Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Basen Podolanka w Płocku - fot MOSiR Płock

2017-08-04
Dialog konkurencyjny ws. budowy wodnego parku w Płocku
Miasto Płock zamierza wybudować wodny park w formule PPP. Obecnie urzędnicy analizują złożone wnioski do dialogu konkurencyjnego, podczas którego wspólnie z potencjalnymi partnerami wypracowana zostanie koncepcja obiektu oraz zasady współpracy i umowy.

Do udziału w dialogu zgłosiły się cztery podmioty: Aqua Płock, NDI Projekt, Warbud PPP4 i konsorcjum Bretide Investments i Kaliente. Po przeprowadzonej analizie zapadnie decyzja, które firmy będą mogły wziąć udział w dialogu z miastem. Dowiemy się tego za kilka tygodni.

Po ostatecznej decyzji magistratu, rozmowy z potencjalnymi partnerami będą trwać około roku. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, następnie ogłoszony zostanie przetarg na wykonawcę. Oferty złożyć będą mogły wyłącznie te podmioty, które zakwalifikują się do dialogu konkurencyjnego.

Obecnie w Płocku funkcjonują trzy baseny miejskie: Podolanka, Jagiellonka i Kobylanka a także miejskie kąpielisko. Jak podkreślają władze miasta, w przypadku nowej inwestycji chodzi o nowoczesny, spełniający wszystkie dzisiejsze standardy basen z prawdziwego zdarzenia a obiekt ma być centrum sportowo-rekreacyjnym.
Autor: DoP - portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Modernizacji pływalni Akwawit
Najstarszy Aquapark w Polsce zostanie wyremontowany. Wybrano wykonawcę inwestycji. Niedługo ma zostać podpisana umowa. Otwarta w 1993 roku pływalnia była jedną z najnowocześniejszych obiektów tego typu. Przez [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.