Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]
 • 2022-04-27 00:21:04 - Zibi62
  Dziękuję wszystkim za cierpliwe wysłuchanie. Zapraszam do współpracy

 • Foto - Kärcher
  Dodaj komentarz
  0
  2016-10-19
  Jesienna promocja urządzeń czyszczących
  Zarządcy obiektów sportowych, instytucji publicznych, hoteli czy właściciele firm sprzątających wiedzą, że w kwestii utrzymania czystości nie ma miejsca na kompromisy. Jest to obszar, który wymaga rozwiązań sprawdzających się w 100 % i zapewniających najwyższy stopień czystości oraz higieny zarówno w wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Dlatego warto zdecydować się na sprzęt, który sprawdzi się w najtrudniejszych zadaniach.

  Firma Kärcher przygotowała tej jesieni specjalną ofertę skierowaną do profesjonalistów. Od 1 października do 31 grudnia br. w okazyjnej cenie można nabyć wybrane urządzenia czyszczące, które pozwolą fachowo zadbać o czystość budynków.


  Czyste dywany
  Odkurzanie to najbardziej prozaiczna, rutynowa czynność jaką mamy do wykonania podczas prowadzenia prac czyszczących w budynku. Jest to również czynność, którą musimy często, regularnie powtarzać, aby efekty były zadowalające. I właśnie dlatego wybór odpowiedniego odkurzacza, czyli sprzętu, który jest na pierwszej linii walki z brudem jest tak istotny.

  Firma Kärcher posiada w swojej ofercie bogaty wybór różnego rodzaju odkurzaczy. Tym, który warto polecić branży usług sprzątających, zarządcom budynków i instytucji publicznych jest z pewnością odkurzacz uniwersalny NT 20/1 Ap.

  Od października odkurzacz objęty jest promocją jesienną, dzięki czemu można nabyć go w atrakcyjnej, obniżonej cenie. Jest to odkurzacz z półautomatycznym systemem oczyszczania filtra, dzięki czemu filtr nie zapycha się nawet przy intensywnej pracy. Kolejną zaletą tego urządzenia jest niski poziom hałasu jaki generuje podczas pracy. Jest to odkurzacz cichy, dlatego też można go stosować w miejscach wrażliwych na hałas na przykład w hotelach czy też instytucjach publicznych. Jest on także bardzo mobilny oraz przyjazny w obsłudze. Filtr wyjmujemy bez kontaktu z brudem, a sam odkurzacz jest bardzo łatwy w transporcie i przechowywaniu dzięki specjalnemu uchwytowi oraz ergonomicznemu, kwadratowemu kształtowi.

  Skoro rutynowe odkurzanie mamy już za sobą to warto zastanowić się nad wyborem sprzętu do bardziej gruntownego czyszczenia dywanów i tapicerki. Urządzeniem, które świetnie się tu sprawdzi jest odkurzacz z funkcją prania Puzzi 10/1 również dostępny w promocji jesiennej.
  Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny czy dywanu pozostawiając go idealnie czystym i świeżym. Po pracy urządzeniem na powierzchni, którą czyściliśmy pozostaje jedynie wilgoć resztkowa, dlatego pomieszczenia sprzątane nadają się ponownie do użytku w krótkim czasie po wykonaniu w nich prac czyszczących. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Łatwo jest zarówno wymieniać dysze jak i transportować całe urządzenie z miejsca na miejsce. W zestawie promocyjnym Kärcher oferuje urządzenie wraz ze ssawką szczelinową oraz czterema opakowaniami środka czyszczącego do dywanów RM 760.


  Czyszczenie parowe
  O ile odkurzanie czy pranie dywanów to tradycyjna, dobrze znana metoda czyszczenia, to czyszczenie parowe jest stosunkowo nowym trendem, który jednak szybko zdobywa nowych zwolenników. Dzieje się tak ponieważ jest to wyjątkowo wydajna, ekonomiczna i ekologiczna metoda czyszczenia. Czyszcząc parą nie potrzebujemy żadnych środków chemicznych a efekty są zawsze nadzwyczajne.

  Z bogatej oferty firmy Kärcher do użytku profesjonalnego warto zarekomendować model parownicy SG 4/4 polecanej szczególnie do branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitali, pływali i basenów, SPA, domów opieki oraz firmom sprzątającym. Bakteriobójczą skuteczność dezynfekcji przy pomocy profesjonalnej parownicy na poziome 99,999%, potwierdzają Clinical Laboratory Improvement Amendments (CLIA), Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH (DAkkS) oraz College of American Pathologists (CAP).. Ta wydajna parownica pracuje z ciśnieniem 4 barów. Dzięki dwóm zbiornikom na wodę można pracować bez przerw a czas nagrzewania jest zredukowany. Parownica skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia takie jak przypalony tłuszcz czy osad z kamienia z wszystkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, luster, sanitariatów, piekarników czy okapów. Można też za jej pomocą oczyścić wszelkiego rodzaju wodoodporne podłogi. W promocji urządzenie dostępne jest wraz z zestawem ściereczek frotte oraz środkiem RM do odkamieniania parownicy.

