Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Infrastruktura sportowawięcej

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-29 17:02:36 - Bartek
  Zamówili, zapłacili i jest zbędne? Nie używali? Kto na coś takiego pozwala? A może kupili nie to co trzeba? Tak czy inaczej "ręce opadywują"
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!

 • Foto - UM Szczecin - Zaplecze boiska Kijewo
  Dodaj komentarz
  0
  2020-05-21
  Budowa zaplecza boiska na Kijewie
  Zakończyły się prace przy budowie zaplecza dla boiska piłkarskiego w Szczecinie na Kijewie. Nowy obiekt znajduje się przy ul. Orlej.

  Wybudowana została konstrukcja wolnostojąca, parterowa, w konstrukcji tradycyjnej – złożona z części biurowej i zaplecza sanitarnego, połączonych salą spotkań. Powierzchnia budynku to 457,1 m2, powierzchnia zabudowy wynosi 541,17 m2, natomiast kubatura budynku to 2 860 m3. Obiekt może być użytkowany całorocznie.

  Znajdują się w nim 4 szatnie, każda dla 12 piłkarzy, z własnym węzłem sanitarnym, z możliwością połączenia za pomocą przesuwnych drzwi w dwie szatnie. Obok szatni dla piłkarzy znajduje się szatnia dla sędziów, z własnym węzłem sanitarnym, pomieszczenie służbowe dla osoby dozorującej obiekt, WC dla piłkarzy, biuro i kotłownia, w której znajdą się zasobniki i urządzenia techniczne.

  W budynku znajduje się także pomieszczenie gospodarcze z bramą wjazdową – jako miejsce garażowe dla sprzętu do utrzymania murawy i terenu. Dla kibiców dostępna będzie publiczna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Ponadto w budynku znajduje się sala dla maks. 50 osób, w której będą mogły się odbywać spotkania i szkolenia, a także biuro, sala i magazyn z zapleczem socjalnym i sanitarnym. Pomieszczenia biurowe mogą być przeznaczone na potrzeby Rady Osiedla Kijewo.

  Wykonawcą prac jest firma F.H.U. GEKO WOJCIECH GRYCZKA. Koszt inwestycji to ponad 2,9 mln zł.

  Nadzór na realizacją inwestycji sprawował Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.
  Materiały: UM Szczecin
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Basen CRS w Zielonej Górze
  Centrum Rekreacyjno-Sportowe to kompleks basenowo-sportowy o całkowitej powierzchni zabudowy ok. 11 600 m2. W jego skład wchodzą: - park wodny o pow. ok. 5 200 m2 - hala widowiskowo - sportowa o pow. ok. 5 000 m2 - część [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów