Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Wizualizacja Parku Wodnego Tychy
  Dodaj komentarz
  0
  2016-12-29
  Wodny Park Tychy z nowoczesną elektroniką basenową
  Wykonawca Wodnego Parku Tychy - Mostostal Warszawa S.A. podpisał umowę na dostawę elektronicznego systemu obsługi klientów oraz wyposażenia w zakresie elektroniki basenowej i integracji oprogramowania z firmą LSI Software. Prace wdrożeniowe są już w toku.

  Park wodny w Tychach, którego inwestorem jest Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. będzie najnowocześniejszym aquaparkiem w Europie z licznymi basenami i saunami wewnętrznymi oraz  zewnętrznymi, surfingiem, sceną widowiskową, zjeżdżalniami, strefą odnowy biologicznej i fitness, a nawet strefą edukacyjną.

  Oprogramowanie do obsługi klientów, oprócz zastosowań standardowych, będzie funkcjonować w wielu odrębnych strefach i będzie zintegrowane z systemem zarządzania budynkiem (BMS) oraz z obszarem dodatkowych, unikatowych atrakcji takich jak: Gra Interaktywna i Edukatorium. Na dostawcę elektroniki basenowej wybrano firmę z wieloletnim i bogatym doświadczeniem.

  Umowa została podpisana pod koniec listopada, a już teraz trwają prace wdrożeniowe. - Zaczęliśmy działać niemal natychmiast – mówi Monika Sobczak, dyrektor pionu ESOK w LSI Software – współpraca układa się tak dobrze, że nie spodziewamy się żadnych opóźnień.

  Instalowany w obiekcie POSitive ESOK (elektroniczny system obsługi klientów) pozwoli na swobodny przepływ danych między systemami gastronomicznym, BMS i finansowo-księgowym. Będą możliwe zakupy usług w dowolnych strefach obiektu (np. baseny, zabieg kosmetyczny i posiłek), a także dowolne definiowanie rabatów i kampanii promocyjnych. Elementami rozwiązania są m.in. transpondery, czytniki zbliżeniowe, stanowiska kasowe, szafki basenowe z zamkami online, bramki tripod czy terminale.


  LSI Software S.A.

  Polska firma programistyczna o 25-letniej historii. Wiodący dostawca oprogramowania i rozwiązań sprzętowych dla basenów i aquaparków, gastronomii, hoteli, sklepów, kin oraz sektora MSP. Od 2006 roku firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Kontakt:

  Monika Sobczak
  – Kierownik sprzedaży ESOK LSI Software
  mob.: +48 605 322 069
  e-mail: mnisztuk@lsisoftware.pl

  Anna Bujała
  – PR manager
  mob. +48 609 600 916
  e-mail: abujala@lsisoftware.pl
  Materiały: www.lsisoftware.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Pompy ciepła Fairland INVER X - turbo ogrzewanie
  Pompy ciepła z pełną technologią inwerterową do ogrzewania lub chłodzenia wody w basenach o objętości od 25 m3 do 100 m3 W naszej strefie klimatycznej w celu zachowania komfortu kąpieli baseny [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.