Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej


Foto - UM Szczecin

2019-08-06
Postęp prac budowy Stadionu Miejskiego
Postęp prac na budowie Stadionu Miejskiego w Szczecinie jest coraz bardziej widoczny. Zakończono już prace rozbiórkowe na trybunie południowej i zachodniej oraz roboty fundamentowe na budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży.

Priorytetem na najbliższe dni dla generalnego wykonawcy (Doraco PBG Stadion Szczecin), będzie kontynuacja prac przy budowie budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży. W minionych dniach zakończono już tam roboty fundamentowe i wykonano zasypki. Dzięki temu można przystąpić do kolejnych prac, związanych z wykonaniem ścian monolitycznych i montażem elementów prefabrykowanych nadziemia budynku CSDiM.

Przypomnijmy, że w kolejnym, czyli 2020 r. ma powstać m.in.: budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży oraz płyta główna Stadionu Miejskiego. Miasto na budowę infrastruktury otrzymało dofinansowanie w wysokości 30 mln zł.

Wiele dzieje się także przy budowie boiska nr 3. Kontynuowane są tam prace ziemne i fundamentowe na trybunie przy boisku.
Materiały: UM Szczecin
Przeczytaj także:
„Prace rozbiórkowe Stadionu Miejskiego”
- www.basenprof.pl/infrastruktura_sportowa/1895/prace_rozbiorkowe_stadionu_miejskiego.html

„Stadion Miejski: Miasto zdobyło dodatkowe środki na inwestycję” - www.basenprof.pl/infrastruktura_sportowa/1682/stadion_miejski_miasto_zdobylo_dodatkowe_srodki_na_inwestycje.html

zamknij

Przeczytaj także

Hotelowy basen - jakie obowiązki musi spełniać?
Rozmowa z dr Iwoną Michniewicz - prezes Krajowej Rady Sportu i Ratownictwa na temat obowiązków, jakie muszą spełniać hotelowe strefy Spa Dr. Iwona Michniewicz - Biegły sądowy w dziedzinie ratownictwa wodnego, [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.