Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Foto - www.suitmate.pl

2023-05-24
Brakujący element branży basenowej w Polsce
Maszyna ze stali nierdzewnej do suszenia strojów kąpielowych marki Suitmate, coraz bardziej popularna i poszukiwana przez użytkowników basenów, z powodzeniem od prawie 40 lat produkowana jest w Stanach Zjednoczonych i dystrybuowana w 48 krajach na całym świecie. Dystrybutorem marki Suitmate w Polsce jest firma Sky Corporation.


Rewolucyjność maszyny suszącej Suitmate polega na połączeniu jakże ważnego w warunkach basenowych komfortu użytkowników, ze znaczącym wpływem na poziom higieny obiektu w strefach suchych.

To, co najbardziej istotne dla obiektu, to zredukowanie problemów z wodą na posadzce w przebieralniach i szatniach. Dzięki suszeniu strojów, na podłogę nie kapie z nich woda, a użytkownicy nie wyżymają ich z wody bezpośrednio na podłoże. To bardzo ważne, bo oprócz estetyki wizualnej w postaci braku kałuż w szatniach, w znacznym stopniu ograniczamy poślizgnięcia i wypadki na mokrej ceramice.

Dla użytkowników to duży komfort, ponieważ nie brodzą w kałużach, nie muszą martwić się o mokre przecieki w torbach i plamy na siedzeniach samochodów po położeniu bagażu zawierającego mokre ręczniki i stroje. To także duże ułatwienie dla turystów, którzy są poza domem i po skorzystaniu z basenu nie mają możliwości suszenia ubrań.

Dzięki suszeniu, następuje także zmniejszone zapotrzebowanie na zużycie plastikowych i foliowych toreb, w których użytkownicy muszą zabezpieczać mokre ubrania.


 
Kilka faktów o Suitmate:
  • 95% absorbcji wilgoci w 10 sekund
  • Bezpieczny dla wszystkich materiałów
  • Możliwość personalizacji wizualnej
  • Wpływ na wzrost standardu obiektu
  • Pomaga zminimalizować problemy występujących w szatniach (estetyka i antypoślizgowość)
  • Ogranicza zużycie plastikowych worków


Więcej na www.suitmate.pl

Zachęcamy do Państwa z zapoznania się z nowym modelem współpracy na zasadach partnerskich, dotyczącym wyposażenia obiektu w maszynę Suitmate. Zapraszamy w tym celu do kontaktu z firmą Sky Corporation:

KONTAKT
+48 605 086 651
info@suitmate.pl
www.suitmate.pl

Materiały: Sky Corporation - www.suitmate.pl

zamknij

Przeczytaj także

PoolManager® PRO - system do zarządzania basenem hotelowym i Spa
PoolManager® PRO - to nie tylko innowacyjna i przede wszystkim praktyczna technologia uzdatniania wody Made in Germany. To także system zarządzania basenem, który oprócz uzdatniania wody spełnia wiele innych [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.