Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Dodaj swoją firmęBaza firm - Wykonawcy

Ale Sauna Sp. z o.o.
Projektowanie, budowanie oraz serwis saun, kompleksów SPA, saun komercyjnych dla osób prywatnych, firm, jednostek samorządu terytorialnego. Sprzedaż jacuzzi, balii i balii do schładzania oraz akcesoriów dla saun: pieców, akcesoriów.
Przejdz do profilu Firmy >>>
POLOR Sp. z o.o.
Dystrybutor profesjonalnego sprzętu czyszczącego, urządzeń i maszyn sprzątających, środków do sprzątania - dla firm, hoteli i domów.

Polor Sp. z o.o. jest od 25 lat jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości. Posiada pełną ofertę urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących. Od początku działalności jest wyłącznym dystrybutorem Numatic International w Polsce, oferując najlepszy, profesjonalny sprzęt czyszczący wraz z pełną opieką gwarancyjną i serwisową.

Firma posiada szeroki wachlarz produktów tj. automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, środki chemiczne, w tym płyny do dezynfekcji, pady czyszczące, urządzenia do czyszczenia wentylacji. Doradcy Polor pomagają w wyborze odpowiedniego odkurzacza, czy automatu do mycia posadzek i in. powierzchni i organizują indywidualne pokazy skuteczności oraz sposobu działania sprzętu czyszczącego na teranie całej Polski.

Automaty czyszczące, odkurzacze, zamiatarki i inne urządzenia objęte są opieką doświadczonych serwisantów w całym kraju. Profesjonale produkty czyszczące dedykowane są do użytku obiektowego, a uzupełnieniem oferty firmy POLOR Sp. z o.o. jest cała gama produktów do użytku domowego, ze szczególnym uwzględnieniem znakomitych odkurzaczy i robotów sprzątających.
Przejdz do profilu Firmy >>>
FUNAM Sp. z o.o
Firma FUNAM powstała w 1989 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Po kilku latach szybkiego rozwoju firma umocniła swoją pozycję na rynku w obszarze budowy i modernizacji stacji uzdatniania wody dla celów komunalnych, basenowych jak i przemysłowych.

Od początku swojego istnienia firma FUNAM prowadziła także działalność handlową oferując początkowo materiały instalacyjne z tworzyw sztucznych i środki chemiczne do uzdatniania wody.

W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością handlową w roku 2009 z firmy został wydzielony Dział Handlowy jako samodzielna jednostka organizacyjna i finansowa działająca w ramach FUNAM Sp. z o.o.

Stopniowo nawiązywaliśmy kontakty z wiodącymi producentami z branży basenowej rozszerzając corocznie swoją ofertę, zwłaszcza o urządzenia wymagające fachowej wiedzy i pomocy w zakresie doboru, montażu, rozruchu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

W chwili obecnej jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami następujących wiodących producentów techniki basenowej:
 • MAYTRONICS - odkurzacze basenowe Dolphin,
 • FAIRLAND - basenowe pompy ciepła oraz osuszacze powietrza
 • BAYROL - stacje pomiarowo-regulacyjne i środki chemiczne do uzdatniania wody
 • AQUAGEM - inwertorowe basenowe pompy obiegowe
 • EMEC - stacje pomiarowo-regulacyjne i pompy dozujące
 • LOVIBOND - urządzenia i odczynniki do analizy wody
 • PALINTEST - urządzenia i odczynniki do analizy wody

Ponadto współpracujemy z wieloma innymi i znanymi producentami wyposażenia basenowego oferując zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, gdzie dysponujemy odpowiednim zapleczem i magazynem części zamiennych do oferowanych przez nas wyrobów.

Każdy nasz Klient może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie poczynając od fazy projektowania, poprzez wykonawstwo i rozruch basenu, a na wszechstronnym serwisie kończąc.
Przejdz do profilu Firmy >>>
POL - GLASS sp. z o.o. sp. k.
Firma POL-GLASS to nie tylko producent szeroko rozumianego wyposażenia aquaparków, ale przede wszystkim nowocześnie zarządzany organizm i zgrany zespół zdolnych i kompetentnych pracowników, którego potencjał produkcyjny pozwala sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom zarówno inwestora jak i użytkownika.W 2003 roku wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością ISO 9001 i środowiskiem ISO 14001.W roku 2005 kolejny raz przyznano nam nagrodę Lidera Przedsiębiorczości, doceniając nasze działanie i innowacyjność przy dostosowaniu firmy do standardów Unii Europejskiej. Starania w firmie Pol-Glass docenione zostały również przez Kapitułę Godła Promocyjnego "Teraz Polska", która w XVII edycji konkursu przyznała firmie nagrodę w kategorii Produkty i Usługi.

