Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Ludzie branżywięcej rozmów
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów instytucjonalnych opracowaliśmy bogatą i różnorodną ofertę rodzinnych pikników firmowych. Tego typu spotkania motywują do dalszej pracy, sprzyjają zacieśnieniu więzi w grupie.
Dariusz Sendek
Prezes Zarządu Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego ATOL Sp. z o.o.
Obecna frekwencja w naszym obiekcie bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Marzyliśmy o takich wynikach.
Krzysztof Borkowski
Aquapark H2Ostróg w Raciborzu
Zauważamy bardzo pozytywny trend polegający na zatrudnianiu w zarządach obiektów młodych, dynamicznych managerów zorientowanych na optymalizacji kosztów oraz uzyskaniu przewagi konkurencyjnej.
Maciej Kinal
Prezes Zarządu KLUBBEN Polska sp. z o.o.
Jedno co moim prywatnym zdaniem powinno niepokoić to sposób rozstrzygania przetargów. Najniższa cena nie sprzyja stosowaniu najnowszych rozwiązań. Nie da się wybudować obiektu taniego w użytkowaniu i zastosować nowoczesne atrakcje za najniższą cenę.
Piotr Mazur
Prezes Zarządu w Firmie Mazur Sp. z o.o. Sp. k.
To klienci kształtują ofertę pływalni, wystarczy ich posłuchać.
Tomasz Burtan
MOSiR Sosnowiec - Pływalnia Klimontów
Sądzę, że w kwestii ogólnego poziomu naszych obiektów sportowych, zwłaszcza tych z ostatnich lat, nie musimy odczuwać żadnych kompleksów w stosunku do Zachodu.
Krzysztof Górnicki
Współwłaściciel Pol-Glass s.j.
W tej chwili skupiamy się na wspólnych z Galerią Warmińską akcjach promocyjnych. Staramy się promować własne produkty podczas „eventów” w Galerii Warmińskiej, jak również udostępniamy obiekt na promocje galerii.
Tomasz Dunalski
Kierownik WCRS „Aquasfera” OSiR Olsztyn
Mamy bardzo szczegółowe unormowania dotyczące procedur uzyskiwania pozwoleń dopuszczających produkty biobójcze do obrotu. Z punktu widzenia zarządzających pływalniami nie one jednak stanowią problem, lecz brak regulacji w zakresie wymagań dotyczących wody basenowej.
Tomasz Gotowicz
Główny Technolog w firmie Gotix
Nastąpiła ogromna zmiana. Obecnie mamy dostęp do coraz to nowszych technologii, rozwinęła się mocno dystrybucja i wybór atrakcji basenowych. Ludzie mogą wybierać w ofercie obiektów basenowych, bo w ostatnich kilku latach wybudowało się ich naprawdę wiele.
Jacek Sinkiewicz
Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie
Coraz więcej osób jest świadomych jak bardzo toksyczne są związki lotne (produkty uboczne dezynfekcji) unoszące się na hali basenowej. Globalny trend jest więc taki, aby jak najbardziej zmniejszać ilość tych toksycznych związków w powietrzu.
Dominik Graf
Dyrektor Zarządzający Dryden Aqua Distribution z siedzibą w Szwajcarii

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.