Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułówOstatnie posty na forum:

Ostatnie komentarze:
 • 2022-01-17 10:58:19 - Portal Basenprof
  Aby mieć pewność, że obiekt nie spełnia warunków "pływalni" zgodnie z wspomnianą Ustawą, należy przeprowadzic analizę zagrożeń i na tej podstawie określić podstawę [...]
 • 2022-01-15 16:56:30 - Sylwek
  Dziękuję za wyjaśnienie :) Zatem pojawia się pytanie kolejne, jak udostępnić formalnie turystom lub gościom hotelowym niewielką nieckę do pluskania dla dzieci i [...]
 • 2022-01-10 12:28:16 - Piwko
  P. działacze weźcie się do pracy i róbcie coś dla klubu i 9 dzielnicy. Nie traćcie czasu,bo można dużo zrobić

 • Dodaj komentarz
  0
  2013-09-22
  Modułowe wodne place zabaw
  Firma Mazur wprowadziła na rynek basenów i aquaparków nowy produkt - modułowy wodny plac zabaw. Ta stosunkowo nowa atrakcja przeznaczona, jest dla najmłodszych użytkowników. Temat przewodni placu zabaw może być dowolny: poczynając od statku pirackiego, poprzez dżunglę, aż po wodny świat, kończąc na indywidualnych oczekiwaniach klienta.

  Zaletą wodnych palców zabaw produkowanych przez Firmę Mazur jest między innymi ich modułowość, co oznacza, że atrakcję tą można dopasować praktycznie do większości niecek zarówno istniejących oraz projektowanych o dowolnych rozmiarach i kształtach. Warto podkreślić, iż place zabawa są w 100% bezpieczne.

  Wodne place zabaw wyposażone są w zjeżdżalnie oraz liczne atrakcje wodne takie jak wiadra obrotowe różnych rozmiarów, parasole i grzyby wodne, wodospady, gejzery, koła łopatkowe, kaskady podwójne i potrójne, armatki wodne, strumienie łukowe, tunele oraz pomosty drewniane i siatkowe.

  Firma Mazur wykonała wodne place zabaw w Serbii, na Słowacji, a w chwili obecnej realizuje dostawę i montaż takiej atrakcji w Gruzji. W Polsce można cieszyć się zabawą na wodnych placach zabaw miedzy innymi w Katowicach i Łazach.

  Więcej informacji na stronie www.firmamazur.pl
  Autor: Jakub Wojakowski- Firma Mazur
  Materiały: www.firmamazur.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Seria Michael Phelps Signature Swim Spas
  Bieżnie pływackie Swim Spas zostały opracowane przy współpracy z 18-krotnym mistrzem Olimpijskim, 26-krotnym Mistrzem Świata Michaelem Phelpsem i jego osobistym trenerem Bobem Bowman’em. Są optymalne dla wszystkich [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.