Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Wizualizacja pływalni przy ZSO nr 5 w Bydgoszczy - foto UM Bydgoszcz

2017-01-02
Radni Bydgoszczy zatwierdzili budżet na budowę pływalni
W ogłoszonym na rok 2017 budżecie, miasto Bydgoszcz chce przeznaczyć 10 mln zł na rozpoczęcie budowy pływalni przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 na Kapuściskach. Cała inwestycja ma zamknąć się w kwocie 30 mln zł.

Jak informuje bydgoski magistrat, przetarg na budowę zostanie ogłoszony pod koniec lutego, lub z początkiem marca br. i jeśli uda się bez przeszkód wyłonić wykonawcę, budowa rozpocznie się w maju. Inwestycję w całości pokryje budżet miasta, bo wcześniejsze założenia, że uda się część środków pozyskać z planowanego rządowego programu nie doszły do skutku.

Planowany obiekt będzie składał się z dwóch niecek basenowych (w tym jedna 25-metrowa z 6 torami), 50-metrowej zjeżdżalni rurowej, atrakcji wodnych, sauny oraz sali fitness. W hali basenowej powstanie też trybuna na 105 miejsc.

Pływalnia ma być oddana do użytku na początku 2019r. Będzie to pierwszy z czterech basenów, jakie miasto planuje wybudować.
Autor: DiS – portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

ZAMKNIĘTE - Jakie zadania zaplanować dla kierownictwa, marketingu, księgowości, kas?
Zapraszamy do przeczytania kolejnego artykułu z cyklu propozycji na efektywne zaplanowanie pracy w obiektach. ZAMKNIĘTE – taki napis widzimy na drzwiach obiektów wszystkich naszych klientów. Na [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.