Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności
2017-04-06
Rozbiórka bydgoskiej Astorii rozpoczęta
Rozpoczęły się prace rozbiórkowe basenów zewnętrznych i budynków dawnej Astorii, które kosztować będą 1,4 mln zł. Roboty potrwają do końca sierpnia br. a po nich ruszy budowa nowej pływalni olimpijskiej.

Projekt przewiduje budowę:
•  50 - metrowego basenu olimpijskiego z 10 torami (basen w 1/2 będzie posiadał głębokość 6m)
•  widowni na 450 miejsc
•  trzech sal fitness w tym sali cardio
•  siłowni połączonej z salą crossfit
•  saun
•  jacuzzi.

Koszt budowy obiektu oszacowano na 100 mln zł z czego połowę miasto Bydgoszcz stara się pozyskać z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wtedy zaczną się prace nad budową nowego obiektu - nowoczesna pływalnia o wymiarach olimpijskich. Koszt rozbiórki to 1,4 mln zł. Największy koszt związany będzie z budową nowego obiektu. Pływalnia o standardzie olimpijskim ma kosztować 100 mln zł. O połowę tej kwoty ratusz stara się w Warszawie. Pomóc ma ministerstwo sportu.

Oddanie obiektu do użytku planowane jest na przełomie lat 2018-2019.
Autor: DiS - portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Dolphin M600 - skuteczne czyszczenie basenu
O odkurzaczu Dolphin M600 pisaliśmy już na naszym portalu, a teraz przy okazji zbliżającego się sezonu letniego i wraz z nim zwiększonego obłożenia na basenach warto wspomnieć to zaawansowane technologicznie urządzenie. [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.01924 seconds.