Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-29 17:02:36 - Bartek
  Zamówili, zapłacili i jest zbędne? Nie używali? Kto na coś takiego pozwala? A może kupili nie to co trzeba? Tak czy inaczej "ręce opadywują"
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!

 • Waikiki
  Dodaj komentarz
  4
  2014-03-26
  Surfing - tyle emocji na basenie jeszcze nie było!
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zawiązaliśmy współpracę z najlepszymi projektantami surfingów na świecie - firmą Pacific Surf Design. Prezentujemy atrakcję, która będzie kluczem do popularności - a więc i zysków - polskich aquaparków.

  Nasze podejście do innowacji jest bardzo proste i opiera się na inspiracji z różnych branż, w tym przypadku ze świata windsurfingu, skateboardingu i snowboardingu. Stworzyliśmy nową formę surfowania, osiągając przy tym najbardziej porywającą falę. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, technologii i zasobów ludzkich. Nie interesuje nas obecny status quo, dlatego skupiliśmy nasze wysiłki na zapewnieniu użytkownikom takich wyzwań i rozrywek, których nasza branża basenowa dotychczas nie widziała.


  WAIKIKI:

  Chcesz zapewnić swoim klientom odpowiednie miejsce do surfowania? Takie jest właśnie założenie Waikiki - konceptu opartego na łagodnych i bezpiecznych falach z plaż Waikiki położonych na południowym wybrzeżu O'ahu na Hawajach. Waikiki jest wystarczająco małe, by umożliwić instalację konstrukcji w miejscach, gdzie przestrzeń bądź wydatki są ograniczone. Oferta zawiera pojedyncze lub podwójne konfiguracje w zależności od liczby osób korzystających ze ślizgawki.


  MAKAHA:

  W całej branży Makaha tworzy największą wysokość prostych fal oraz największą powierzchnię użytkową surfingu. Oferowana w podwójnej, potrójnej i szerszej konfiguracji, Makaha może być dopasowana do indywidualnych potrzeb danego projektu. Szczególnie osoby ze świata deskorolki, snowboardu, wakeboardu czy kitesurfingu przybędą tłumnie do tej atrakcji, by spróbować swoich sił i umiejętności. Makaha może być używana jako niezwykle wydajna atrakcja w godzinach szczytu lub jako oferta dla bardziej zaawansowanych surferów, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności zgromadzonej przed atrakcją Makaha. W ciągu luźniejszych godzin pracy, surfing może być używany do prywatnych pokazów lub lekcji, zwiększając różnorodność oferty i pomnażając zyski.


  SUPERTUBE:

  Surfing Supertube oferuje najbardziej intensywne doznanie dla surfera. Klienci mogą wpłynąć na falę, pod olbrzymie tunele wody widowiskowo chlapiąc i robiąc wymyślne tricki - a to wszystko dzięki wiedzy o naszym innowacyjnym systemie podłoża, który gwarantuje bezpieczeństwo amortyzacji prawie każdego upadku. Przy otwartym układzie, surferów na Supertube można oglądać z każdego kąta, co oznacza, że atrakcja będzie przyciągała i zatrzymywała zarówno widownię, jak i kolejkę chętnych do surfowania!


  OFF THE WALL:

  Chcesz stworzyć najbardziej rozrywkowe miejsce imprez posiadające pierwszą w tej branży atrakcję surferów umożliwiającą jazdę w half-pipe? Bazując na half-pipes stosowanych w innych popularnych sportach takich jak jazda na deskorloce, snowboardzie czy BMX - Off the Wall zapewni moc atrakcji, w której zarówno początkujący będą mogli bezpiecznie uczyć się podstaw, jak i zaawansowani surferzy przełamywać własne granice. Off the Wall jest zaprojektowana by przyciągać tłumy, które zwykle nie odwiedzają parków wodnych i sprawić by te tłumy powracały szlifując tricki, wyniesione np. z jazdy na skate parkach.


  BACKYARD MINI:

  Zaprojektowaliśmy mniejszą atrakcję, która jest zarówno mobilna i dopasowana do wybranej przestrzeni. Jeśli szukasz tymczasowej atrakcji na specjalne imprezy, takie jak karnawał, czy zwiększenie atrakcyjności Twojego basenu, służymy pomocą w doborze najkorzystniejszej dla Ciebie opcji. Wszystko po to, aby spotęgować oryginalność wydarzenia. Surfing Backyard Mini sprawia, że dzieciaki są zajęte przez cały dzień!


  Nasza atrakcja to sportowa katapulta - im więcej ćwiczysz, tym lepszym stajesz się surferem! Nie ważne czy użytkownicy mają 10 lat czy 35 lat i więcej - ten sport tak ich zniewoli, że z czasem będą korzystać z tej atrakcji coraz częściej.

  Obecnie pracujemy nad sensorami hardware i software, które będą monitorować tricki wykonywane przez surferów - od prostych wyskoków po wielkie obroty. Możemy oceniać wyskoki surferów w czasie realnym a surferzy mogą wgrywać swoje wyniki na profile społecznościowe. Co to oznacza? Surferzy prowadzą zdrową konkurencję z przyjaciółmi i wracają do surfowania, żeby podbijać swoje osiągi! Tworzymy globalną społeczność surferów, którzy mogą interaktywnie uprawiać ten fascynujący sport!


  Dlaczego to robimy?

  Uwielbiamy surfować i chcemy również dać możliwość ludziom na całym świecie surfowania z rodziną i przyjaciółmi, gdziekolwiek będzie to możliwe.

  W co wierzymy?

  Do biznesu podchodzimy podobnie, jak do życia - staramy się robić rzeczy w możliwie najlepszy sposób. Pracując nad swoją marką, stawiamy ją jako najwyższy priorytet, w celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług i produktów dla Ciebie i Twoich klientów.

  Znajdź nas na Facebook: www.facebook.com/firmamazur
  Autor: Dominika Mazur, Firma Mazur Sp. z o.o. Sp.k.
  
  Komentarze
  Marcin
  2014-03-31 11:51:39
  Jakie mogą być minimalne wymiary tej mini przenośnej atrakcji?
  Odpowiedz
  Dominika
  2014-03-31 12:28:53
  Funkcjonuje na 1 pompie, szerokość ok. 4,9 m. Pragnę w tym miejscy jeszcze raz zaznaczyć, że każdy projekt może być dostosowany do przestrzeni, jaką dysponuje klient. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu!
  Odpowiedz
  Adam
  2014-04-02 12:03:16
  Czy można uzyskać informacje na temat kosztów energii na takim urządzeniu?
  Odpowiedz
  Dominika
  2014-04-04 16:05:19
  Oczywiście, że można. Do każdej atrakcji podaję parametry techniczne, ilość i moc potrzebnych pomp. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu!
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Międzynarodowe Targi Aquanale - fotorelacja
  Jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń tego roku, czyli Międzynarodowe Targi Aquanale dobiegło końca. Przez cztery dni trwania targów, odnotowano po raz pierwszy w historii około 25.000 gości z 115 krajów, co stanowi wzrost o ponad [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów