Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Bateria czasowa do umywalki TEMPOMIX 3 DELABIE nr 794000, Podtynkowy zestaw natryskowy TEMPOMIX 3 DELABIE nr 794BOX1-794219

2021-11-18
DELABIE - niezastąpiony partner branży basenowej w aktualnym kontekście sanitarnym
DELABIE, francuska, w 100% rodzinna firma założona w 1928 roku, jest dziś europejskim liderem w dziedzinie armatury i wyposażenia sanitarnego do budynków użyteczności publicznej. Około 4000 produktów, które firma posiada w ofercie, odpowiada na wszystkie szczególne potrzeby i wymagania sanitariatów publicznych: higienę, oszczędność wody, design, komfort i wytrzymałość. Firma DELABIE, eksportująca swoje produkty do ponad 90 krajów, naturalnie stała się więc uprzywilejowanym partnerem wszystkich profesjonalistów branży basenowej, rekreacyjnej i wypoczynkowej.
Czasowy panel natryskowy SPORTING 2 DELABIE nr 714700

W aktualnym kontekście sanitarnym higiena rąk stała się priorytetem bardziej niż kiedykolwiek. Podaje się, że w ostatnim czasie częstotliwość mycia dłoni wzrosła trzykrotnie, a czas poświęcony na jednorazowe mycie dłoni – dwukrotnie. W związku z tym, zużycie wody stało się również poważnym wyzwaniem dla obiektów profesjonalnych. Ważne jest więc, aby instalować w nich urządzenia, które będą oszczędzać wodę, zapewniając jednocześnie maksymalną higienę.


Bateria czasowa do umywalki TEMPOMIX 3 DELABIE nr 794000,
Podtynkowy zestaw natryskowy TEMPOMIX 3 DELABIE nr 794BOX1-794219

Firma DELABIE odpowiada na tę problematykę, proponując rozwiązania elektroniczne uruchamiane bezdotykowo lub samozamykające rozwiązania czasowe. Armatura ta pozwala zaoszczędzić nawet do 90% wody dzięki automatycznemu zamknięciu, które redukuje czas wypływu do niezbędnego minimum (moczenie i opłukanie) oraz posiada wypływ nastawiony na 3 l/min zamiast 9-ciu w standardowej armaturze.

Produkty DELABIE posiadają również wiele innych zalet takich, jak szybka i łatwa instalacja, uproszczona konserwacja i obsługa oraz czysty i ponadczasowy design. Produkty DELABIE zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na wandalizm i intensywne użytkowanie. Dlatego właśnie, firma udziela na nie 10-letniej gwarancji, również na armaturę elektroniczną. Bezpieczeństwo, dostępność, komfort i ergonomia są również zapewnione dzięki wykorzystaniu w konstrukcji antyoparzeniowych ograniczników temperatury, opływowym kształtom lub delikatnemu uruchamianiu.

Nowy, elektroniczny panel natryskowy SPORTING 2 i czasowa, zewnętrzna kolumna natryskowa PLEIN AIR są szczególnie przystosowane do potrzeb basenów, aquaparków, a także hoteli i ośrodków SPA.


Elektroniczny panel natryskowy SPORTING 2 DELABIE nr 714806

NATRYSKI URUCHAMIANIE BEZ KONTAKTU Z DŁONIĄ


Panel natryskowy SPORTING 2 jest higieniczny, bezpieczny i oszczędny. W kwestiach higieny, można liczyć na bezdotykowe uruchamianie oraz antybakteryjne spłukiwanie okresowe co 24 h po ostatnim użyciu. Panel SPORTING 2 zapewnia również 80% oszczędności wody w porównaniu z tradycyjną armaturą. Ten sam panel, dzięki ruchomej złączce, może być zasilany w wodę od góry lub od ściany. Wyposażony jest również w łatwo dostępny zawór odcinający, co znacznie ułatwia jego instalację i konserwację. Dostępne są modele zasilane sieciowo i na baterie. W połączeniu z odpowiednim mieszaczem termostatycznym z gamy mieszaczy termostatycznych DELABIE, ten panel natryskowy na wodę zmieszaną zapewni użytkownikom komfort stabilnej temperatury wody oraz ochronę antyoparzeniową.


Elektroniczny panel natryskowy SPORTING 2 DELABIE nr 714800

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PLENERZE

Czasowa, zewnętrzna kolumna natryskowa PLEIN AIR, dzięki wykończeniu z anodowanego aluminium o właściwościach antykorozyjnych, doskonale łączy design i odporność na intensywne użytkowanie oraz wandalizm. Dostępna jest w 5 wersjach i z łatwością dostosowuje się do potrzeb wszystkich ośrodków rekreacyjnych na świeżym powietrzu, takich jak ośrodki wypoczynkowe, plaże, baseny, a także parki rozrywki. Wypływ nastawiony na 6 l/min w połączeniu z czasem wypływu wynoszącym 15 sekund gwarantują równowagę pomiędzy komfortem użytkownika a oszczędnością wody. Delikatnie uruchamiana armatura pozwoli każdemu użytkownikowi skorzystać z niej bez wysiłku. Kolumna dostarczana jest gotowa do instalacji, co znacznie skraca czas montażu. Bardzo łatwo można ją też przygotować i zabezpieczyć na okres zimowy.


Zewnętrzna, czasowa kolumna natryskowa DELABIE nr 717511

 
DELABIE Sp. z o.o., tel.: +48 22 789 40 52, e-mail: serwis.handlowy@delabie.pl
Materiały: DELABIE Sp. z o.o., www.delabie.pl

zamknij

Przeczytaj także

Solarne moduły hybrydowe: prąd i ciepła woda z jednego źródła
Solarne moduły hybrydowe to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są duże ilości ciepłej wody jak baseny, splash parki czy też wodne place zabaw. Sprawdź, co warto wiedzieć o PVT. Energię [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.