ilością personelu.
  Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zarządzaniu obiektami sportowymi czy rekreacyjnymi, systemy tworzone przez Fitnet posiadają unikalne cechy, a ich ciągły rozwój pozytywnie zaskakuje obecnych i potencjalnych klientów.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  WAPOTEC POLSKA
  Obecność w Polsce rozwiązań i produktów firmowanych przez Grupę WAPOTEC daje basenom szansę na skorzystanie z innowacyjnych i sprawdzonych na świecie metod poprawy jakości wody basenowej. Technologie WAPOTEC są obecne w ponad 40 krajach świata, zawierają w sobie ponad 200 patentów i są dostępne w ponad 100 markach towarowych. Dostarczane produkty potwierdzają swoją wiarygodność dokumentacją patentową, licencjami, znakami towarowymi czy też obowiązującymi w Unii Europejskiej numerami rejestracyjnymi, co gwarantuje klientom bezpieczeństwo i legalność ich stosowania.

  Powstawanie kolejnych produktów marki WAPOTEC wynika z gromadzenia i analizy zarówno doświadczeń własnych, jak i doświadczeń licznych instytucji współpracujących oraz z systematycznego partnerstwa w międzynarodowych sympozjach i specjalistycznych spotkaniach. Naczelną strategią budowania autorytetu firmy oraz zdobywania zaufania klientów dla rozwiązań i produktów WAPOTEC jest chęć działania w celu przyniesienia długotrwałych korzyści klientowi, a nie dążność do szybkiej optymalizacji zysku.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  AMNON POLSKA Sp. z o.o.
  Amnon Polska Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i montażem zjeżdżalni wodnych na obiektach otwartych i zamkniętych takich jak Aquaparki, baseny termalne, kąpieliska otwarte, kąpieliska kryte, baseny przyszkolne, pływalnie przy hotelach i pensjonatach. W swoim dorobku mamy realizacje zarówno w Polsce jak i na rynku europejskim.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  POL-GLASS Sp.j. K.Górnicki, A.Bomba
  Firma POL-GLASS to nie tylko producent szeroko rozumianego wyposażenia aquaparków, ale przede wszystkim nowocześnie zarządzany organizm i zgrany zespół zdolnych i kompetentnych pracowników, którego potencjał produkcyjny pozwala sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom zarówno inwestora jak i użytkownika.W 2003 roku wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością ISO 9001 i środowiskiem ISO 14001.W roku 2005 kolejny raz przyznano nam nagrodę Lidera Przedsiębiorczości, doceniając nasze działanie i innowacyjność przy dostosowaniu firmy do standardów Unii Europejskiej. Starania w firmie Pol-Glass docenione zostały również przez Kapitułę Godła Promocyjnego "Teraz Polska", która w XVII edycji konkursu przyznała firmie nagrodę w kategorii Produkty i Usługi.

  Naszą nadrzędną zasadą jest bezpieczeństwo użytkownika, dlatego wykonując zjeżdżalnie wodne kierujemy się europejska normą EN - 1069/1 i EN 1069/2. Posiadamy własną wyspecjalizowaną grupę inżynierów-projektantów, współpracujemy także z wieloma biurami architektonicznymi, które zajmują się projektowaniem aquaparków, basenów i pływalni. Wykorzystując doświadczenia zdobyte na przestrzeni wielu lat, możemy wykonać kompleksowo całe systemy zjeżdżalni wodnych, odpowiadające oczekiwaniom klienta pod względem architektonicznym oraz ekonomicznym. W procesie projektowania, modelowania i konstruowania zjeżdżalni wykorzystujemy najnowsze programy komputerowe. W naszych halach produkcyjnych, pod nadzorem inżynierów chemików wykonujemy z laminatu poliestrowo - szklanego najwyższej jakości elementy ślizgów. Przy wykonywaniu ślizgów korzystamy z surowców i materiałów czołowych, światowych firm m.in. NORPOL, NESTE, CRAY VALLEY, aby zapewnić odpowiednie właściwości. Stosowane w procesie produkcji materiały mają odpowiednie certyfikaty i są najwyższej jakości. Konstrukcje podtrzymujące zjeżdżalnie wykonywane są stosownie do potrzeb oraz założeń projektowych ze stali zwykłej i szlachetnej. Odznaczają się wysoką estetyką i jakością. Poszczególne elementy mogą być również wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze ekipy montażowe dokonują instalacji zjeżdżalni techniką alpinistyczną przy znikomym użyciu rusztowań. Ogranicza to czas montażu, zmniejsza komplikacje na etapie wykończeniowym prac budowlanych oraz minimalizuje koszty.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  TEDTRONIX – multimedialne systemy basenowe
  Firma TEDTRONIX to polski producent specjalizujący się w produkcji szeroko rozumianych systemów multimedialnych dla zjeżdżalni wodnych, oraz elektroniki przemysłowej, sterowników, wyświetlaczy LED i oświetlenia LED.

