Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]
 • 2022-04-27 00:21:04 - Zibi62
  Dziękuję wszystkim za cierpliwe wysłuchanie. Zapraszam do współpracy

 • Foto www.karcher.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2016-03-17
  Kärcher PRO Range – linia dla małych obiektów
  Kärcher PRO Range stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie profesjonalistów. Nie każdy potrzebuje wysoce specjalistycznego sprzętu, lecz każdy chce by był on wydajny i skuteczny. Nowa linia jest dostępna dla każdego w sieciach handlowych. Szczególnie polecana firmom sprzątającym, firmom budowlano-remontowym, transportowym, do warsztatów samochodowych, czy małych obiektów i  sklepów handlowych. Specjaliści z tych branż potrzebują maszyn zaprojektowanych specjalnie dla nich tj. solidnych i niezawodnych. Urządzenia linii PRO Range rozkręcają się tam, gdzie urządzenia domowe nie dają już rady.

  Pro HD 600, Pro HD 400 – urządzenia bez podgrzewania wody

  Mocne, kompaktowe i mobilne: Pro HD 600 i Pro HD 400 to solidność wykonania. Wyposażone w mosiężną głowicę, płynną regulację ciśnienia i ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Urządzenia mogą pracować zarówno w pionie jak i w poziomie. Zintegrowany uchwyt z przodu maszyny umożliwia łatwy załadunek i wygodny transport. Kompaktowa obudowa i niewielka waga to kolejne zalety tych urządzeń. Są one wyposażone w pistolet Easy Press, który dzięki swojej ergonomicznej budowie ułatwia pracę. Posiada on także funkcję zmniejszonego nacisku na spust co dodatkowo ułatwia obsługę urządzenia. W standardowym wyposażeniu znajdują się: pistolet wysokociśnieniowy, wąż, lanca oraz dysza Power.

  Pro NT 400 Pro NT 200 – odkurzacze do czyszczenia na sucho i mokro

  Pro NT 400 to odkurzacz wyposażony w półautomatyczny system czyszczenia filtra. Jest to solidny i mocny odkurzacz – idealny dla warsztatów i na plac budowy. Pro NT 200 to kompaktowy model o solidnej konstrukcji i dużej mocy ssania. W skrócie: mobilny asystent w warsztacie czy na placu budowy. Model ten jest wyjątkowo łatwy w transporcie, dzięki ergonomicznemu uchwytowi. Wytrzymałe elementy zapewniają długa żywotność – nawet przy codziennym, profesjonalnym użytku. Płaski filtr falisty można łatwo usunąć i oczyścić bez uszkodzenia go. Wszystkie akcesoria można schować wygodnie w obudowie maszyny, dzięki czemu są zawsze w zasięgu ręki. W standardowym wyposażeniu znajdują się: wąż ssący z kolankiem, rura ssąca metalowa, flizelinowy worek filtracyjny, ssawka podłogowa na sucho i mokro oraz dysza szczelinowa.

  Pro T 200 – odkurzacz na sucho

  Pro T 200 marki Kärcher to ergonomiczna, wyrafinowana maszyna. Ten odkurzacz na sucho jest wytrzymały, poręczny, zwrotny i wszechstronny. Dzięki temu, że waży jedynie 3,5 kg z łatwością możemy go przenosić z miejsca na miejsce lub po schodach. Dysza podłogowa posiada opcje regulacji w zależności jaką nawierzchnię czyścimy: czy jest to twarda podłoga czy dywan. Urządzenie to charakteryzuje się także dużą siłą ssącą oraz niskim poziomem hałasu. W standardowym wyposażeniu znajdują się: wąż ssący z kolankiem, rura ssąca metalowa, flizelinowy worek filtracyjny oraz ssawka podłogowa na sucho.

  Pro Puzzi 400 – urządzanie do ekstrakcji natryskowej

  Pro Puzzi 400 jest kompaktowym, lekkim urządzeniem idealnym do głębokiego czyszczenia wykładzin na podłogach i schodach oraz tapicerki – po zainstalowaniu odpowiedniej dyszy. Urządzenie jest wygodne w transporcie, można je podnieść jedną ręką z łatwością mieści się także w bagażniku samochodowym. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary może być używane w ciasnych przestrzeniach. Urządzenie pozostawia na czyszczonym materiale jedynie śladową wilgoć resztkową, dzięki czemu po czyszczonej wykładzinie można chodzić dużo szybciej niż w przypadku czyszczenia innymi urządzeniami. Puzzi jest przyjazne i intuicyjne w obsłudze. W standardowym wyposażeniu znajdują się: kabel zasilający, dysza podłogowa z tworzywa sztucznego, ergonomiczny uchwyt oraz dodatkowy uchwyt.

  Pro BR 400 – szorowarka

  Kompaktowa, bardzo lekka szorowarka Pro BR 400 to dobra alternatywa dla ręcznego czyszczenia. Przeznaczona do twardych powierzchni od 20 do 200 m². Podłoga nadaje się do chodzenia bezpośrednio po czyszczeniu. Czyści dokładnie również w szczelinach i szparach. Podłoga po czyszczeniu jest sucha dzięki czemu nie ma ryzyka pośliźnięcia się. Urządzenie jest wyposażone w uchwyt do wygodnego transportu. Zbiornik urządzenia jest łatwy w opróżnianiu. Szorowarka posiada specjalny zderzak, który pozwala chronić meble i inne sprzęty przed uszkodzeniem podczas czyszczenia. W standardowym wyposażeniu znajdują się: szczotka walcowa, system dwóch zbiorników, zasilanie sieciowe oraz koła do transportu.

  Pro KM 400 – zamiatarka

  Pro KM 400 to urządzenie dedykowane dla małych obszarów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zamiatarka usuwa brud dużo skuteczniej niż zwykła miotła, oszczędzając w ten sposób nasz cenny czas. Dodatkowo zapewnia ona wspaniałe rezultaty czyszczenia. Jej zaletą jest też specjalny filtr przeciwpyłowy, dzięki któremu nie wzbijamy pyłu w powietrze podczas sprzątania. W standardowym wyposażeniu znajdują się: uchwyt do transportu, regulowana szczotka boczna oraz składany uchwyt.
  Materiały: www.karcher.pl
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Sika - posadzka w saunach, sali fitness i siłowni
  W Kątach Wrocławskich na nowo wybudowanym Osiedlu Dębowe powstał Klub Fit 4 Living Fitness & Gym. Na terenie obiektu znajduje się siłownia, sala do zajęć fitness, dwie sauny połączone ze strefą relaksu, gabinet rehabilitacyjny [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.