Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]
 • 2022-04-27 00:21:04 - Zibi62
  Dziękuję wszystkim za cierpliwe wysłuchanie. Zapraszam do współpracy

 • Dodaj komentarz
  1
  2015-12-29
  Barrisol – unikalne sufity, które zachwycą każdego
  Historia powstania napinanych sufitów sięga lat 60-tych ubiegłego wieku kiedy to w 1969r. firma Normalu wyprodukowała pierwszy z nich. Sześć lat później powstała marka Barrisol, która funkcjonuje na całym świecie do dziś. Obecnie pełna kolekcja Barrisol zawiera ponad 20 unikalnych rozwiązań sufitów napinanych.
  Wszechświat Barrisol oferuje pełną gamę produktów dla profesjonalnych projektantów (takich jak architekci, dekoratorzy, projektanci wnętrz ) i ich odbiorców. Każdy sufit Barrisol pochodzi z firmy Normalu Barrisol co zobowiązuje do pełnej gwarancji, solidności i jakości.


  W Polsce przedstawicielem Normalu Barrisol jest ATK FASHION INTERIOR Sp. z o.o., która z powodzeniem zrealizowała już bardzo wiele inwestycji zarówno tych prywatnych jak i dla klientów biznesowych (hotele, muzea, obiekty sportowe itp.). Inwestycje spółka prowadzi nie tylko na terenie całego kraju, ale także poza jego granicami.

  ATK FASHION INTERIOR Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada sufity w połysku oraz macie, sufity akustyczne, sufity podświetlane z nadrukiem i działające jak zwykłe lampy. Cechą charakterystyczną sufitów Barrisol jest fakt, że można je zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu od kuchni, poprzez łazienkę, basen, siłownie, salę kinową kończąc w pomieszczeniach szpitalnych.


  Potencjał sufitów i ścian jest często nieoceniony jako wspólny element wnętrza. Barrisol oferuje różnorodną paletę ponad 130 unikalnych kolorów. Wybór wykończenia, struktury, nadruku lub formy przepuszczającej światło może dostarczyć wyjątkowych wrażeń, które zaskakują i przewyższają nasze pragnienia.


  Zalety sufitów Barrisol


  TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ
  Sufity napinane Barrisol są:
  - odporne na odkształcenie,
  - wodoodporne,
  - nieprzepuszczające pary wodnej,
  - odporne na wysoki poziom wilgotności,
  - odporne na zalanie (w przypadku zalania sufitu Barrisol wodą możliwe jest wypompowane zebranej wody a następnie przywrócenie jego pełnej sprawności i estetyki).

  SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
  Sufity napinane Barrisol są całkowicie bezpieczne dla otoczenia i pomieszczenia nawet w przypadku wybuchu lub trzęsienia ziemi. To materiał niekapiący, nieodpadający, niezapalny i niepodtrzymujący ognia (klasa palności wg ITB - B s2 d0).
  Posiada także gwarancję braku metali ciężkich oraz ftalanów jest więc nietoksyczny (jest jedynym produktem przebadanym w laboratorium LNE).


  Przyszłość i rozwój


  Jak zapewnia prezes spółki ATK FASHION INTERIOR Tomasz Kutyba - Wszystkie nasze sufity maja wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty a dodatkowo każdemu klientowi udzielamy 10 letniej gwarancji.

  Ponieważ stale się rozwijamy i staramy zadowolić naszych klientów, stawiamy na rozbudowę naszego parku maszynowego. W przyszłym roku chcemy na rynek wypuścić też własna markę lamp oraz mebli które będą opierały się w znacznej mierze na akcesoriach związanych z firmą Barrisol. Prace w tym kierunku są już bardzo zaawansowane.

  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę montażystów i jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie klienta które dotyczy sufitów napinanych.

  Poza działalnością stricte gospodarczą wspieramy też sport poprzez bycie partnerem między innymi Reprezentacji Polski Rugby 15, Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz, wspieramy też Sądeckich Krwiodawców oraz uczestniczymy w akcjach charytatywnych zarówno tych ogólnopolskich jak i lokalnych.

  Rok 2015 kończymy bardzo udanie odbierając statuetkę TOP Builder. Liczymy że dzięki udziałowi w tym konkursie zwiększymy swoją obecność zarówno w świadomości klientów, architektów, oraz projektantów co przełoży się na kolejne ciekawe realizacje w następnych latach.

  W 2016 roku otwieramy nasz nowy salon firmowy A.T.K. DESIGN w Nowym Sączu ul. Bandurskiego 11 gdzie będą mogli Państwo zobaczyć nasze sufity, materiały na ścianę Artolis a także meble i lampy które wykonaliśmy według własnego projektu.

  Potencjał naszego rynku jest ogromny, zapraszamy więc do współpracy projektantów, architektów, dekoratorów wnętrz oraz inwestorów – razem budujmy unikalne przestrzenie a klienci na pewno to docenią.

  Kontakt:

  E-mail: salon@fashioninterior.pl
  Tel. +48 500 304 874
  www.fashioninterior.pl
  
  Komentarze
  Marta
  2016-01-28 08:37:49
  Czy przy dużej niełączonej powierzchni sufitu z podświetlonym kasetonem jest jakiś prosty sposób na wymianę świetlówki? domyślam się, że najłatwiej jest zamontować sufit z łączonych elementów, jeśli jednak inwestor zdecyduje się na duży element to jak to wygląda w praktyce?
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Przypominamy procedury dla stref Wellness
  W związku z wątpliwościami dotyczącymi wytycznych dla stref Wellness w zakresie wykonywania zabiegów, informujemy, że obowiązują zapisy GIS z dn. 4 kwietnia 2020r. Wytyczne dla stref Wellness - gabinety [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.