Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Dodaj komentarz
  0
  2013-09-22
  Modułowe wodne place zabaw
  Firma Mazur wprowadziła na rynek basenów i aquaparków nowy produkt - modułowy wodny plac zabaw. Ta stosunkowo nowa atrakcja przeznaczona, jest dla najmłodszych użytkowników. Temat przewodni placu zabaw może być dowolny: poczynając od statku pirackiego, poprzez dżunglę, aż po wodny świat, kończąc na indywidualnych oczekiwaniach klienta.

  Zaletą wodnych palców zabaw produkowanych przez Firmę Mazur jest między innymi ich modułowość, co oznacza, że atrakcję tą można dopasować praktycznie do większości niecek zarówno istniejących oraz projektowanych o dowolnych rozmiarach i kształtach. Warto podkreślić, iż place zabawa są w 100% bezpieczne.

  Wodne place zabaw wyposażone są w zjeżdżalnie oraz liczne atrakcje wodne takie jak wiadra obrotowe różnych rozmiarów, parasole i grzyby wodne, wodospady, gejzery, koła łopatkowe, kaskady podwójne i potrójne, armatki wodne, strumienie łukowe, tunele oraz pomosty drewniane i siatkowe.

  Firma Mazur wykonała wodne place zabaw w Serbii, na Słowacji, a w chwili obecnej realizuje dostawę i montaż takiej atrakcji w Gruzji. W Polsce można cieszyć się zabawą na wodnych placach zabaw miedzy innymi w Katowicach i Łazach.

  Więcej informacji na stronie www.firmamazur.pl
  Autor: Jakub Wojakowski- Firma Mazur
  Materiały: www.firmamazur.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  RAKO OBJECT dla pływalni i saunariów
  Spółka LASSELSBERGER s.r.o. jest największym producentem okładzin ceramicznych i płytek posadzkowych w Republice Czeskiej i równocześnie zalicza się do największych europejskich producentów [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.