Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Infrastruktura sportowawięcej

Foto - www.sim.szczecin.pl

2021-04-20
Stadion Miejski w Szczecinie - wieści z budowy
Stal, beton, ciężki sprzęt budowlany i ponad setka pracowników na budowie - tak rośnie nowa trybuna Stadionu Miejskiego w Szczecinie.

Ruch na budowie Stadionu Miejskiego jest spory. W tygodniu na budowie pracuje średnio ok. 150 osób - są to pracownicy biura budowy, inspektorzy nadzoru, robotnicy zajmujący się pracami żelbetowymi, wykończeniowymi oraz instalacyjnymi.

Większość robót skupia się aktualnie na budowie trybuny północnej, gdzie prowadzone są prace żelbetowe. Trwa budowa ścian i słupów kolejnych pięter obiektu. Wykonywane jest zbrojenie i szalowanie. Gotowa jest część stropu nad częścią garażową obiektu. Ponadto do końca tego tygodnia, powinno zostać zakończone palowanie narożnika północno-zachodniego.

Na trybunie wschodniej prowadzone są prace wykończeniowe. Trwa układanie tynków oraz chodników wewnątrz obiektu. Realizowane są również prace instalatorskie.

Wykonawcą inwestycji jest spółka STADION SZCZECIN KORPORACJA BUDOWLANA DORACO SP. Z O.O. SP. J.
Materiały: SIM Szczecin

zamknij

Przeczytaj także

NoPhos - skuteczne usuwanie fosforanów
Gotowy do użycia silnie skoncentrowany płyn do usuwania fosforanów z wody basenowej. NoPhos szybko i skutecznie usuwa fosforany, które są wprowadzane do wody przez deszcz, części roślin lub [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.