  Wieloletnie doświadczenie firmy oraz szereg zrealizowanych projektów dają gwarancje najwyższej jakości.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Swimstone Sp. z o.o.
  Swimstone Sp. z o.o. to młoda i prężnie działająca firma z szeroką ofertą, specjalizująca się w handlu wyposażeniem sportowym pływalni, atrakcjami basenowymi jak i na wody otwarte.

  Założona przez byłego mistrza i rekordzistę Polski w pływaniu oraz prawnika firma Swimstone dostarcza kompleksowych usług począwszy od porady popartej doświadczeniem, przez montaż po spisanie profesjonalnie przygotowanej umowy.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Master Spas Polska
  Master Spas ma swoją siedzibę w Fort Wayne, w stanie Indiana, gdzie z dumą produkujemy wszystkie nasze swim spa i jacuzzi. Operując z najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego o powierzchni 23 tys. m2, jesteśmy jednym z największych producentów Spa przenośnych i swim spa w USA oraz największym producentem swim spa na świecie. Wygraliśmy wiele nagród i rekomendacji dla naszych produktów. Zyskaliśmy również reputację w zakresie jakości, innowacji i rzemiosła.

  W zatłoczonym markecie pełnym spa ogrodowych i bieżni pływackich, coś wyróżnia produkty Master Spas. Ciężko to opisać, ale łatwo zauważyć. Wszystko zaczyna się od sposobu komunikacji i podejścia do klienta, najlepszych cen, oraz oczywiście najlepszych jakościowo produktów. Nasze spa ogrodowe i bieżnie pływackie cieszą się uznaniem ze względu na swoją jakość i innowacyjność. Wszystkim produktom nadajemy opływowe kształty oraz oryginalny design. Jesteśmy liderem w branży w zakresie inteligentnych produktów z fantastycznymi nowymi cechami, jak i ulepszeniami. Master Spas zapewnia Ci wszytko, czego oczekujesz od swojego spa -wygodę, zdrowie, rodzinną rozrywkę, fitness, a także wewnętrzny spokój.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Hestor s.c.

  HESTOR to dynamiczny, doświadczony zespół inżynierów, specjalistów w dziedzinie wentylacji, osuszania, klimatyzacji .

  Proponujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, pozwalające na obniżanie kosztów inwestycji poprzez zastosowanie energooszczędnych technik i technologii wentylacyjnych.
  oferujemy systemy wentylacji dla budownictwa jedno i wielorodzinnego , obiektów użyteczności publicznej , hoteli , pensjonatów, lokali gastronomicznych, placówek edukacyjnych i zdrowotnych oraz basenów w których się specjalizujemy.

  Braliśmy udział w realizacjach wielu projektów ,a nasze doświadczenie to ponad 15 lat w branży. Współpraca z nami została doceniona przez naszych Klientów i Kontrahentów .

  Zakres naszej działalności obejmuje doradztwo techniczne, szkolenie instalatorów, dobór i dostawa urządzeń oraz opiekę serwisową .

  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A.
  Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. posiada wieloletnie doświadczenie w technologiach basenowych. Będąc firmą zupełnie niezależną, mogliśmy wybrać najlepsze produkty pod względem technicznym, jak i cenowym dla stworzenia KOMPLETNEGO SYSTEMU TECHNOLOGII BASENOWYCH "AQUA-PERFECT". Jest on optymalnym rozwiązaniem wprowadzonym przez nas dla dobra Naszych Klientów.Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. to nowoczesna firma z tradycjami, notowana na rynku NewConnect warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku.
  Dwa podstawowe sektory działalności Spółki związane są z branżą basenową oraz przemysłową. Firma realizuje sprzedaż urządzeń i technologii dla inwestycji prowadzonych w tych branżach.

  W zakresie technologii skierowanych dla przemysłu firma konsekwentnie realizuje rozbudowę własnych linii produkcyjnych :
  • chemoodpornych kanałów i kształtek wentylacyjnych z tworzyw sztucznych CHEMOWENT®
  • chemoodpornych rurociągów kompozytowych z tworzyw sztucznych TERMOTECH®
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  DG Water Piotr Demski
  DG Water to firma założona przez specjalistę Piotra Demskiego, posiadającego 20 – letnie doświadczenie w branży basenowej,które również zdobywał za granicą   min. w Dinotec GmbH (Niemcy).

  DG Water przede wszystkim specjalizuje się w serwisowaniu, montażu oraz sprzedaży urządzeń firmy Dinotec GmbH (Autoryzowany serwis na Polskę)oraz innych jak :
  • Prominent
  • BWT
  • Jumo
  • Chemoform
  • Grundfoss, itp.

  Prowadzimy szerokie spektrum sprzedaży akcesoriów, chemii basenowej.

  Firma służy zawsze pomocą oraz doradztwem w rozwiązywaniu problemów z wodą basenową.Prowadzimy szkolenia indywidualne na obiektach, a także ściśle współpracujemy z Gdańską Fundacją Wody.

