Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-08-01 15:02:45 - szczupły
  czego brakuje,żeby zacząć budowe boiska treningowego ks borek
 • 2022-07-28 13:49:00 - mag
  Dobra akcja - ludzie zbyt mało wiedzą o prawidłowym korzystaniu z wodnej rekreacji. Wchodząc na basen, czy plażę zupełnie wyłączają myślenie.
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]

 • Foto - Dominika Mazur
  Dodaj komentarz
  0
  2016-10-19
  Targi IAAPA w Barcelonie dobiegły końca
  W dniach 20-22 września br. odbyła się kultowa już impreza targowa organizowana przez IAAPA . Targi branży parków rozrywki odbyły się w Fira Barcelona. Z góry było wiadomo, że ta edycja spotka się z dużo większym zainteresowaniem odwiedzających w porównaniu do zeszłorocznej edycji z Göteborga (Szwecja), głównie ze względu atrakcyjność lokalizacji.

  Gośćmi tegorocznej imprezy byli inwestorzy i przedsiębiorcy z regionu Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Organizator zgromadził ponad 525 wystawców, którzy zaprezentowali innowacje produkty i usługi swojej branży.

  Wśród wystawców atrakcji nie zabrakło tych związanych z wodą, czyli producentów zjeżdżalni wodnych ( WhiteWater West, ProSlide, Polin, Aquakita, Pol-Glass, Aquarena, Klarer, Wiegand-Maelzer GmbH, Firma Mazur), producentów zabawek wodnych ( Aquadrolics, Water toys, Waterplay), producentów systemów fontann, symulatorów surfingu, wyposażenia Aquaparków, wyposażenia zjeżdżalni itp. Znaczną część targów wypełnili dostawcy technologii (Virtual Reality), oprogramowania, usług projektowych.

  Z roku na rok przybywa coraz większa grupa wystawców debiutujących w szeregach organizacji IAAPA, tzw. „First-Time Exhibitors”. Główną atrakcją tej imprezy targowej jest możliwość gry na wystawionych zabawkach, uczestnictwo w seansach filmowych najnowszej technologii czy degustacji kolorowych przekąsek i napoi - co cieszyło się największym powodzeniem rodzin z dziećmi.

  Jak co roku wśród imprez towarzyszących targom znalazły się seminaria o takiej tematyce, jak np. bezpieczeństwo w parkach rozrywki, zarządzanie zespołem ludzi, forum młodych profesjonalistów, zwiedzanie parków rozrywki od kuchni, rodzinne centra rozrywki, itp. Jednym z ciekawszych wydarzeń z cyklu seminariów poza halą targową było Water Park Forum – Illa Fantasia Water Park. Spotkanie odbyło się ostatniego dnia targów i dotyczyło kierunków rozwoju z branży parków wodnych. Po wykładach specjalistów, w tym dyrektora Parku Wodnego, uczestnicy mogli zwiedzić Park wodny Illa Fantasia, której towarzyszył przewodnik. Opowiedział on m.in. o strukturze parku, imprezach, które organizują na jego terenie oraz historii powstania.

  Każdy z uczestników imprezy targowej wyniósł wiele pozytywnych wrażeń. Właśnie na tym polega sztuka projektowania i zarządzania parkiem rozrywki – na kreowaniu pozytywnych emocji i wspomnień.

  Następne targi odbędą się 24-28 września 2017r. w Berlinie. Polecamy wziąć w niej udział, jako wystawca, czy z ramienia parku rozrywki, biura architektonicznego, twórcy technologii – warto sięgać po inspirację w tym miejscu!
  Autor: Dominika Mazur
  Materiały: www.firmamazur.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  BAYROL - profesjonalne systemy dla obiektów publicznych
  Firma BAYROL wypuściła na rynek stację pomiarowo-regulacyjną Analyt 3 z linii Professional. Jest to już piąta wersja znanej stacji tej firmy. Analyt 3 służy do ciągłego pomiaru i regulacji wartości pH i zawartości [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.