Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]

 • Plan projektu Beskidzkiego Centrum Narciarstwa - foto Krajowe Centrum Aktywnego Wypoczynku Kotarz Arena
  Dodaj komentarz
  2
  2017-03-14
  Kotarz Arena - powstanie Aquapark
  Krajowe Centrum Aktywnego Wypoczynku Kotarz Arena chce zbudować w Brennej Beskidzkie Centrum Narciarstwa z 6 wyciągami i 10 km tras narciarskich oraz hotel na 500 miejsc wraz z Aquaparkiem.

  Radni Gminy w Brennej podjęli uchwałę, w której udzielają poparcia dla inicjatywy stworzenia Krajowego Centrum Aktywnego Wypoczynku w Brennej. Wcześniej inwestycję wpisano do Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, którą opracowuje Ministerstwo Rozwoju.

  KCAW ma ambicje stworzenia jednego z najlepszych kompleksów do całorocznej rekreacji w Polsce, w którym wykorzystane zostaną odnawialne źródeł energii, technologie solarne, oszczędne pompy ciepła a po terenie mają poruszać się elektrobusy.

  Kompleks wpisuje się w projekt samowystarczalności energetycznej Brennej, w ramach którego utworzono klaster energetyczny w którym kilkanaście miejscowych firm wraz z Urzędem Gminy pracować będą nad niezależnością energetyczną miejscowości.

  Budowa Beskidzkiego Centrum Narciarstwa ma się rozpocząć jeszcze w tym roku i potrwa 3 lata.
  Autor: DoP - portal Basenprof
  
  Komentarze
  tater
  2019-05-08 12:53:02
  Czekamy, czekamy, bo już tyle czasu minęło od tych uchwał, a cały czas jakieś kłody są rzucane, by nie dopuścić do realizacji. Zapewne konkurencyjne miejscowości nie mogą przeżyć, że taki kompleks powstanie.
  Odpowiedz
  alan
  2019-07-06 09:56:56
  Czerne chmury nad projektem zawitały ostatnio, ale mam nadzieję, że pomimo tych przeciwności wszystko się dobrze skończy i będziemy się cieszyć nowymi atrakcjami.
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Branża basenowa szykuje się na „odmrożenie”
  Już wkrótce rozpocznie się 4 etap odmrażania polskiej gospodarki, a wraz z nim możliwość otwarcia wszystkich pływalni, Aquaparków i hotelowych basenów. Będzie to także czas wzmożonej, mozolnej pracy nad [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.