Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Foto - MTP
  Dodaj komentarz
  0
  2016-12-08
  SPORT INVEST – sport i rekreacja w otoczeniu zieleni
  Nowoczesne place zabaw, bezpieczne i wygodne siłownie zewnętrzne, baseny, sauny, balie ogrodowe, strefy wellnes & SPA spełniające najwyższe wymagania klientów, profesjonalne nawierzchnie naturalne i sztuczne, sprzęt sportowy, materiały do budowy, modernizacji i wyposażenia hal, sal, boisk, kortów oraz lodowisk – taką tematykę podejmie SPORT INVEST: Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej – wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku.

  Już od 2 do 4 marca 2017 roku, na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, zarządcy pływalni, właściciele hoteli, pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych będą mieli okazję, aby zobaczyć i uzupełnić swoją ofertę o nowe atrakcje dla swoich gości i wpłynąć na decyzję o wyborze właśnie ich obiektów.

  „Znaczna ilość zapytań o ofertę rekreacyjną czy wypoczynkową zawiera warunek dodatkowego wyposażenia ośrodka w np. basen, strefę wellness & SPA czy ciekawy i interesujący plac zabaw dla najmłodszych. Od tego, jakiej jakości sprzętem dysponuje ośrodek, w dużej mierze zależy decyzja klienta o wyborze konkretnej oferty.
  ” – mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów SPORT INVEST. – „Podczas targów zaprezentowane zostaną rozwiązania, które z pewnością wpłyną na wzrost jej konkurencyjności i atrakcyjności.” – dodaje.

  Przy zastosowaniu najnowszych technologii możemy zaaranżować np. saunę praktycznie w dowolnym miejscu, nawet na poddaszu. Takie rozwiązania proponuje m.in. firma Sauna R, która specjalizuje się w budowie saun fińskich, parowych oraz infrared (na podczerwień), które mogą przybrać niemal dowolny kształt, dopasowany do potrzeb klienta. Jeśli wzbogacimy naszą ofertę o Aroma SPA, naturalne olejki eteryczne np. firmy Bassau, otrzymamy ciekawą i wartą uwagi ofertę dla osób poszukujących wypoczynku i relaksu.

  Podczas Sport Invest tak jak w poprzedniej edycji, nie zabraknie także części merytorycznej organizowanej przez portal Basenprof. Już dziś zapraszamy na prelekcje ekspertów, którzy podpowiedzą m.in. jak zoptymalizować koszty eksploatacyjne w obiekcie, jak dostosować ofertę do potrzeb dzisiejszego rynku, jakie rozwiązania wybrać, żeby zwiększyć atrakcyjność obiektu i in.

  Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej zaprezentują także rozwiązania sztucznych nawierzchni, niezwykle uniwersalnych, dających możliwość kreowania nawet najbardziej wymyślnych przestrzeni, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Bezpieczeństwo użytkowników i łatwość w utrzymaniu czy odporność na warunki atmosferyczne, to najważniejsze zalety, które każdy właściciel ośrodków sportowych, wypoczynkowych i rekreacyjnych powinien wziąć pod uwagę. A w jaki sposób zapewnić ciągłość oferty wypoczynkowej podczas niepogody czy nawet zimą? Odpowiedzią mogą być lekkie, modułowe powietrzne kopuły, które pozwolą cieszyć się sportem przez cały rok bez żadnych przeszkód. Tylko wyobraźnia ogranicza możliwości przygotowania fantastycznych atrakcji dla gości, resztę zapewnią wystawcy targów.

  SPORT INVEST to również doskonałe miejsce inspiracji dla przedstawicieli jednostek samorządowych, firm deweloperskich i generalnych wykonawców. To tutaj mogą zapaść decyzje o wyborze i zainstalowaniu np. nowych siłowni zewnętrznych, placów zabaw, torów rowerowych typu Pumptrack, czy choćby lodowisk modułowych, które znacznie podniosą atrakcyjność osiedli lub terenów rekreacyjnych.

  Dodatkowym atutem z pewnością będą odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA.

  „Inwestycje w obiekty sportowe i strefy rekreacyjne to nie tylko nowoczesne wyposażenie czy nowe atrakcje dla klientów, to także odpowiedni dobór roślin, które stworzą niepowtarzalny charakter. Te dwa elementy są ze sobą nierozłączne.”
  – przekonuje Jakub Patelka, dyrektor targów Gardenia. – „Targi ogrodnicze pozwolą na szersze spojrzenie na temat aranżacji przestrzeni rekreacyjnych i wypoczynkowych, w szczególny sposób podkreślając ich najważniejsze walory. To tutaj zasięgniemy specjalistycznych porad, dowiemy się o ich pielęgnacji, tak, aby służyły nam bezproblemowo przez wiele lat.”

  Warto zatem już dzisiaj zapisać datę 2-4 marca 2017r. w kalendarzu, zobaczyć najnowsze propozycje i przygotować nowe atrakcje dla swoich gości, klientów i mieszkańców. Do zobaczenia w Poznaniu!

  Więcej o targach:  www.sportinvest.mtp.pl

  Zapraszamy także dośledzenia informacji na portalu Basenprof, gdzie będziemy informować Państwa o bieżących działaniach związanych z przygotowaniami do targów Sport Invest.
  Przeczytaj także:
  „I Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST za nami”
  - www.basenprof.pl/artykuly/1027/forum_infrastruktury_sportowej_sport_invest_za_nami.html

  „Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST – odliczamy dni” - www.basenprof.pl/aktualnosci/1015/forum_infrastruktury_sportowej_sport_invest_odliczamy_dni.html

  „SPORT INVEST – Forum Infrastruktury Sportowej” - www.basenprof.pl/aktualnosci/954/sport_invest_forum_infrastruktury_sportowej.html

  „Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST już w maju” - www.basenprof.pl/artykuly/983/forum_infrastruktury_sportowej_sport_invest_juz_w_maju.html

  „Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST” - www.basenprof.pl/wydarzenia/127/forum_infrastruktury_sportowej_sport_invest.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Zbiorniki AntiBac w szorowarkach Hako
  Specjalna oferta na wybrane szorowarki Hako. Ze względu na epidemię, zbiorniki AntiBac w standardzie. Sytuacja w naszym kraju wymaga solidarności i połączenia wszystkich sił w walce z wirusem Covid-19. Miejsca, w [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.