Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej

Trawa MultiGrass przy basenie

2016-04-28
Trawa bez problemów
Wiosna jest inspiracją do zmian w naszym otoczeniu. Ożywieni ciepłem słońca i błękitem nieba upiększamy miejsca, w których się relaksujemy, bawimy, a nawet te, w których pracujemy. Również wiosenna zielona trawa budzi w nas pozytywną energię i kreatywność.

Nie zawsze i nie wszędzie możemy cieszyć się naturalną trawą. Jednak nawet wtedy mamy szansę na „zieleń pod stopami”. Wystarczy zastosować alternatywę – syntetyczną trawę MultiGrass.
Jest dostępna w wielu wersjach, sugestywnie naśladujących naturę – kolorystyką, wyglądem i strukturą. Szeroka oferta pozwala na stworzenie atrakcyjnej i komfortowej aranżacji.

Sztuczna trawa sprawdza się na placach zabaw, w miejscach uprawiania sportu i rekreacji, przy basenach, na campingach a także na balkonach, tarasach i w ogrodach. Wielu restauratorów wykorzystuje ją w swoich letnich ogródkach, kawiarnianych tarasach i we wnętrzach.
Najodważniejsi z jej pomocą aranżują niepowtarzalne, efektowne wnętrza obiektowe – pokoje biurowe, sale konferencyjne, hole czy recepcje. Można ją też zastosować np. na parkingu rowerowym lub zamiast trawnika w przestrzeni ulicznej.

Wszechstronne użytkowanie trawy MultiGrass jest bardzo proste. Zarówno jej montaż, jak i pielęgnacja są bezproblemowe. Jest odporna na działanie różnych czynników atmosferycznych. Np. po opadach nie trzeba jej suszyć, ponieważ ma specjalne „odpływy” – otwory dylatacyjne.
Jej atuty to przede wszystkim wielosezonowość oraz fakt, że nie trzeba jej zdejmować na zimę. W ramach pielęgnacji wystarczy od czasu do czasu szczotkować trawę, aby przywrócić włókna do pozycji pionowej. Warto też zwracać uwagę na ostre krawędzie przedmiotów (mebli, narzędzi ogrodowych itd.) stawianych na niej. Jeśli trawa jest użytkowana na zewnątrz, w okresie letnim przy bardzo wysokich temperaturach można zraszać ją dla zwiększenia komfortu użytkowania.

zamknij

Przeczytaj także

Optymalizacja zużycia energii na obiektach basenowych
Poprawa efektywności filtracji a energochłonność 1. Główne czynniki energochłonne na obiektach basenowych W świadomości większości osób głównym czynnikiem kosztotwórczym na [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.