  Jeśli chcielibyśmy połączyć skuteczność tradycyjnego odkurzania z innowacyjną technologią czyszczenia parowego to do dyspozycji jest wspaniałe urządzenie: odkurzacz parowy SGV 8/5. Odkurzacz ten jest przystosowany do pracy zarówno na sucho jak i na mokro. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze, dzięki przyciskowi Easy Operation. Jeden przycisk daje dostęp do wszystkich funkcji urządzenia a sugestywne piktogramy sprawiają, że z łatwością możemy wybrać interesujące nas ustawienie. Akcesoria np. dysze są przechowywane bezpiecznie w specjalnym schowku, dzięki czemu są zawsze łatwo dostępne a ryzyko, że je zgubimy, bardzo małe. Odkurzacz ten jednocześnie usuwa nawet najbardziej uporczywy brud i odsysa wodę wraz z brudem. Dzięki temu po czyszczeniu powierzchnia jest nie tylko nieskazitelnie czysta, ale i sucha. Odkurzacz w promocji jesiennej będzie dostępny w niższej cenie.

  Posadzki na błysk
  W budynkach użyteczności publicznej czy hotelach i biurach mamy zazwyczaj sporo twardych posadzek, które wymagają profesjonalnego czyszczenia. Urządzeniami, które zadbają o takie posadzki są szorowarki. Wybór konkretnego modelu zależy przede wszystkim od metrażu jaki mamy do wyczyszczenia.
  W promocji jesiennej firma Kärcher oferuje klientom trzy modele szorowarek w atrakcyjnej cenie. Pierwszym z polecanych modeli jest kompaktowa szorowarka BD 43/25 C Bp. Jest to wyjątkowo mobilne i zwrotne urządzenie zasilane bateryjnie. Idealne do małych pomieszczeń, gdzie trzeba manewrować w wąskich przejściach. Urządzenie jest wyposażone w głowicę ze szczotką tarczową, dzięki czemu skutecznie czyści wszelkiego rodzaju posadzki twarde. Panel sterowania EASY Operation, w który urządzenie jest również wyposażone sprawia, że jego obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna. Szorowarka jest w całości wykonana z materiałów odpornych na korozję. Podczas pracy urządzeniem operator ma doskonałą widoczność, co jest kolejną zaletą tego modelu szorowarki.

  Następnym z oferowanych urządzeń jest model BD 43/35 C Ep. Ma on podobne parametry techniczne i zalety co pierwszy z opisywanych modeli szorowarki. Również jest to urządzenie zwinne, którym sprawnie manewruje się na małych przestrzeniach. Różnicą jest to, że ten model jest zasilany sieciowo, a nie bateryjnie jak BD 43/25 C Bp.
  Dwa duże zbiorniki (wody brudnej 35 l i czystej 35l) sprawią, że możemy pracować przez dłuższy czas bez konieczności robienia przerw. Przekłada się to oczywiście na oszczędność czasu i co za tym idzie również pieniędzy. Wszystkie elementy obsługowe są zaznaczone żółtym kolorem, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikowi.

  Trzecim modelem polecanym branży i dostępnym w promocji jest BR 40/10 C Adv + MF. Jest to urządzenie, które ma bardzo szeroki zakres zastosowań, jest bardzo uniwersalne dlatego też warto je polecić. Dzięki dwóm listwom ssącym urządzenie skutecznie odsysa wodę zarówno podczas poruszania się do przodu jak i do tyłu pozostawiając posadzki czyste i niemal od razu gotowe do użytkowania. Urządzenie posiada regulację siły nacisku szczotek na podłoże co pozwala na maksymalnie skuteczną pracę na różnego rodzaju posadzkach bez ryzyka uszkodzenia wrażliwszych powierzchni. Dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki walcowe w krótkim czasie mogą usunąć nawet bardzo uporczywe zabrudzenia.


  Zamiatanie na każde zawołanie

  O czystość w otoczeniu budynku również warto zadbać, zwłaszcza jesienią, gdy mamy do czynienia np. ze spadającymi liśćmi. Pomóc w tym może zamiatarka. W promocji jesiennej dostępny jest bardzo ciekawy, ergonomiczny model kompaktowej zamiatarki KM 70/20.
  Z uwagi na napęd ręczny jest szczególnie polecana do sprzątania niewielkich terenów zewnętrznych.

  Charakteryzuje się cichą pracą, trwałą i prostą konstrukcją oraz wyjątkową łatwością obsługi. Trwała, prosta i niezawodna konstrukcja maszyny, sprawia że jest ona niemal całkowicie bezawaryjna. Mocna rama z tworzywa sztucznego oraz zbiornik zanieczyszczeń są odporne na mechaniczne uszkodzenia. Szczotki zamiatające napędzane są przez oba koła tylne, co umożliwia skuteczne zamiatanie także podczas zakręcania. Szczotka boczna zwiększa szerokość roboczą urządzenia oraz umożliwia zamiatanie przy ścianach i krawężnikach. Wygoda obsługi przekłada się na regulowane położenie uchwytu prowadzącego. Dzięki temu można go dopasować do wzrostu osoby obsługującej. Podczas przechowywania, w celu zmniejszenia przestrzeni zajmowanej przez zamiatarkę, uchwyt prowadzący można całkowicie złożyć.


  Jesień to czas, gdy warto w szczególny sposób zadbać o czystość wewnątrz i na zewnątrz budynków. Specjalna oferta firmy Kärcher sprawi, że będzie to o wiele prostsze.
  Więcej na www.karcher.pl.
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Sauna a koronawirus
  Saunowanie staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Przyczynia się do tego zarówno coraz lepsza i nowocześniejsza basa saunowa, jak i popularyzacja tej dyscypliny poprzez atrakcyjne rytuały, czy różnego typu eventy [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.