Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forumOstatnie posty na forum:

Jaka jest godzinowa dawka, gdy do dezynfekcji wody basenowej stosuje się ozon? - wysłana przez Jessesun
W dzisiejszych czasach ozon, który można wykorzystać do dezynfekcji wody basenowej, zastępując w wielu aspektach CLO2, CL2, UV, ...
Dystrybutor - wysłana przez Serwis
Witam Poszukuję dystrybutora firmy EMEC oraz Bayrol do stałej współpracy . Pozdrawiam
Ostatnie komentarze:
 • 2021-09-15 14:19:04 - KIBIC KS BOREK
  No właśnie jest coraz lepiej: 1. Klub zrobił nabór i na chwile obecną ok 100 dzieciaków ma gdzie trenować. Szkolenie młodzieży odbywa się w strukturach Klubu /kasa od [...]
 • 2021-08-30 22:49:17 - Anka
  Rząd zapewne będzie dokonywał różnych prób zachęty do szczepień. Ja bym jednak nie liczyła na współpracę społeczeństwa, bo ci którzy chcieli się szczepić już to [...]
 • 2021-08-27 12:48:01 - Diana
  Proszę zajrzeć tutaj: https://www.basenprof.pl/strefa_porad.html


 • Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

  Największy w Polsce portal branżowy www.basenprof.pl, którego wydawcą jest Polska Grupa Szkoleniowa Humanika, poszukuje kreatywnej osoby do działu marketingu i sprzedaży. Pracujemy w segmencie B2B obsługując wyłącznie projekty biznesowe.

  Praca z nami to mega ciekawe wyzwanie, ponieważ obejmuje obszar aż trzech marek, które wspólnie tworzą partnerstwo biznesowe:
  1. Portal Basenprof www.basenprof.pl (platforma branżowa dla profesjonalistów branżowych)
  2. Polska Grupa Szkoleniowa Humanika www.humanika.pl – wydawca portalu i jedna z wiodących firm zajmujących się edukacją i wspieraniem rozwoju firm
  3. Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej www.arib.pl – organizacja pozarządowa zajmująca się wsparciem rynku sportowo-rekreacyjnego i turystycznego prowadząca projekty UE.

  Osoba, która będzie z nami pracować będzie więc miała możliwość współpracy w ciekawym środowisku biznesowym o szerokim spektrum projektowym.

  Zadania kandydata/kandydatki:

  Wymagania: Chęć do uczenia się i rozwoju osobistego, oraz zaangażowanie w rozwój firmy są dla nas dużo cenniejsze, niż zawodowe doświadczenie.

  Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać, poznawać nowe obszary biznesowe, oraz budować pozytywne relacje z otoczeniem firmy. Oczekujemy kreatywnego myślenia i efektywnego działania – w zamian dajemy dużą swobodę i możliwość realizowania swoich wizji i pomysłów.

  Szukamy osób nastawionych na odnoszenie sukcesów, zorientowanych na wyniki i osiąganie celów, lubiących zmiany i nowe wyzwania. Lubiących i potrafiących swobodnie rozmawiać, ponieważ praca w dziale marketingu i sprzedaży polega przede wszystkim na kontaktach z Partnerami biznesowymi (B2B).

  Wymagania dodatkowe:

  Oferujemy:
  W przypadku braku doświadczenia kandydat do pracy rozpoczyna płatny staż (3-6 m-cy), następnie podpisujemy umowę o pracę.

  Zajrzyj na portal www.basenprof.pl i zobacz gdzie będziesz pracować.

  Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV wraz z aktualnie obowiązującą zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: redakcja@basenprof.pl.

  Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

  Nasze konferencje:

  Nasze szkolenia:
  Czym się zajmujemy:
  Folder PGS HUMANIKA – zobacz
  Folder PORTAL BASENPROF – zobacz
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.