Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forumOstatnie posty na forum:

Szkolenie - wysłana przez human
Szkolenia dla obsługi działu utrzymania czystości są teraz jak najbardziej potrzebne - po tak długim przestoju związanym z lockd...
Ostatnie komentarze:
 • 2021-06-07 11:01:53 - Pirat1kr
  Jak dobie Pani z tym poradziła?
 • 2021-05-31 11:55:54 - piszczol
  zgadzam się w stu procentach z autorami komentarzy księstwo borek się odradza
 • 2021-05-31 11:52:01 - hartabuz
  W Borku mieszka dużo dzieci i młodzieży r . jedyna rozrywka to park i klub sportowy borek . trzeba więc remontować i rozwijaćpark i małą archiktekturę w parku oraz klubie [...]


 • Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

  Największy w Polsce portal branżowy www.basenprof.pl, którego wydawcą jest Polska Grupa Szkoleniowa Humanika, poszukuje kreatywnej osoby do działu marketingu i sprzedaży. Pracujemy w segmencie B2B obsługując wyłącznie projekty biznesowe.

  Praca z nami to mega ciekawe wyzwanie, ponieważ obejmuje obszar aż trzech marek, które wspólnie tworzą partnerstwo biznesowe:
  1. Portal Basenprof www.basenprof.pl (platforma branżowa dla profesjonalistów branżowych)
  2. Polska Grupa Szkoleniowa Humanika www.humanika.pl – wydawca portalu i jedna z wiodących firm zajmujących się edukacją i wspieraniem rozwoju firm
  3. Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej www.arib.pl – organizacja pozarządowa zajmująca się wsparciem rynku sportowo-rekreacyjnego i turystycznego prowadząca projekty UE.

  Osoba, która będzie z nami pracować będzie więc miała możliwość współpracy w ciekawym środowisku biznesowym o szerokim spektrum projektowym.

  Zadania kandydata/kandydatki:

  Wymagania: Chęć do uczenia się i rozwoju osobistego, oraz zaangażowanie w rozwój firmy są dla nas dużo cenniejsze, niż zawodowe doświadczenie.

  Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać, poznawać nowe obszary biznesowe, oraz budować pozytywne relacje z otoczeniem firmy. Oczekujemy kreatywnego myślenia i efektywnego działania – w zamian dajemy dużą swobodę i możliwość realizowania swoich wizji i pomysłów.

  Szukamy osób nastawionych na odnoszenie sukcesów, zorientowanych na wyniki i osiąganie celów, lubiących zmiany i nowe wyzwania. Lubiących i potrafiących swobodnie rozmawiać, ponieważ praca w dziale marketingu i sprzedaży polega przede wszystkim na kontaktach z Partnerami biznesowymi (B2B).

  Wymagania dodatkowe:

  Oferujemy:
  W przypadku braku doświadczenia kandydat do pracy rozpoczyna płatny staż (3-6 m-cy), następnie podpisujemy umowę o pracę.

  Zajrzyj na portal www.basenprof.pl i zobacz gdzie będziesz pracować.

  Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV wraz z aktualnie obowiązującą zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: redakcja@basenprof.pl.

  Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

  Nasze konferencje:

  Nasze szkolenia:
  Czym się zajmujemy:
  Folder PGS HUMANIKA – zobacz
  Folder PORTAL BASENPROF – zobacz
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.