Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej

Foto - UM Szczecin - Zaplecze boiska Kijewo

2020-05-21
Budowa zaplecza boiska na Kijewie
Zakończyły się prace przy budowie zaplecza dla boiska piłkarskiego w Szczecinie na Kijewie. Nowy obiekt znajduje się przy ul. Orlej.

Wybudowana została konstrukcja wolnostojąca, parterowa, w konstrukcji tradycyjnej – złożona z części biurowej i zaplecza sanitarnego, połączonych salą spotkań. Powierzchnia budynku to 457,1 m2, powierzchnia zabudowy wynosi 541,17 m2, natomiast kubatura budynku to 2 860 m3. Obiekt może być użytkowany całorocznie.

Znajdują się w nim 4 szatnie, każda dla 12 piłkarzy, z własnym węzłem sanitarnym, z możliwością połączenia za pomocą przesuwnych drzwi w dwie szatnie. Obok szatni dla piłkarzy znajduje się szatnia dla sędziów, z własnym węzłem sanitarnym, pomieszczenie służbowe dla osoby dozorującej obiekt, WC dla piłkarzy, biuro i kotłownia, w której znajdą się zasobniki i urządzenia techniczne.

W budynku znajduje się także pomieszczenie gospodarcze z bramą wjazdową – jako miejsce garażowe dla sprzętu do utrzymania murawy i terenu. Dla kibiców dostępna będzie publiczna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ponadto w budynku znajduje się sala dla maks. 50 osób, w której będą mogły się odbywać spotkania i szkolenia, a także biuro, sala i magazyn z zapleczem socjalnym i sanitarnym. Pomieszczenia biurowe mogą być przeznaczone na potrzeby Rady Osiedla Kijewo.

Wykonawcą prac jest firma F.H.U. GEKO WOJCIECH GRYCZKA. Koszt inwestycji to ponad 2,9 mln zł.

Nadzór na realizacją inwestycji sprawował Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.
Materiały: UM Szczecin

zamknij

Przeczytaj także

DELABIE - niezastąpiony partner branży basenowej w aktualnym kontekście sanitarnym
DELABIE, francuska, w 100% rodzinna firma założona w 1928 roku, jest dziś europejskim liderem w dziedzinie armatury i wyposażenia sanitarnego do budynków użyteczności publicznej. Około 4000 produktów, które [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.