Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności












Ostatnie posty na forum:

Witam serdecznie - wysłana przez Tandori
W pierwszym poście chciałbym się przedstawić i wszystkich powitać. Mam na imię Jakub i pochodzę z Wrocławia. Bardzo lubię podróż...
Купить свитшот 1312 CYLF.RU - wysłana przez Brianarbiz
Купить свитшот 1312 CYLF.RU   Click here!..
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]
 • 2018-06-12 13:03:19 - basen
  Hhehehe SPECJALIŚCI Z Fluidry :)

 • Baltic Park Molo Aquapark - foto balticpark-aquapark.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2018-02-28
  Aquapark w Świnoujściu rozdaje mieszkańcom bonusowe karty
  Od poniedziałku, 26 lutego br. mieszkańcy Świnoujścia mogą odebrać karty upoważniające do 40-procentowych zniżek na korzystanie z atrakcji Aquaparku w hotelu Radisson Blu.

  Karty będą wydawane osobom, które przyjdą na basen a nie jak dotąd, każdemu, kto się po nią zgłosi. Ma to ukrócić pobieranie kart przez osoby, które nie korzystają z Aquaparku.

  Na mieszkańców czeka 2,5 tys. kart. Wcześniej wydano już również 2,5 tys. Niestety, jak okazało się, karty pobrały także osoby, które nie mają zamiaru chodzić na baseny.  A dla tych, które korzystają lub chciałyby korzystać z Aquaparku niestety kart zabrakło.

  Dlatego zmieniono sposób ich wydawania.  Aktualnie obowiązuje zasada, że w chwili przyjścia do Aquaparku należy w recepcji złożyć wypełniony formularz (dostępny również na stronach internetowych miasta i Aquaparku). Po wyjściu z basenu można pobrać kartę i zapłacić za korzystanie z basenów już ze zniżką.

  – Mamy nadzieję, że tych kolejnych 2,5 tysiąca kart a licząc z wcześniejszymi to w sumie 5 tysięcy wystarczy dla wszystkich, którzy naprawdę będą z nich korzystać – mówi rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus. – W razie potrzeby jesteśmy jednak przygotowani na zamówienie kolejnej partii.

  Dzięki przychylności władz firmy Zdrojowa Invest (właściciela Aguaparku) niepełnosprawni mieszkańcy Świnoujścia raz w tygodniu będą mogli przez 2 godziny bezpłatnie korzystać z basenów. Z darmowych basenów będą mogły korzystać również dzieci ze świnoujskiego domu dziecka.
  Materiały: UM Świnoujście
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Nieznany Wrocław - podbasenie aquaparku
  Pływając w sieci, w jednym z wrocławskich mediów natknęliśmy się na artykuł, w którym autor w przystępny dla laików sposób przedstawia tajniki techniczne pracy parku wodnego. Dla odwiedzających pływalnię ludzi, to co dzieje się pod [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy



  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.