Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Infrastruktura sportowawięcej

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Foto - PIM Poznań
  Dodaj komentarz
  0
  2020-03-18
  Budowa stadionu w Golęcinie
  Kompleks sportowy na Golęcinie zmienia się na lepsze. Na stadionie lekkoatletycznym, położonym w rejonie ulicy Warmińskiej, zostanie wymieniona nawierzchnia. W poniedziałek (16 marca) spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie przekazała plac budowy wykonawcy robót. Nowa nawierzchnia bieżni, wraz z planowanym wyposażeniem dla lekkoatletów, pojawi się na stadionie do czerwca tego roku.

  Od poniedziałku stadion jest zamknięty. Wykonawca przygotowuje go do prac budowalnych, przeprowadzi także niezbędne roboty rozbiórkowe. W ramach planowanej inwestycji zostanie zdemontowana dotychczasowa nawierzchnia. Przeprowadzone zostaną niezbędne roboty ziemne, a następnie położona będzie nowa nawierzchnia. Jej parametry muszą odpowiadać normom Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych.

  Stadion nie tylko zyska nową nawierzchnię. Zakres planowanych prac obejmuje również wykonanie rozbiegu do rzutu oszczepem, dwóch skoczni do skoku wzwyż w zakolu południowym oraz rzutni do rzutu dyskiem/młotem, a także zagospodarowanie terenów zielonych (nawierzchnia z trawy syntetycznej).

  Prace na stadionie lekkoatletycznym to zadanie wchodzące w skład wielobranżowej modernizacji obiektów kompleksu Golęcin. Na sąsiedniej działce, między ul. Niestachowską a stadionem lekkoatletycznym, trwa budowa obiektu rozgrzewkowego. Będzie nim boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z infrastrukturą lekkoatletyczną (czterotorowa poliuretanowa bieżnia, skocznie i rzutnie). Obiekt będzie spełniał wymogi zarówno Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, jak i Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych.
  Materiały: PIM Poznań
  Przeczytaj także:
  „Rusza budowa stadionu na Golęcinie”
  - www.basenprof.pl/infrastruktura_sportowa/2120/rusza_budowa_stadionu_na_golecinie.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Aquapark Fala – gmina Nieporęt
  Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Aquaparku Fala znajdującego się w Stanisławowie Pierwszym (gmina Nieporęt) nastąpiło w dniu zakończenia roku szkolnego – 16 czerwca 2009 roku. Już w lipcu maszyny wykonawcy - [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.