Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]
 • 2022-04-27 00:21:04 - Zibi62
  Dziękuję wszystkim za cierpliwe wysłuchanie. Zapraszam do współpracy

 • Dyson Airblade™ Tap
  Dodaj komentarz
  1
  2015-10-13
  Dyson Airblade™ – najszybsze suszarki do rąk
  – Stworzyliśmy jeden z najmniejszych na świecie, w pełni zintegrowany silnik 1600 W. Był on tylko punktem wyjściowym dla naszej najnowszej technologii suszarek do rąk – mówi James Dyson, wynalazca.

  Dyson Airblade™ Tap

  Suszarka do rąk Dyson Airblade™ Tap to nowatorskie połączenie suszarki do rąk i baterii umywalkowej w jednym produkcie. Dyson Airblade™ Tap posiada opatentowaną technologię Airblade™, cyfrowy, energooszczędny silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i filtr HEPA13, który usuwa 99,9% bakterii. Dwa strumienie powietrza wydmuchiwane są z prędkością 690 km/h, usuwając wodę z obu dłoni jednocześnie w czasie 12 sekund* (*Według badań NSF International). Rozwiązanie to sprawia, że jest to najszybsza, najbardziej higieniczna suszarka do rąk tego typu. Połączenie obu funkcji, czyli suszenia i mycia dłoni w jednym miejscu, pozwala na uniknięcie kapania wody na podłogę, co może stwarzać niebezpieczeństwo przypadkowego poślizgnięcia się. Suszarka do rąk Dyson Airblade™ Tap posiada certyfikat HACCP, dzięki któremu może być używana w każdej branży o zaostrzonych wymogach higieny, takich jak przetwórstwo żywności czy obiekty medyczne.

  Dyson Airblade™dB

  Suszarka do rąk Dyson Airblade™ dB jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miejsc, w których higiena musi być utrzymana na najwyższym poziomie oraz, w których liczy się trwałość, funkcjonalność, szybkość suszenia dłoni oraz niskie koszty użytkowania. Urządzenie zostało wyposażone w filtr HEPA13, który usuwa 99,9% bakterii oraz w cyfrowy, energooszczędny silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i zostało wykonane z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu PC-ABS. Dwa strumienie powietrza wydmuchiwane są z prędkością 690 km/h usuwając wodę z obu stron dłoni jednocześnie. Zaprojektowana na nowo akustyka w modelu Dyson Airblade™ dB pozwoliła obniżyć poziom głośności o 50% w porównaniu do modelu wyjściowego. Jest to jedyna suszarka na rynku posiadająca certyfikat HACCP. Według badań NSF International, czas suszenia dłoni w modelu Dyson Airblade™ dB wynosi 10 sekund, co sprawia, że jest to najszybsza, najbardziej higieniczna suszarka do rąk.

  Dyson Airblade™ V

  Suszarka do rąk Dyson Airblade™ V jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich łazienek, w których liczy się każdy centymetr, bez kompromisu dla szybkości suszenia dłoni oraz zachowania niskich kosztów użytkowania. To kompaktowe urządzenie zostało wykonane z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu PC-ABS i pokryte natryskowo powłoką niklowaną oraz wyposażone w filtr HEPA13. Dzięki tak wysokiej filtracji zatrzymywanych jest 99,9% bakterii a dłonie są suszone czystym powietrzem. Suszarka jest zasilana cyfrowym, energooszczędnym silnikiem Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W, który generuje strumień powietrza o prędkości 690 km/h. Układ szczelinw kształcie litery V, pozwala na jednoczesne suszenie obu rąk w sposób szybki i równomierny. Według badań NSF International, suszarka Dyson Airblade™ V suszy dłonie w 10 sekund, co sprawia, że jest to najszybsza, najbardziej higieniczna suszarka do rąk.

  Więcej informacji na www.dysonairblade.pl
  
  Komentarze
  Ada
  2015-10-27 10:26:39
  Ciekawa rzecz, pewnie cena jeszcze ciekawsza ;-)
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  KOMUNIKAT - dezynfekcja na pływalniach
  W związku z bieżącą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Polsce, informujemy że płyn Z-002 Alkalitix  ma działanie wirusobójcze i nadaje się do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na alkalia na [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.