Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Ostatnie komentarze:
 • 2020-11-25 13:41:19 - JsweScach
  cheap sildenafil citrate canada drug sildenafil order viagra from mexico
 • 2020-10-26 13:34:00 - Karl
  Baseny muszą być otwarte, tak jak wszystkie inne gałęzie gospodarki, bo inaczej nie będziemy mieć do czego wracać.
 • 2020-10-17 10:01:47 - Portal Basenprof
  Z zakazu wyłączone są tylko wybrane działania a nie wszystkie baseny, ale zgadzamy się, że zapisy nie są do końca jasne, dlatego zwróciliśmy się do legislatora o jasną [...]

 • Wizualizacja pływalni przy ZSO nr 5 w Bydgoszczy - foto UM Bydgoszcz
  Dodaj komentarz
  0
  2017-01-02
  Radni Bydgoszczy zatwierdzili budżet na budowę pływalni
  W ogłoszonym na rok 2017 budżecie, miasto Bydgoszcz chce przeznaczyć 10 mln zł na rozpoczęcie budowy pływalni przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 na Kapuściskach. Cała inwestycja ma zamknąć się w kwocie 30 mln zł.

  Jak informuje bydgoski magistrat, przetarg na budowę zostanie ogłoszony pod koniec lutego, lub z początkiem marca br. i jeśli uda się bez przeszkód wyłonić wykonawcę, budowa rozpocznie się w maju. Inwestycję w całości pokryje budżet miasta, bo wcześniejsze założenia, że uda się część środków pozyskać z planowanego rządowego programu nie doszły do skutku.

  Planowany obiekt będzie składał się z dwóch niecek basenowych (w tym jedna 25-metrowa z 6 torami), 50-metrowej zjeżdżalni rurowej, atrakcji wodnych, sauny oraz sali fitness. W hali basenowej powstanie też trybuna na 105 miejsc.

  Pływalnia ma być oddana do użytku na początku 2019r. Będzie to pierwszy z czterech basenów, jakie miasto planuje wybudować.
  Autor: DiS – portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Sauna fińska - jak korzystać
  Sauna fińska jest nie tylko zabiegiem ciepło leczniczym, lecz także środkiem higieniczno-profilaktycznym. Polega na naprzemiennym przegrzewaniu i ochładzaniu całego ciała. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.