  DG Water to przede wszystkim profesjonalizm w usługach serwisowych pływalni publicznych oraz prywatnych.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  Baspol Sp. zo.o.
  Rok założenia 1989 - 29 lat doświadczenia
  • 265 zrealizowanych inwestycji
  • 180.000 metrów2 wyłożonych folią basenów
  • 2.5 mln litrów wody dziennie przepływa przez nasze instalacje
  • Wykładanie niecek basenowych folią PCV
  • Instalacje stacji uzdatniania wody
  • Profesjonalny serwis urządzeń basenowych
  • Wyposażenie basenów sportowych, rekreacyjnych i rehabilitacyjnych
  • Meble basenowe: ławki, wózki, regały
  • Doradztwo techniczne

  Godziny otwarcia:

  Pon. - Czw.: 800-1600 ( w sezonie letnim 800-1700 )
  Piątek: 800-1600
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  FIBER - POLSKA Tomasz Kura
  Na rynku polskim rozpoczęliśmy działalność w 1995 roku. Za zadanie stawiamy sobie pełną obsługę naszych klientów w szeroko rozumianym zakresie usług związanych z technologiami wodnymi: technologią basenową, uzdatnianiem wody, dostawą urządzeń i środków chemicznych oraz hydroizolacją. Inwestycje realizujemy od projektu technicznego poprzez montaż i rozruch instalacji, do serwisu urządzeń i sprzedaży materiałów eksploatacyjnych.

  Główne dziedziny naszej działalności to:
  - opracowanie projektów technologii uzdatniania wody
  - montaż, rozruch i serwis urządzeń basenowych
  - dystrybucja środków chemicznych dla basenów, łaźni parowych i saun
  - wykonanie hydroizolacji poziomych i pionowych niecek basenów, łaźni parowych, tarasów, balkonów itp.
  - klejenie i mocowanie w pomieszczeniach mokrych ceramiki, mozaiki szklanej oraz okładzin kamiennych
  - wyrównanie, naprawa i izolacja betonów konstrukcyjnych
  - uszczelnienia miejscowe przejść przez ścianę
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  TTSoft Sp. z o.o.
  Łączymy ze sobą kreatywne idee oraz nowoczesną technologię IT, a wykorzystując zdobyte doświadczenie i wiedzę, pomagamy naszym Klientom budować ich nowoczesny biznes.
  Od momentu powstania firmy nieprzerwanie stawiamy na innowacje informatyczne i nigdy tego nie zmienimy.
  Mamy to w genach.

  HISTORIA FIRMY
  Firma TTSOFT powstała w 2000 roku w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie profesjonalnymi oraz fachowymi usługami informatycznymi. Kluczem do sukcesu okazało się zaangażowanie młodego i ambitnego zespołu specjalistów z branży IT.

  Początkowo, firma zajmowała się sprzedażą ESOK oraz tworzeniem infrastruktury basenowej. Jednak w szybkim czasie oferta firmy wzbogaciła się o zaawansowane rozwiązania informatyczne w zakresie środowiska IT. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza naszych pracowników i dogłębna znajomość tematu, a także wrodzona pasja są dziś największym kapitałem firmy TT Soft.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  KLUBBEN POLSKA Sp. z o.o. KLUBBENpool, KLUBBENtiming, SWIMSHOP
  KLUBBEN Polska działa od 2004 roku i jest częścią międzynarodowego koncernu KLUBBEN International z siedzibą główną w Norwegii.

  Główne sektory działalności firmy obejmują:


  - wyposażenie pływaków wyczynowych, szkółek pływania oraz lekki i ciężki sprzęt do aqua aerobiku - www.swimshop.pl

  - wyposażenie klubów fitness, sprzęt rehabilitacyjny i sportowy - www.klubben.pl

  - specjalistyczne urządzenia do rehabilitacji oddechowej dla sportowców i osób z POChP i astmą - www.lepszeoddychanie.pl

  - systemy wyświetlania wyników/telebimy, systemy pomiaru czasu szwajcarskiej marki SWISS TIMING (OMEGA) oraz holenderskiej marki MyLaps (bieganie, triathlon, kolarstwo, sporty moorowe) - www.timingsystems.eu

  Dział KLUBBENpool
   (www.klubbenpool.pl) w ramach naszej firmy zajmuje się dystrybucją szeroko pojętych urządzeń techniki basenowej, technologii wody oraz pełnego zakresu wyposażenia pływalni publicznych. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem wiodących producentów sprzętu na rynek Polski. W naszym port folio znajdą Państwo sprzęt takich producentów jak:

  ANTI - bezsprzeczny lider w zakresie sprzedaży wyczynowych lin torowych, profesjonalnych boisk do waterpolo oraz systemów przechowywania lin,
  WIBIT - certyfikowane wodne place zabaw,
  SWISS TIMING (OMEGA) - systemy wyświetlania wyników/telebimy, systemy pomiaru czasu,
  HEXAGONE - francuskie odkurzacze basenowe, sprzęt do czyszczenia niecek basenowych, podnośniki dla niepełnosprawnych,
  DECOPLACTIC - kosze, regały, wózki z tworzywa sztucznego do przechowywania sprzętu na basenie, wyposażenie magazynów sprzętu i szatni,
  ENDLESS POOLS - amerykańskie baseny treningowe z systemem przeciwprądu (kanały przepływowe),
  ... i wiele, wiele innych.
  Przejdz do profilu Firmy >>>
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.