Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Pływalnia Wodnik w Grójcu - foto www.gosmazowsze.pl

2016-12-14
Basen w Grójcu otwarty
Z początkiem grudnia br. po gruntownym remoncie otwarta została pływalnia Wodnik w Grójcu. Była to pierwsza po 18 latach funkcjonowania modernizacja, która objęła cały obiekt. Zmodernizowano zarówno halę basenową jak i całą przyległą infrastrukturę, wymieniono stację uzdatniania wody oraz wszystkie instalacje, wdrożono ESOK. Obiekt przeszedł też termomodernizację dachu oraz  zewnętrznych ścian. Na hali basenowej zamontowano stylowe oświetlenie.

Basen sportowy posiada 5 torów w tym jeden płytki do nauki pływania. W strefie rekreacyjnej znajduje się basen z atrakcjami wodnymi, wanna z hydromasażem oraz 28-metrowa zjeżdżalnia rurowa. Część basenowa wyłożona została płytkami i kształtkami ceramicznymi RAKO.

Koszt inwestycji to około 6,2 mln zł, środki finansowe pochodziły z kasy Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu. Obiektem zarządza Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”.
Autor: DoP – portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Niezawodny odkurzacz Dolphin S300i
Rodzinę odkurzaczy Dolphin S300i firma Bassau wprowadziła w 2016 r. Wszystkie odkurzacze tej serii charakteryzują się prostą i niezawodną konstrukcją, wysoką skutecznością czyszczenia oraz niską [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.