Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Ludzie branżywięcej
Według mnie branża basenowa powinna się skupiać nie na samej wodzie, jako aspekcie postawy działalności tylko podkreślać prozdrowotne zalety korzystania z obiektu, czyli kształtowanie nawyków prozdrowotnych.
Zbigniew Szwarc
Prezes Term Jakuba w Oławie, wiceprezes PAiP
To klienci kształtują ofertę pływalni, wystarczy ich posłuchać.
Tomasz Burtan
MOSiR Sosnowiec - Pływalnia Klimontów
Coraz więcej osób jest świadomych jak bardzo toksyczne są związki lotne (produkty uboczne dezynfekcji) unoszące się na hali basenowej. Globalny trend jest więc taki, aby jak najbardziej zmniejszać ilość tych toksycznych związków w powietrzu.
Dominik Graf
Dyrektor Zarządzający Dryden Aqua Distribution z siedzibą w Szwajcarii
Najważniejsze co możemy zrobić dla bezpieczeństwa na swoich obiektach, to posiadanie dobrego zespołu pracowników, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale też rozumieją potrzeby klientów. Taki zespół to recepta na sukces, bezpieczeństwo i satysfakcję z pracy. Mam przekonanie że udało mi się zbudować taki zespół.
Jacek Sinkiewicz
Park Wodny Koszalin i Pływalnia Miejska w Koszalinie
Jeśli chodzi o świadomość społeczeństwa nt. utonięć, to owszem zmienia się ona, jednak jest to proces żmudny i powolny - dalej spotykamy się z mylnie opisywanym obrazem tonięcia, właśnie w zauważalny, głośny i widoczny sposób. Naszym zadaniem jest zmiana tych wyobrażeń o 180 stopni.
Mateusza Kujawa
Prezes Fundacji Wodna Służba Ratownicza
Mamy bardzo szczegółowe unormowania dotyczące procedur uzyskiwania pozwoleń dopuszczających produkty biobójcze do obrotu. Z punktu widzenia zarządzających pływalniami nie one jednak stanowią problem, lecz brak regulacji w zakresie wymagań dotyczących wody basenowej.
Tomasz Gotowicz
Główny Technolog w firmie Gotix
Obecna frekwencja w naszym obiekcie bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Marzyliśmy o takich wynikach.
Krzysztof Borkowski
Aquapark H2Ostróg w Raciborzu
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów instytucjonalnych opracowaliśmy bogatą i różnorodną ofertę rodzinnych pikników firmowych. Tego typu spotkania motywują do dalszej pracy, sprzyjają zacieśnieniu więzi w grupie.
Dariusz Sendek
Prezes Zarządu Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego ATOL Sp. z o.o.
Zauważamy bardzo pozytywny trend polegający na zatrudnianiu w zarządach obiektów młodych, dynamicznych managerów zorientowanych na optymalizacji kosztów oraz uzyskaniu przewagi konkurencyjnej.
Maciej Kinal
Prezes Zarządu KLUBBEN Polska sp. z o.o.
Jedno co moim prywatnym zdaniem powinno niepokoić to sposób rozstrzygania przetargów. Najniższa cena nie sprzyja stosowaniu najnowszych rozwiązań. Nie da się wybudować obiektu taniego w użytkowaniu i zastosować nowoczesne atrakcje za najniższą cenę.
Piotr Mazur
Prezes Zarządu w Firmie Mazur Sp. z o.o. Sp. k.
W tej chwili skupiamy się na wspólnych z Galerią Warmińską akcjach promocyjnych. Staramy się promować własne produkty podczas „eventów” w Galerii Warmińskiej, jak również udostępniamy obiekt na promocje galerii.
Tomasz Dunalski
Kierownik WCRS „Aquasfera” OSiR Olsztyn
Ilość basenów w Polsce z uwagi na horrendalną liczbę utonięć jest zdecydowanie za mała, basen powinien być nawet w najmniejszych gminach.
Andrzej Pirek
Prezes Zarządu Aqua Park Łódź Sp. z o.o
Sądzę, że w kwestii ogólnego poziomu naszych obiektów sportowych, zwłaszcza tych z ostatnich lat, nie musimy odczuwać żadnych kompleksów w stosunku do Zachodu.
Krzysztof Górnicki
Współwłaściciel Pol-Glass s.j.

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.