Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum
Infrastruktura sportowawięcej

Ostatnie posty na forum:

hotel ass lickgay hard - wysłana przez MichaelSkymn
hotel Hardcore
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez michał
Mobilex - mają duży wybór. zapytaj o możliwość uzyskania dofinansowania z PEFRON-u, mają taką wiedzę.
Ostatnie komentarze:
 • 2020-09-04 11:35:01 - Portal Basenprof
  Panie Adamie, prosimy o zadanie pytania drogą mailową na adres: redakcja@basenprof.pl - skierujemy je do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiam serdecznie.
 • 2020-09-01 11:12:34 - Adam
  1. Jak sukcesywnie obniżyć lub podwyższyć redox, 2. Czym zwalczać chloroform na kąpieliskach otwartych, 3. W przypadku niskiego pH (np 6.0), w jaki sposób można je [...]
 • 2020-08-27 22:39:00 - Ewelina
  Bardzo konstruktywny artykuł, dziekuję

 • Foto - Ministerstwo Sportu
  Dodaj komentarz
  0
  2020-09-14
  Minister Sportu wręcza promesy w Bralinie
  13 września 2020 roku w Bralinie odbyło się III Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej Wsi. W wydarzeniu uczestniczyła Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk, która wraz z Premierem RP Mateuszem Morawieckim wręczyła symboliczne promesy na dofinansowanie obiektów sportowych w ramach „Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Sportowa Polska”.

  - Gmina Lipno - Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wilkowicach. Kota dofinansowania: 5 134 800 zł
  - Miasto i Gmina Mikstat - Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Kaliszowicach Kaliskich. Kwota dofinansowania: 408 600 zł.
  - Gmina Kępno - Budowa krytego lodowiska w Kępnie. Kwota dofinansowania: 2 273 700 zł
  - Sport Pleszew sp. z o.o. - Remont i modernizacja boiska wielofunkcyjnego w Sowinie Błotnej. Kwota dofinansowania: 216 600 zł
  - Miasto i Gmina Krotoszyn - Modernizacja boiska piłkarskiego i treningowego, bieżni okrężnej długości 400 m oraz budowa skoczni do skoku wzwyż, skoczni do skoku w dal i trójskoku, rzutni do pchnięcia kulą na stadionie miejskim przy ul. Spartańskiej w Krotoszynie. Kwota dofinansowania: 2 500 000 zł.

  "Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Sportowa Polska"


  Celem programu jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących obiektów sportowych na terenie całej Polski. Dofinansowaniem mogą zostać objęte obiekty ogólnodostępne, umożliwiające masowe uprawianie sportu. Rodzaje zadań inwestycyjnych zostały podzielone na trzy grupy:
  - obiekty szkolne,
  - modernizacja obiektów służących klubom sportowym,
  - pozostałe ogólnodostępne obiekty.

  Środki planowane do przyznania w ramach umów podpisanych w edycji 2020 to ponad 200 milionów złotych.

  Szczegółowe informacje dotyczące rozstrzygnięć można znaleźć na stronie Ministerstwa Sportu w Protokole z oceny formalno-merytorycznej Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, pod linkiem www.gov.pl/web/sport/2020-rok


  Strefa Programu Szkolny Klub Sportowy


  Podczas Ogólnopolskiego Święta „Wdzięczni Polskiej Wsi” Ministerstwo Sportu wraz Instytutem Sportu – Państwowym Instytutem Badawczym przygotowało specjalną strefę Programu Szkolny Klub Sportowy, w której można było skorzystać z atrakcji sportowych.


  Ogólnopolskie Święto „Wdzięczni Polskiej Wsi”


  Inicjatorem wydarzenia organizowanego od 2018 r. jest premier Mateusz Morawiecki. - Jest ono wyrazem wdzięczności dla polskiej wsi oraz rolników za ich ciężką pracę. Nie byłoby niepodległości bez trudu polskiej wsi, bez polskich rolników, którzy przechowali największe wartości polskiej kultury – tak mówił premier Mateusz Morawiecki podczas I Ogólnopolskiego Święta „Wdzięczni Polskiej Wsi” w Wąwolnicy na Lubelszczyźnie. W 2019 r. święto odbyło się w Kolnie w województwie podlaskim.

  Na stronie Ministerstwa Sportu udostępniono List Dożynkowy Premiera Mateusza Morawieckiego do Rolników. Poniżej link:
  www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/list-dozynkowy-do-rolnikow.html
  Materiały: Ministerstwo Sportu
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Utrzymanie czystości w obiektach rekreacyjno-sportowych to poważna sprawa
  POTRZEBY OBSZARU Duże ośrodki rekreacyjno-sportowe generują dwa rodzaje potrzeb w zakresie utrzymania czystości. Z jednej strony konieczne jest zadbanie o tereny zewnętrzne: parkingi, alejki, chodniki, boiska, trawniki. Z [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny w regionie środkowopomorskim zatrudni menedżera strefy Spa. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres redakcja@basenprof.pl