Naszą nadrzędną zasadą jest bezpieczeństwo użytkownika, dlatego wykonując zjeżdżalnie wodne kierujemy się europejska normą EN - 1069/1 i EN 1069/2. Posiadamy własną wyspecjalizowaną grupę inżynierów-projektantów, współpracujemy także z wieloma biurami architektonicznymi, które zajmują się projektowaniem aquaparków, basenów i pływalni. Wykorzystując doświadczenia zdobyte na przestrzeni wielu lat, możemy wykonać kompleksowo całe systemy zjeżdżalni wodnych, odpowiadające oczekiwaniom klienta pod względem architektonicznym oraz ekonomicznym. W procesie projektowania, modelowania i konstruowania zjeżdżalni wykorzystujemy najnowsze programy komputerowe. W naszych halach produkcyjnych, pod nadzorem inżynierów chemików wykonujemy z laminatu poliestrowo - szklanego najwyższej jakości elementy ślizgów. Przy wykonywaniu ślizgów korzystamy z surowców i materiałów czołowych, światowych firm m.in. NORPOL, NESTE, CRAY VALLEY, aby zapewnić odpowiednie właściwości. Stosowane w procesie produkcji materiały mają odpowiednie certyfikaty i są najwyższej jakości. Konstrukcje podtrzymujące zjeżdżalnie wykonywane są stosownie do potrzeb oraz założeń projektowych ze stali zwykłej i szlachetnej. Odznaczają się wysoką estetyką i jakością. Poszczególne elementy mogą być również wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze ekipy montażowe dokonują instalacji zjeżdżalni techniką alpinistyczną przy znikomym użyciu rusztowań. Ogranicza to czas montażu, zmniejsza komplikacje na etapie wykończeniowym prac budowlanych oraz minimalizuje koszty.
Przejdz do profilu Firmy >>>
PPHU Anchem
Powstanie firmy w 1995 roku było odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie ochrony środowiska tj. analiz technicznych, badań laboratoryjnych, nadzoru technologicznego w procesach uzdatniania wody oraz kompleksowej obsługi basenów kąpielowych i pływalni.

Firma z powodzeniem działa także na rynku budowlanym w zakresie wykonywania technologii uzdatniania wody łącznie z budową stacji uzdatniania wraz z zapleczem technicznym w obiektach wodnych.

Anchem współpracuje także z pracowniami projektowymi przygotowując koncepcje wodnych obiektów rekreacyjno-sportowych.

Dzięki specjalistycznym szkoleniom przeprowadzonym w siedzibie firmy Maytronics w Izraelu, do zakresu działania firmy dołączyła sprzedaż i serwis odkurzaczy basenowych Delphin.
Przejdz do profilu Firmy >>>
FITNET Sp. z o.o.
Informatyka obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Fitnet to jedyna firma w Polsce, która działa od 20. lat wyłącznie dla branży sportowo-rekreacyjnej - ma to być gwarancją ciągłego rozwoju i doświadczenia.
Firma tworzy małe i duże ESOK (system elektronicznej obsługi klienta), dostarcza narzędzia informatyczne do zarządzanie obiektami każdej wielkości. Ponad 800 realizacji w kraju ale też poza granicami. Przedsiębiorstwo jest producentem czytników RFID, systemów elektronicznej szatni, automatów sprzedażowych i instalatorem urządzeń kontroli dostępu (w tym bramek) wielu dostawców. Firma jest także dystrybutorem hiszpańskiej marki Ojmar i sprzedaje na terenie Polski zamki elektroniczne (RFID), pinowe i automatyczne zwrotniki opasek oraz akcesoria do nich.
Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi Fitnet oferuje także tworzenie sprzedażowych serwisów internetowych zintegrowanych z ESOK a także zapewnia wsparcie techniczne przez 365 dni w roku. Aktualnym kierunkiem rozwoju firmy jest automatyzacja - opracowano i wdrożono do sprzedaży wszystkie potrzebne urządzenia umożliwiające obsługę klienta z minimalną ilością personelu.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu w zarządzaniu obiektami sportowymi czy rekreacyjnymi, systemy tworzone przez Fitnet posiadają unikalne cechy, a ich ciągły rozwój pozytywnie zaskakuje obecnych i potencjalnych klientów.
Przejdz do profilu Firmy >>>
Elmark Automatyka S.A.
Elmark Automatyka: sprawdzone rozwiązania dla przemysłu

Wyselekcjonowane urządzenia dostępne od ręki
Od 40 lat pomagamy partnerom z terenu Środkowej Europy w maksymalizowaniu zwrotu z inwestycji w obszarach automatyki przemysłowej, energetyki, kolejnictwa, inteligentnych systemów zarządzania ruchem i wielu innych. Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań od czołowych producentów, takich jak:
 • Advantech
 • Getac
 • MEAN WELL
 • Moxa
 • Unitronics
 • Universal Robots

Ponadto od kilkunastu lat posiadamy w ofercie rozwiązania Elmatic – własnej marki, będącej jednocześnie synonimem najwyższej jakości falowników.

Współpracując z nami zyskujesz:
 • Dostępność towarów od ręki, bez długich tygodni czekania,
 • Ich szybką wysyłkę, często nawet tego samego dnia, 
 • Bezpłatne konsultacje przy doborze rozwiązań i realizacji instalacji
 • Dzielenie się wiedzą, którą mamy dzięki realizacji projektów od skali krajowej, do tych najmniejszych
 • Serwis urządzeń door-to-door
 • Wygodny i intuicyjny e-sklep stworzony zgodnie z filozofią smart-distributor,
 • Dostęp do olbrzymiej bazy wiedzy i wsparcie specjalistów na każdym etapie wdrożenia.
Przejdz do profilu Firmy >>>
Abora Solar Polska

Energia słoneczna - zmaksymalizowanie rentowności dzięki innowacjom technologicznym. Opatentowane hybrydowe panele słoneczne wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepłą wodę. Hybrydowy panel słoneczny Abora Solar w technologii  aHTech® wytwarza taką samą energię, jak 4 panele fotowoltaiczne.

ABORA SOLAR to producent najbardziej wydajnych i opłacalnych obecnie modułów hybrydowych na świecie. Nowa generacja paneli i ulepszona technologia pozwala na zapewnienie bardzo wysokiej sprawności instalacji. Zwykle klasyczne panele fotowoltaiczne mają sprawność (czyli efektywność produkcji energii elektrycznej) na poziomie około 20%. Pozostałe 80% energii promieniowania słonecznego jest marnowane w postaci odbicia promieni słonecznych (około 5%) oraz strat ciepła (około 75%). Sprawność zwykłych paneli fotowoltaicznych spada ponadto wraz ze wzrostem ich temperatury.

Przejdz do profilu Firmy >>>
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
Berndorf Bäderbau - Producent basenów ze stali nierdzewnej

Najwyższy standard, kompetencje i doświadczenie


Berndorf Bäderbau jest wiodącym producentem instalacji basenowej od 1960 roku, posiadającym punkty sprzedaży w całej Europie. Nasze baseny ze stali nierdzewnej stanowią wizytówkę parków wodnych i rekreacyjnych w przestrzeni publicznej, a także hoteli, prywatnych uzdrowisk i rezydencji. Tworząc harmonijne i atrakcyjne krajobrazy wodne, łączymy atmosferę i komfort, funkcjonalność i design. Naszym celem jest realizacja marzeń i poprawa jakości życia w oparciu o indywidualne potrzeby i inicjatywy gospodarcze.

Historia Firmy


Firma została założona w 1843 roku przez Alfreda Kruppa i przemysłowca Alexandra Schoeller`a jako "k.k. private Metallwarenfabrik". Firma, która stała się znana jako pierwszy stalowy producent przemysłowy na świecie, zyskała międzynarodowy sukces.

Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia identyfikowany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Firma Berndorf Metall-und Bäderbau GmbH z Austrii, od 1960 roku jest wiodącym producentem obiektów kąpieliskowych. Firma specjalizuje się w produkcji basenów ze stali nierdzewnej. Do dzisiaj wykonano ponad 8000 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Polska filia firmy została założona w 2002 roku jako Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Siedziba znajduje się w Jaworzu koło Bielska-Białej. Nasze realizacje na polskim rynku to ponad 1000 niecek kąpielowych ze stali nierdzewnej w ok. 500 obiektów.
Przejdz do profilu Firmy >>>
P.P.U.H. Bassau
Bassau to polska firma działająca na rynku od 1997 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z zagranicznymi spółkami stworzyliśmy stabilne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo. Cechuje nas profesjonalizm i innowacyjność co wpływa na dynamiczny postęp. Jako producent szerokiej gamy produktów kontrolujemy ich jakość i bezpieczeństwo, a zrozumieć potrzeby naszych klientów to nasza podstawowa zasada. Proponowane przez nas artykuły spełniają najwyższe normy jakości i są ważnym elementem funkcjonowania dla wielu obiektów wodnych w Polsce i za granicą. Nasze preparaty są doceniane przez konsumentów co podkreśla fakt otrzymania prestiżowego wyróżnienia PRODUKT NA MEDAL 2013 dla towarów: podchloryn sodu stabilizowany i koncentrat zapachowy do sauny.
Przejdz do profilu Firmy >>>
TKHolding Truszczyński Kobierzewski Sp z o.o.
TKHolding Truszczyński Kobierzewski Sp z o.o. to grupa firm, zrzeszająca najlepszych specjalistów branży architektonicznej oraz projektowej. Nasze projekty tworzymy korzystając z najnowszych technologii, m.in. BIM [ang. Building Information Modeling] czy VR [ang. Virtual Reality]. Indywidualne podejście do każdej planowanej inwestycji pozwala Nam na zastosowanie optymalnych rozwiązań w projekcie. Kładziemy nacisk na funkcjonalność, estetykę oraz aspekt ekologiczny.
Przejdz do profilu Firmy >>>
Fiber-Polska
Firma Fiber-Polska istnieje na polskim rynku basenowym od 1994r. Oferujemy kompleksową lub częściową budowę basenów dla klientów indywidualnych, jednostek publicznych czy hoteli. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji basenowych – mamy w tej dziedzinie 30 letnie doświadczenie. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia również stały serwis basenów publicznych, hotelowych i prywatnych. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, proponując najnowsze, sprawdzone rozwiązania i trendy. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze dobro klienta. Zapraszamy!
Przejdz do profilu Firmy >>>

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.